Turkce sözlü rap yarışması başlıo

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Rap Muhabbet Bölümünden Turkce sözlü rap yarışması başlıo ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  AdiNoS
  Yeni Üye
  Reklam

  Turkce sözlü rap yarışması başlıo

  Reklam  Turkce sözlü rap yarışması başlıo

  Forum Alev
  T-Rap:Yerin Kulağı; Underground Türkçe Rap!

  Mikrofonu gördüğü zaman yerinde duramayan, hayatını ‘beat’lere göre ayarlayan, rüyasında bile rap yaparak sayıklayanlar! aileye yeni bir üye daha katılıyor.

  Hip hop kültürünün dile geldiği, Türkçe rap’in her türlüsünün kendine yer bulduğu T-Rap, her pazartesi 13:00, her çarşamba 19:00, her perşembe 13:00 ve her pazar 20.00’de DreamTV’de... Programda albümü olan olmayan bütün rapper’ların videolarına yer verildiği gibi, izleyicilerin isteklerine göre her geçen dakika bu listeye yenileri de katılıyor.

  Programın en önemli özelliği, hem bu türe gönül vermiş dinleyicileri türün pek göz önünde olmayan diğer iyi örnekleriyle tanıştırması; hem de müzik yapan genç yeteneklere görsel destek sağlayarak, her ay seçilen bir şarkıya video çekmeyi önermesi.

  Siteye üye olan kullanıcıların gönderdiği amatör kayıtlar, diğer kullanıcılar ve seçilen bir profesyonel müzisyenler tarafından oylanıyor ve periyodik dönemlerde seçilen en iyi şarkıya bir video çekiliyor. Çekilen video Patos Music Project projesine dahil olan ve Dream TV’de yayınlanan Türkçe sözlü rap programı Trap’de yayınlanıyor ve aynı video Türkiye dahilinde müzik yayını yapan bütün TV kanallarına da gönderiliyor.

  T-Rap, sizin eseriniz olacak! İnternet kumandanız, Dream TV, müzik kutunuz olsun. 2. 2
  umut_cnn
  Emekli

  --->: Turkce sözlü rap yarışması başlıo

  Reklam  hadi hayırlısı bakalım ne olacak 3. 3
  berk_turhan
  Yeni Üye
  kardeş ben rapçiyim ve stüdyo falan da olcak ben katıldım kolera yı sölicem ama kız buldumda erekek arıyo ama ben bulurumm:D:D:D+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi