Runes Of Magic Şovalye Hakkında Bilgiler

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Runes Of Magic Bölümünden Runes Of Magic Şovalye Hakkında Bilgiler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Runes Of Magic Şovalye Hakkında Bilgiler

  Reklam  Runes Of Magic Şovalye Hakkında Bilgiler

  Forum Alev

  KNİGHT(ŞOVALYE)

  öNCELİKLE ŞOVALYE/SAVAŞÇI AÇACAK ARKADAŞLAR KESİNLİKLE BİLMEDİRKİ BU KOMBİNASYON PVP İÇİN UYGUN DEĞİLDİR.ANCAK 50 LWL OLUP İYİ İTEMLERLE VE 2 EL BALTA İLE PVPDEN ZEVK ALMAYA BAŞLARSINIZ.BU CHARIN AMACI BOSS KESMEKTİR VE RAHİP LE BİRLİKTE ZİNDANLARIN OLMASSA OLMAZ CHARLARIDIR.AMAÇ KUVVETLİ VURMAK DEĞİL BOSS UN KARSISINDA HAYATTA KALMAK VE BOSSUN TÜM ÖFKESİNİ ÜZERİNE ÇEKMEK SURETİYLE PARTYDEKİ ARKADAŞLARININ ÖLMESİNİ ENGELLEMEKTİR.
  ZAMAN İÇERİSİNDE POST TA YENİ DÜZENLEMELER EKLENECEKTİR.


  ORTAK SKİLLER  LEVEL1:KUTSAL VURUŞ

  HEDEFTE %40 ANA SİLAH HASARI (LV50 DE %200)VERİR VE 10 SANİYE SÜREN IŞIĞIN DAMGASI OLUŞTURUR.(SEVİYE ATLADIKÇA NEFFRET ARTACAKTIR.
  BU SKİL SENİN CEZALANDIRMA İLE BİRLİKTE KULLANACAĞIN ÖNEMLİ SKİLİN.AYRICA UNUTULMAMALIDIR KI BU SKİLL NEFRETİ ARTTIRIR VE TANK İÇİN VAZGEÇİLMEZDİR.ANCAK ÇOK FAZLA MANA YEDİĞİ İÇİN BU SKİLİ İLERKİ LEVELLERDE GERİLERDE BIRAKMAK GEREKECEKTİR. ÖRNEK VERMEK GEREKİRSE 30LV İKEN BU SKİLL İÇİN 20LV İYİDİR. 50LV DE İKEN 30-35 TE TUTMAK YETERLİDİR FAZLASI MANA KAYBINDAN BAŞKA Bir şey DEĞİLDİR.

  LEVEL1:CEZALANDIRMA

  50 KUTSAL HASAR VERİR (LV 50 DE 800)VE HEDEF ÜZERİNDE IŞIĞIN DAMGALARINI ETKİSİ YARATIR.HER IŞIĞIN DAMGASI(DMG7)FİZİKSEL HASARI YARATIR.
  3 KUTSAL VURUŞ SONRASINDA ETKİSİNİ GÖSTERİR.BUNUDA LWL 50 DE 35 LVDE TUTMAK YETERLİDİR.

  LEVEL4:SİLAHSIZLANDIRMA

  ANA SİLAHIN HEDEFE %50 (LV50 DE 225)HASAR VERMESİNE NEDEN OLUR VE 8 SANIYE HEDEFİN FİZİKSEL KORUMA DEĞERİNİ %3 DÜŞÜRÜR(MAXİMUM%12)
  EU DA İLK KASTIĞIMDA BU SKİLE YÜKLENMİŞTİM VE 50 YAPMIŞTIM ANCAK AGRO ALMAKTA SORUN OLUYOR BU YÜZDEN TR DE BU SKILI 1 LWLDE BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

  LEVEL8:GÜNAH KALKANI

  HEDEFE KALKAN İLE SALDIRARAK 20(270)FİZİKSEL HASARA NEDEN OLURVE AYRICA DÜŞMANLARIN 3 SANİYE İÇİN FİZİKSEL VE ORTAK SALDIRILAR KULLANMASINI ENGELLER(KALKAN TAKILI OLMALIDIR.
  İYİBİR SKİLL ANCAK 30 SANİYE BEKLEME SÜRESİ VAR.ŞAHSEN 15LV E KADAR YÜKSELTİP ÖNCELİKLİ SKİLLERİ FULLEDİKTEN SONRA BUNUDA FULLEMEYİ DÜŞÜNÜYORUM

  LEVEL12:GELİŞTİRİLMİŞ ZIRH

  300 SANİYE İÇİN ZIRH PUANLARI %5 ARTTIRIR.HER SEVİYE %1 ARTTIRIR.MUHTEŞEM BİR SKİLL VE MAXLAMANIZI ÖNERİRİM.EĞER YAN CHAR İZCİ OLURSA ELİT SKİLLERDEN BİRİ BU SKİLİ 600 SANIYEYE CIKARIYOR.

  LEVEL 16: SAVUNMA YETENEĞİ

  ENGELLEME ORANINI %10 ORANINDA ARTTIRIR.BU SKİLLDE İYİ OLMASINA KARSIN İLK ETAPTA FAZLA YÜKLENMEMEK LAZIM 50LVL DE 40LASRDA BIRAKMAK MANTIKLI OLACAKTIR ANCAK DAHA SONRALARDA FULLEYEBİLİRSİNİZ.

  LEVEL 20:ESNEKLİK

  DAYANIKLILIK PUANINI 10 ARTTIRIR.HER LEVELDE 1 ARTAR.1 DAYANIKLILIK PUANININ 3 FİZİKSEL DEFANSI ARTTIRDSIĞI AYRICA 5HP VERDİĞİ DÜŞÜNÜLÜRSE AYRICA ORTAK SKİLL OLDUĞUDA GÖZ ÖNÜNE ALACAK OLURSAK MAXLAMAK MANTIKLIDIR.

  LEVEL24:SADAKAT

  EN YÜKSEK MANAYI 30 PUAN ARTIRIR.50LWLDE 780 ARTTIRIR.MANA BU KLASIN OLMASSA OLMAZIDIR MAXLAMAK LAZIM

  ŞOVALYEYE ÖZEL SKİLLER


  LV1:KUTSAL KALKAN

  5 SANİYE İÇİN MENZİLDEKİ HER GRUP ÜYESİ TÜM FİZİKSEL SALDIRIYI ENGELLEYEBİLEN BİR KALKAN ALIR. BEKLEME SÜRESİ 5 DAKİKA. OYUN İLK BAŞLADIĞINDA BU SKİLL 8 SANİYEYDİ SONRA 5E DÜŞÜRDÜLER AMA HALA ETKİLİ.ZİNDANDA ÖZELLİKLE RAHİP AGRO ALIP SALDIRI ALDIĞINDA EXTRA 5 SN YAŞAM SÜRESİ VERİR TÜM ÜYELERE.....

  LV2:MANA EMME

  HEDEFİN ÜZERİNDEKİ KUTSAL MÜHÜRLERİ KULLANIR VE 30(330)MANA KAZANDIRIR.HEDEF ÜZERİNDE 3 KUTSAL MÜHÜR BULUNMALIDIR.KİŞİSEL FİKRİM ÇOK GEREKSİZ BİR SKİLL OLDUĞUDUR VE BU SKİLİDE 1 DE BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM.

  LV2:KUTSAL MÜHÜR

  SİLAHINA KUTSAL GÜÇ EKLEYEREK SİLAH KULLANILDIĞINDAN KUTSAL HASAR EKLENMESİNİ SAĞLARF VE HEDEFE BİR KUTSAL MÜHÜR TUTTURMA ŞANSI EKLER.(EN FAZLA 3 KUTSAL MÜHÜR)
  OLDUKÇA İYİ BİR SKİLL VE BUNUDA BİR MACRO İLE OTOMATİĞE BAĞLAYABİLİRSİNİZ

  LV6:KALKAN DARBESİ

  MENZİLDEKİ TÜM DÜŞMANLARA%40(180)ANA SİLAH HASARI VERİR(GÜÇ SEVİYESİNE GÖRE FAZLADAN NEFRET AYARLANACAKTIR(KALKAN KULLANILMALIDIR)
  ŞOVALYENİN TEK ALAN SKİLİDİR VE KUTSAL VURUŞLA BERABER KULLANILDIĞINDA NEFRETİ SAĞLAYAN SKİLLDİR.İYİ BİR TANK BUNUDA MAXLAR VE BU SKİLİ İYİ KULLANIRSA TANK OLUR.

  LV10:IŞIK ZİNCİRİ RANK1

  DÜŞMANI 6 SANİYE KİTLEYENBİR IŞIK ZİNCİRİ YAYAR.BU SKİLİN 3 RANKI VAR 3. RANK A ULAŞTIĞINDA FAYDALI BİR SKİLL OLACAK.

  LV14:KARARLILIK

  60 SANİYEENYÜKSEK CP Yİ 300 ARTTIRIR(LV 50 DE 1800).EN SEVDİĞİM SKİLLERDEN BİRİ BU.PVP ZİNDANLARDA BOSS Ya da MOB KESERKEN HATTA TABANLARI YAĞLAMIŞ KAÇARKEN DEFALARCA HAYATIMI KURTARMIŞ OLAN BU SKİLİ İLK ETAPTA 40 LARDA B IRAKMAK YETERLİ AMA SONRALARDA MUTLAKA MAXLAMALI

  LV18:HÜCÜM

  DÜŞMANA DOĞRU 25(270)PUAN FİZİKSEL HASARA NEDEN OLAN VE 2(6)SANİYE ŞAŞKINLIK ETKİSİ EKLEYEN HÜCÜM.BİR KERE IŞIK ZİNCİRİNİ AÇMAK İÇİN LV30 A KADAR BASILMALI.LV 30 DA SANIRIM 5 SANİYE STUN ETKİSİ YAPIYO.DAHA FAZLA BASMAK GEREKLİ DEĞİL BENCE.

  LV20:TEHDİT

  HEDEF ÜZERİNDE KUTSAL MÜHÜRÜ AKTİVE EDEREK 8 SANİYE BOYUNCA NEFRETİ %20(120) ARTMASINA NEDEN OLUR(HEDEFTE 3 KUTSAL MÜHÜR OLMALIDIR.
  TANK OLACAKSANIZ MUTLAKA BUNU BASMANIZ LAZIM ANCAK SADECE ZİNDANLARDA BOSS KESERKEN NEFRET ALMAYA YARADIĞI İÇİN 40LV DE BIRAKMAK MANTIKLI İLK ETAPTA

  LV22:KALKAN EGEMENLİĞİ

  KALKANIN ZIRH PUANINI %5 ARTTIRIR(MAX%55)
  BUDA PASSİF BİR SKİLL.LVL25 TE %30 KALKAN DEF VERİR.1000 KALKAN DEFAANSIN VARSA SADECE 25 LV DE BİLE 300 EXTRA DEF VERİR.SONRALARDAN MAXLANABİLİR...

  LV24:AĞIR ZIRH YETENEĞİ

  ARTIK AĞIR ZIRH KULLANABİLİRSİN.PASSİF SKİLL.TANK DEDİĞİN AĞIR ZIRH GİYER

  LV26:CESARET KALKANI

  BİR KALKANA IŞIK ENERJİSİ EKLEYEREK 15 SANİYE İÇİNFİZİKSEL SALDIRILARA 55(17.5)DİRENÇ SAĞLAR KALKAN KULLANILMALIDIR.60 SANİYE BEKLEME SÜRESİ VAR.SADECE 15 SANİYE KORUMASI VAR VE FAZLADA DEF VERMİYO GİBİ.eUDA BAYA YÜKLENDİM BU SKİLE AMA GEREKTİĞİ ZAMAN KULLANMAYI UNUTTUYORDUM.MACRO YAPTIM BU SEFERDE 60 SANİYEDE BİR SKİLL BASIYO ATLA KACARKEN YERE DÜŞÜYORSUN FELAN BENİ BAYA SIKTI BU.1 DE BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA İLERİDE ÇOK TP OLUNCA 50 YAPIP SADECE BOSSLARDA KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM

  LV28:DOĞRULUK KALKANI

  KALKANA ŞAŞKINLIK UYKU VE SERSEMLİK ETKİLERİ 15 SANİYE ENGELLEYEN IŞIK GÜCÜ VERİR KALKAN KULLANILMALIDIR.60 MSANİYE BEKLEME SÜRESİ VAR.BUDA BENİMN PEK BECEREMEDİĞİM SKİLLERDEN BİRİ ANCAK KALKANLA BU SKİLİ BASIP HEMEN 2 ELLİK SİLAH TAKARSAN ETKİSİNİ DEVAM ETTİRİYO.

  LV30:ŞOK

  20(220)KUTSAL HASAR VERİR VE HEDEF ÜZERİNDE IŞIĞIN DAMGALARINI ETKİSİ YARATIR.HERISIĞIN DAMGASI 1 SANİYE SERSEMLETME ETKİSİ YARATIK(MAX 3 SANİYE)YORUMSUZ...

  LV32:IŞIK ZİNCİRİ RANK2

  2 DÜŞMANA ZİNCİR ATAR 6 SANİYE KİLİTLER VE BUNUN AÇILMASI İÇİN HUCUM 20 OLMALIDIR 60 SANİYE BEKLEMESİ VAR

  LV34:NEFRET VURUŞU

  15 SANİYE BOYUNCA TÜM NEFRET %10(60) ARTACAKTIR.BEKLEME SÜRESİ 2 DK.NEFRET İÇİN GEREKLİ BİR SKİLL VE 40 LARDA TUTMAK YETERLİ OLACAKTIR

  LV36:DİSİPLİN KALKANI

  BİR KALKANIN İÇİNE KUTSAL GÜÇ ENJEKTE EDER VE 30 SANİYE İÇİNDE %5(55)BÜYÜ HASAARINI EMER VE SALDIRGANA 100 BÜYÜ HASARI VERİR(KALKAN KULLANILMALIDIR)
  LV 25 TE %30 ABSORBE EDER VE KALKANLA KULLANIP 2 ELLİK SİLAHLA BÜYÜ KULLANAN KARAKTERLERE PVP SIRASINDA BAYA HASAR VERİR

  LV40:IŞIK ZİNCİRİ RANK 3

  ÜÇ DÜŞMANI 6 SANİYE YAKALAR.HÜCÜM 30LV OLMALI.
  ZİNDANDA RAHİP KURTARMAYA VE 3VS3 PVP LERDE FAYDALI BİR SKİLL

  LV42:ÖLÜ KAHRAMANLAR EVİ

  SON SKİLİMİZ BİZİ BİR KAHRAMAN YAPAR AMA NEDENSE KENDİMİ APTAL GİBİ HİSSEDİYOM BUNU ACINCA:D
  SKİLİN AÇIKLAMASININ ÖZETİ ŞU:PARTYDE BOSSA DALMISIZ AMA YA KESERİZ KIL PAYI Ya da BİZİ YATIRIR.AÇARSIN BU SKİLİ 10 DAKİKA İÇİNDE SEN GEBERİRSEN DİĞER PARTY ELEMANLARI 800 HASARA KARSI KORUN MUŞL OLUR VE KAÇMA HIZLARI %10 ARTAR.BANA NE FAYDASI OLACAKSA:D
  BUDURUMDA PARTY ELEMANLARININ HEM SEMPATİSİ HEMDE ACIMA DUYGULARINI HİSSEDEBİLİYORSUN.... 2. Alev
  Özel Üye

  Runes Of Magic Şovalye Hakkında Bilgiler Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
runes of magic şovalye rehberi,  runes of magic şövalye,  runes of magic şövalye rehberi,  runes of magic şovalye,  rumes of magic şövalye
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi