Rock severlere Satanist tuzak

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Rock muhabbet Bölümünden Rock severlere Satanist tuzak ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  MaviAdam
  Özel Üye
  Reklam

  Rock severlere Satanist tuzak

  Reklam  Rock severlere Satanist tuzak

  Forum Alev
  Rock severlere Satanist tuzak

  Rock severlere Satanist tuzak.jpg

  Adana'da satanist tuzağından kurtulmayı başardığını belirten Ali Can Ö., Rock müzik aracılığı ile kendisini kandıranların satanist ayine götürdüğünü söyledi.

  yaşadığı ibretlik hadiselerden yola çıkarak gençlere, "Anne babanızla kavga bile etseniz onlarla aranızdaki ipleri tamamen koparmayın, onların onaylamadığı arkadaşların yanına gitmeyin" tavsiyesinde bulundu.

  Rock müziği ile ilgilenen Ali Can, bazı grupların bu bahane ile kendisine yakınlaştığını anlattı. Ali Can, "Ailemle aram açıktı, bu kişilerle de samimi olmaya başladım. Samimiyetim ilerleyince, sonradan öğrendiğime göre lider olan 'Melek' takma adlı kadınla tanıştım ve sık sık onların yanına gitmeye başladım" diye konuştu.
  Ali Can, lider kadının kendisine her buluşmada, "Sende bayağı yetenek var. Seni sağ kolum yapacağım" dediğini ifade ederek, "Kadınla birkaç görüşmeden sonra satanist ayinine çağrıldım" dedi.

  Ali Can Ö, satanist ayini ile ilgili yaşadığı vahşeti şöyle anlattı: "Bir eve götürüldük. Yaklaşık 12 kişiydik. Bunların yedisi kız, ben dahil beşi erkekti. Ayine başladık. Melek takma adlı kadın daha önce sık sık yanında gördüğüm kedisini getirdi. Kediyi ortaya bıraktı. Üç kişi kendi aralarında kediyi hangisinin keseceğini tartıştı. Arthur takma adlı biri, birden kediyi alarak karnına bıçak sapladı. Kedinin kafasını bıçakla keserek yere fırlattı. Ayin bitmeden gizlice kaçtım."
  Ali Can Ö, satanistlerin babası polis olan E. isimli bir genci de, "Babanı öldüreceksin" diye sık sık zorladıklarına şahit olduğunu anlattı.

  Ali Can Ö, gençlere şu tavsiyede bulundu: "Anne ve babanızla kavgalı olsanız, 'Beni anlamıyorlar' deseniz bile, ipi kesinlikle koparmayın. Kavga ettiğinizde, akrabalarınıza gidin ama anne ve babanızın tanımadığı ve tasvip etmediği arkadaşlarınızın yanına gitmeyin. Ne olursa olsun onları bir adım gerinizde bulun."

  (İHA)


 2. 2
  qFb-sTyLe
  Emekli

  --->: Rock severlere Satanist tuzak

  Reklam  paylaşımın için özellikle ve özellikle teşekkür ediyorum bu konuyu iyi dinleyin arkadaşlar satanist tiplerden kacınının..söylemedi demeyin 3. 3
  ceren_şükrü
  Emekli
  bencede bu konuyu okuyun derim
  ayrıca her rock veya metal dinleyen satanist değildir bunuda unutmayın
  allah şükür allaha inanıyoruz
  bende satanist değilim allah korusun bende metal dinliyorum:) 4. 4
  alessea
  Yeni Üye
  Hep bunlar yüzünden siyah giyenlerin adı kötüye çıkıyor. Tamam inancım tam değil, kabul edilyorum, ama yolda her kedi sevdiğimde yaşlı bir teyzenin gelip kedinin sahibiymiş gibi yapıp, hızla kediyi benden uzaklaştırmasından hoşnut değilim.

 5. 5
  ● ∂єИiz ●
  Usta Üye
  bende metalciyim siyah giyinirim ama satanist değilim böyle adlandırmalar yapmak çok yanlış hep rock metal sonuna kadar metalciyiz.!!!!! ant!
  + prenses

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi