Metin2 Joy-Club | Efsana server online!

+ Yorum Gönder
Metin2 Forum ve Pvp Metin2 Bölümünden Metin2 Joy-Club | Efsana server online! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  KeşmekeŞ
  Özel Üye
  Reklam

  Metin2 Joy-Club | Efsana server online!

  Reklam  Metin2 Joy-Club | Efsana server online!

  Forum Alev
  Metin2 Joy-Club | Efsana server online!

  Uzatmadan linkleri vericem, server bazı özellikleri :

  EDIT SATISI YOK
  EDIT YOK OYUNDA
  GIRIS 80 LV GM YE SOLEYIN GARDIANDA 80-10 M PARA GERISINI SIZ HALLEDECEKSINIZ OYUN ILE ILGILI
  EFSUNLAR 20-15-6 K HP KOLAY ZOR ARASI GELIYO
  COK EGLENCELI ASLINDA FAZLA PAYLASIM YAPMAM AMA SV COK GUZEL OLNCA
  YAPAYIM DEDIM
  GM-Burak oyunda kı adım Burak Bana ulasabılrsnz Gm )
  eventler duzenlı olarak oluyor


  M2-JOYCLUB Pach


  BUZ ZİNDANI PACH

  BİNEK +120+250LWSİLAHLAR+ZOMBİ+TROLL MAP (FULL PACH)  NOT: MİNİPACH VE FULLPACH İKİSİNİDE İNDİRİP Metin2 dosyasının içine atınız.Bu iki dosyayı indiren zombimap indirmesine gerek yoktur.  Bilinmesi gerekenler :

  Oyun kurulumunu nasıl yapabilirim?

  Oyunu bilgisayarınıza yüklemek için aşağıdaki adımları harfiyen uygularsanız oyun oynarken herhangi bir atma vb sorunla karşılaşmazsınız.Oyunun sorunsuz bir şekilde çalışması için şu adımları izleyiniz.  1.Adım:Sitemizdeki Oyunu İndir kısmından M2-JOYCLUB 15.MART MİNİPACH yazılı linke tıklayıp oyunumuzun dosyalarını indiriyoruz.  2.Adım:İndirmiş olduğumuz dosya rar halinde elimize ulaşacaktır.(Bilgisayarınızda winrar veya winzip yüklü değilse bu dosyayı açamazsınız).Rar halinde olan dosyamızı açıyoruz ve içindeki dosyaları dışarı çıkartıyoruz.Bunun için rar dosyasının içindeki dosyalara sağ tıklayıp buraya çıkart demeniz gerekmektedir.  3.Adım:Dosyaları dışarı çıkardıktan sonra yapmanız gereken pack dosyasının içindeki dosyalarınızı oyunun dosyalarında bulunan pack klasörüne diğer m2-joyclub.exe yazan dosyayıda oyunun klasörünün içine atıyoruz.  4.Adım:m2-joyclub yazan ikona tıklayıp oyunumuza giriyoruz.Bol eğlenceler.  Windows7 kullananlar için önemli uyarı!!

  Oyunun kurulu olduğu yere girin.yani c program filestedir muhtemelen.orada metin 2 tr adlı dosyanın üzerine sağ tıklayıp özellikler diyin sonra açılan pencerenin üstünde güvenlik sekmesini tıklatın ve tam denetim kutucuğunu işaretleyin tamam diyin kapatın ,eğer gene olmadıysa şunu yapın kesin çözüm Yapmanız gereken çok basit bir işlem;  ÖNEMLİ NOT :WİNDOWS7'de, XP, Vista'da kullandığınız bazı virüs programları metin2 dosyasında trojan gibi algılayabilir aslında bunlar trojan değildir,özel exeler olduğu için öyle algılar. Bu yüzden oyunu açamayabilirsiniz.

  Oyuna sorunsuz girmeniz için kullandığınız Virüs programının ayarlarına girerek engellenen metin2 dosyasını veya başka bir dosyayı bularak program iznini "tam denetim, güvenilir" olarak ayarlayınız.

  Virüs programının haricinde windows 7 ve Vista'da güvenlik duvarına girerek aynı işlemi yapabilirsiniz. (En son çare olarak ise güvenlik duvarını ve Virüs programını kapatıp oyuna devam edebilirsiniz.)  Oyunda hile ve küfür şikayetini nasıl yapabilirim?

  Bunun için forumdaki destek sistemi başlıklı konu altından ss paylaşımında bulunmanız gerekmektedir.Bunun içinde küfürse eğer o anda ekran kaydını yapıp bize forumdaki başlık aracılığıyla ulaştırmanız gerekmektedir.  Edit item almak istiyorum ne yapmam gerekli?

  Edit item almak için ilk önce satism2-joyclub@hotmail.com msn adresini eklemeniz gerekmektedir.Ayrıntılı bilgiyi msndeki arkadaş verecektir.Genel bilgi almak için sol taraftaki SATIŞ DESTEK başlığına tıklayınız.Edit item fiyatlarına yine sol tarafınızdaki market kısmından bakabilirsiniz.  Oyuna ilk başlandığında yapılması gerekenler nelerdir?

  Oyuna ilk başladığımızda sol taraftaki göreve tıklayıp karakter değişikliği atmanız gerekmektedir.Daha sonra öğretmenlerden becerilerinizi aldıktan sonra aşağıda belirtilen npclerden itemlerinizi temin edebilirsiniz.  At skileri açılmıyor ne yapabilirim?

  At skilerini açmak için seyise gitmeniz gerekmektedir.Atınızın seviyesi yetersizse yani asker at değilse seyisteki at al veya seviyesini yükselt seçeneğinden atınızı en az 21.seviye yapmanız gerekmektedir.Daha sonra seyisteki binicilik dükkanından binicilik kılavuzu alıp okuyunuz.Kitap eğitimi başarılı olduktan sonra v’ye basıp becerilerinizi dağıtın.  Efsun nesnesi vb item shop itemlerini nerden temin edebilirim?

  Kısaca npclerdeki itemleri saymamız gerekirse:

  Olay yardımcısı:Efsun nesnesi ve arttırma kağıdı,5.Efsun ekleme nesnesinin çıktığı para zarfı,inci ,istiridye, yılan kuyruğu vb +basma itemleri at şekeri(atınızın adını değiştirmeye yarar)ruh taşı kağıdı(itemlerinizdeki taşları çıkarmanızı sağlar)tecrübe yüzüğü hırsız eldiveni vb.kritik ve delici isabet,kötü ruh kovma kağıdı ve münzevi tavsiyesi,çeşitli kitapları olay yardımcısından temin edebilirsiniz.  Satıcı:Çeşitli +basma itemleri potlar,şebnemler(size extra özellikler veren iksirler)büyülü metal,taş sanatı,ejderha tanrı savunma atak zeka ve yaşam,cesaret pelerini gibi itemleri satıcıdan temin edebilirsiniz.  Silah Satıcısı:65.Seviyeye kadar silahları temin edebilirsiniz.  Zırh Satıcısı:54.Seviyeye kadar zırhları temin edebilirsiniz.  Kuyumcu Dükkanı:Adındanda anlaşılacağı gibi çeşitli takıları(kasklar kolye küpe vb) ve okları temin edebileceğiniz npc  Seyyar Satıcı:Çeşitli +basma itemlerini ve evlilik itemlerini bulabileceğiniz npc.  Not:Sparta serverında npclerde ufak tefek değişikler olsada yukarıda belirtilen itemlerle çoğu aynıdır.  Zombi Map ve Troll Mape nasıl ulaşabilirim?

  Bunun için her köyde bulunan ışınlayıcıyı kullanmanız gerekmektedir.Köy meydanında bulunan mega ışınlayıcı bu bölgelere göndermemektedir.Ancak mega ışınlayıcı kızıl orman buz zindanı vb. haritalardaki kasılma bölgelerine göndermektedir.  Oyunda nasıl rahat seviye kasabilirim?

  Oyunda rahat bir şekilde exp kazanmanız için üzerinizde exp yüzüğü vb itemlerin olması gerekmektedir.Tüm + exp kazanımı sağlayan itemlerinizi aldıktan sonra seviye kasmanız için aşağıdaki seviye aralıklarında karşılarından belirtilen haritaları tavsiye ederiz.

  0-30 Seviye 1.Köy

  30-45 Seviye 2.Köy

  55-80 Seviye Örümcek Zindanı 2.Kat

  80-92 Seviye Kızıl Orman Sonu ve Ortaları

  92-180 Seviye Zombi Map

  180-250 Seviye Troll Map

  Yukarıda belirmiş olduğumuz yerlerde exp kazanımı sağlarsanız hem item yapmanız hemde exp kazanmanız çok rahat bir şekilde gerçekleşecektir.  Nasıl rahat bir şekilde item yapabilirim ve yüksek level silahları nasıl bulabilirim?

  Rahat bir şekilde item yapmanız için oyun içerisindeki çeşitli eventlere katılabilirsiniz.Ox eventi,boss eventi ve metin taşı eventi vb.

  Şeytan kulesine çıkıp Azrail bossunu kesip yüksek level silahları çıkartabilirsiniz.

  Kırmızı ejderha bossunu kesip yüksek level silahları çıkartabilirsiniz  Nasıl para kasabilirim?

  Para kasmak haftasonları düzenlenen tanaka eventlerine katılmanız gerekmektedir.Zombi ve trol mapteki slotlardanda yüksek miktarda para çıkmaktadır.  Zombi mape girdim ancak slotları göremiyorum ne yapmalıyım?

  Zombi mapteki slotları görebilmek için anasayfamızdan ZOMBİ MAP PACH yazan linkten gerekli dosyayı indirmemiz gerekmektedir.Kurulumu ise oldukça basittir.Tek yapmanız gereken indirmiş olduğunuz rar. dosyasının içindeki dosyaları oyun dosyasındaki pack klasörüne atmaktır.Pack dosyasına atarken karşınıza bu dosya zaten var değiştirilsin mi diye bir seçenek gelecektir.Tümüne evet diyip devam ediniz.Artık zombi mapte dilediğiniz gibi exp ve para kasabilirsiniz.  Troll Map içinde aynı işlemleri gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır.Zaten sitemizde zombi map ve troll map haritaları için gerekli pachlerin olduğu link bulunmaktadır.Bunun içinde oyunu indir kısmından BİNEK +120+250LWSİLAHLAR+ZOMBİ+TROLL MAP (FULL PACH)

  Yazan linke tıklayıp diğer işlemleri aynı şekilde gerçekleştirmeniz gerekmektedir  Unutmayın bu işlemi oyun kapalıyken gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Aksi takdirde hata alırsınız.  Buz zindanına girdim ancak girişte karanlık bir yerle karşılaşıyorum ve ilerleyemiyorum ne yapmalıyım?

  Buz zindanında ilerleyebilmek ve slotlarını görebilmek için anasayfamızdaki oyunu indir kısmından BUZ ZİNDANI PACH yazan linkten gerekli packi indiriyoruz.İndirmiş olduğumuz pack rar. dosyası halinde indirilcektir.İndirmiş olduğumuz rar.dosyasının içindeki dosyaları oyun dosyasındaki pack klasörünün içine çıkartıyoruz.Karşımıza gelen bu dosya zaten var değiştirilsin mi uyarısını tümüne evet diyerek onaylıyoruz.Artık buz zindanına sorunsuz bir şekilde girebilir.Burada dilediğiniz gibi kasabilirsiniz.  Unutmayın bu işlemi oyun kapalıyken gerçekleştirmeniz gerekmektedir.Aksi takdirde hata alırsınız.  Drop ne demektir?

  Droplar oyuna ilk girdiğinizde yukarıda görmüş olduğunuz duyurulara denir.Ne işe yarar diye soracak olursanız.Daha fazla exp kazanımı daha fazla yang ve item düşürme şansı çıkan yang miktarını arttıran ek özelliklerdir  Event ne demektir?

  Gamemasterlar tarafından düzenlenen özel etkinliklere event denir.  Ox Eventi:

  Ox eventi bir çeşit bilgi yarışmasıdır.Oyunla ilgili soruların sorulduğu ve herkesi eleyip tek kalan kişiye ödülün verildiği yarışma şu şekildedir.  Etkinlik planında belirtilen gün ve saatlerde etkinliğin başladığını belirten bir duyuru geçilirYarışma başlatıldıktan sonra yarışmaya izleyici olarak girebilirsiniz.O yüzden duyuru geçildikten sonra katılmak istiyorsanız geç kalmamalısınız.  Gerekli duyuruyu gördükten sonra uriel isimli npcmize gidip urielin üzerine tıklıyoruz ve gelen seçeneği onaylayıp yarışma alanımıza geçiyoruz.Buradan sonra otomatik olarak ox alanına ışınlanıyoruz.Ox alanına geldikten sonra Gamemaster tarafından yarışma başlatılır.Sorular gönderilmeye başlanır.Karşınıza gelen sorular doğru yanlış şeklinde olacaktır.  Eğer gönderilmiş soru doğru ise O alanına yanlış ise X alanına geçmelisiniz.  Yarışma süresi uzarsa eğer gamemasterın kararıyla özel soru sorulur.Bu soruyu cevaplamak için ortadaki çizgiye geçmelisiniz.Gamemaster genelden soruyu yazacaktır.Yazılan sorunun cevabını doğru ve hızlı bir şekilde eğer dogruysa O yanlışsa X alanına geçerek veriniz.Kazanan siz olursanız ödülünüz verilir ve yarışma sona erer.  Korsan Tanaka Eventi:

  Korsan tanaka eventi genellikle haftasonlarında düzenlenen bir etkinliktir.Oyun içerisinde kolay para yapmanız için düzenlenir.Haftasonlarında yapılan duyuruları takip etmeniz yeterli olacaktır.Herkesin 1.köyünde yapılır.

  Korsan tanakalar 1.seviye patron moblardır.Kesildiklerinde yere yüklü miktarda para düşmektedir.  Metin Yağmuru:

  Adındanda anlaşılacağı gibi metin taşlarının belirli bir haritaya bırakılmasıyla olur.Etkinlik planında belirtilen günlerde etkinlikle ilgili oyun içerisinden duyurular geçilcektir.  Boss Eventi:

  Boss eventide metin taşı yağmuru eventine benzer belirtilen tarihlerde bossların bırakılmasıyla olur.Oyun içerisinden yapılacağı tarihte gerekli duyurular geçilir.  Şarkı Sözü ve Soru Eventi:

  Etkinlik planında belirtilen tarihlerde gerçekleştirilen bir çeşit bilgi yarışmasıdır.Etkinlik başladı duyurusuyla beraber gamemasterlar oyun içerisinden duyuru şeklinde bir şarkının sözlerinin ilk kısmını yazar.Sizde şarkının geri kalan kısmını bağırmak seçeneğinden yazarsınız.En hızlı ve doğru şekilde cevaplayan üç kişiye ödül verilir.Aynı şekilde soru eventide gamemasterın duyuru şeklinde bir soru yazmasıyla olur.Sorunun cevabını en hızlı ve doğru şekilde cevaplayan üç kişi ödüllendirilir.  Üç yol Savaşı Eventi:

  Üç yol savaşı sizinde bildiğiniz gibi oyundaki savaş etkinliklerinden biri olup en eğlenceli savaş tarzıdır.Peki nasıl olur bu üç yol savaşı:  1>Üç yol savaşı başladı diye oyun içerisinden duyuru yapıldıktan sonra savaş sorumlusundan savaşa girilir.  2>Savaş sorumlusu bizi başka bir haritaya ışınlar.Bu haritadaki amaç haritanın sonundaki mührü açıp savaş alanına geçmektir.  3>Mührü açabilmemiz için haritanın sonundaki sarı kaplan hayaletinden madencilik iznini(kuledeki kilit açma taşı benzeri bir taştır.) çıkarmamız gereklidir.  4>Madencilik iznini çıkardıktan sonra mührün üzerine koymanız yeterli olcaktır.  5>Mühür taşıyla mührü açtıktan sonra bizi savaş alanına gönderir.Buradaki amaç savaş alanında kalan son ülke olmaktır.  6>Her oyuncunun bu haritada 5 defa ölme hakkı vardır.Savaş alanına geçtikten sonra tekrar savaş alanına giriş olmaz.Bu yüzden 5 ölme hakkınızı en iyi şekilde kullanıp savaşta kalan son krallık olmaya çalışın..  7>Savaş alanına geçmeden önceki kısımda mühürleri çalanlar banlanırlar.  Krallık Taşı Eventi:

  Krallık taşı eventi etkinlik planında belirtilen günlerde çölde gerçekleştirilen bir etkinliktir.Krallık taşı eventinin yapılacağı tarih ve saatte herkes kendi ülkesinin çöl girişine toplanır.Krallık taşı eventinde her ülkenin kendi çöl girişine o ülkeye ait krallık taşı bırakılır.  Krallık taşları bırakıldıktan sonra gamemasterların başlayın demesiyle birlikte krallık taşı etkinliği başlar.Buradaki amaç çöl girişimizdeki krallık taşımızı koruyup karşıdaki ülkenin krallık taşını kırmaktır.Kazanan ülkenin 1.köyüne azrail ve lastik bırakılır.  Krallık taşı eventinde uyulması gereken kurallar şu şekildedir.  Krallıktaşı eventi kuralları:  Kural 1>Gamemasterların başla demesinden önce rakip tarafa saldırıda bulunan ülke yenik sayılır ve savaştan elenir.  Kural 2>Kendi kayasına kasıtlı olarak vuran oyunculara ban cezası verilir.  Kural 3>Savaş esnasında hile kullanan oyuncuların tüm hesapları süresiz olarak kapatılır.

  Not:Bu tür oyuncular için o anda video veya ss alınıp destekm2-joyclub@hotmail.com adresine gönderilmesiyle hileli oyuncu ban yer.  Kural 4>Savaş kazanıldıktan sonra kazanan ülkenin ödülü kendi köyüne atılır.Ödülle ilgili gmlere itiraz etmeyiniz.  Kural 5>Savaşı kaybeden ülkenin kazanan ülkenin ödülüne karışması halinde karışan oyuncuya 3 günlük uyarı ban cezası verilir.
 2. Alev
  Özel Üye

  Metin2 Joy-Club | Efsana server online! Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi