Runes Of Magic TR Mana taş yapımı resimli anlatım.

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Runes Of Magic Bölümünden Runes Of Magic TR Mana taş yapımı resimli anlatım. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Hozukcan
  Emekli
  Reklam

  Runes Of Magic TR Mana taş yapımı resimli anlatım.

  Reklam  Runes Of Magic TR Mana taş yapımı resimli anlatım.

  Forum Alev
  Merhabalar,

  Sizlere Gizemli Dönüştürücü ile Mana taşı yapımını anlatmaya çalışacağım.

  Öncelikle elinizde sarı yazılmış özellikli bir eşyanız olmalı.. Bunun sarı ile yazılı özelliklerini taşımıza eklemek için kullanacağız.

  Runes Of Magic TR Mana tas.jpg

  Daha sonra Odeley Pole [Büyücü] (Varanas Batısında) isimli NPC'den Güç taşı almalıyız. Bir çok özellikte güç taşı mevcut. (Hatta şansınıza güveniyorsanız daha az altın vererek rastgele özellik veren taş bile mevcut.) Ben bu resimdeki taşı seçtim..

  Son olarak bunları birleştirdiğimizi bize verilecek Mana taşını görüyoruz. Bunların Gelişmişlerini yapmak size kalmış. Bu en basiti diyebilirim. Daha sonra bunları silahlarınıza veya setlerinize monte edebilirsiniz.

  Mana taşı yapmak için NPC lerden temin edebileceğiniz bir güç taşı vede özelliklerini almak istediğiniz bir item seçmelisiniz(kullandığınız item yok olucaktır).Seçtiğiniz itemin Aşaması ortaya cıkıcak olan mana taşının aşamasıyla eştir.
  Mana taşları çeşitli aşamalarda bulunur :
  Aşama 1
  Aşama 2 .. vs
  Mana taşı aşamasını yükseltmek için aynı aşamada 3 mana taşına ihtiyacınız olacak.Ortaya cıkıcak özellikler ise tamamen rastgeledir onaylamadan önce önizlemeden bakılabilir.Mana taşı kullanılarak itemlerinize yeni özellikler eklenebilir ama yanlızca belli özellikler iteminize gelicektir(öncelik zayıf özelliklerindir).İteminizin özelliklerini mana taşıyla yükseltmek için 3 tane aynı aşamada mana taşına ihtiyacınız olucak.Mana taşının aşaması özelliklerini yükseltmek istediğiniz itemin de aşamasını belirler.3 tane aşama 2 mana taşıyla bastığınız iteminde aşaması 2 olur.Aşamalar arttıkça item atağı da artacaktır.

  Not: Gizemli dönüştürücünüzün şarjını günlük görevlerden aldığınız Bierdine Markalarıyla doldurabilirsiniz.1 kullanımlık şarj 30 Bierdine Markasına eşittir.Şarj için Varanastaki sınıf evindeki NPC e gidin. 2. Alev
  Özel Üye

  Runes Of Magic TR Mana taş yapımı resimli anlatım. Makalesine henüz yorum yazılmamış. ilk yorumu siz yapın


Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder
runes of magic mana taşı nasıl basılır,  rappelz mana taşı görevi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi