5 bin tl'ye böbrek

+ Yorum Gönder
Sağlık ve Sağlık Haberleri Bölümünden 5 bin tl'ye böbrek ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  xRockİnGirLx
  Süper Moderator
  Reklam

  5 bin tl'ye böbrek

  Reklam  5 bin tl'ye böbrek

  Forum Alev
  DÜNYAYI sarsan ekonomik kriz kimini işsiz bırakırken, kimini de organlarını satma arayışına sokuyor. 'Kredi kartı borcumu ödeyemiyorum', 'Çocuğumun ilaçlarını alamıyorum' diyen pek çok kişi böbreğini satmak için Türk Böbrek Vakfı'na başvurdu.

  Yasal olmamasına rağmen eskiden beri kendilerine bu konuda başvuru geldiğini belirten Vakıf Başkanı Timur Erk, 'Ekonomik krizle birlikte bu konuda büyük bir artış var. Bizi arayanlara Türkiye'de organ satışının yasak olduğunu söylüyoruz. Eskiden bize telefon ile e-mail ile başvuranlar 40 bin lira isterken, şimdi talep ettikleri para 5 bin liraya kadar düştü. Bu meblağ için bile böbreklerini satmak istiyorlar' diye konuştu. Erk, 'Eskiden, böbreğini satmak amacıyla haftada bir kişi başvururken bu sayı günde 5 kişiye ulaştı. Bizden olumsuz yanıt alınca, organ mafyasına yöneliyorlarlar. Makedonya'da bu işi yapan ve Interpol'ün aradığı Dr. Yusuf Erçin Sönmez gibi kimseler var. Hindistan, Pakistan, Sri Lanka gibi ülkelerde de bu işler birkaç bin dolara yapılıyor' dedi.

  KIZLARIM AÇ, ÇARESİZİM

  Vakfa gelen maillerden bazıları:

  * Sayın Türk Böbrek Vakfı yetkililerine, ben 25 yaşında bir gencim. Bu hayat şartlarında yaşamın ne kadar zor olduğunu siz de bilirsiniz. Ailemden ayrı yaşıyorum, işyerinde yatıp kalkıyorum ve tutunacağım bir dal yok. Böbreğimi satmak istiyorum.

  * Sayın vakıf yetkilisi, kredi borçlarımı ödeyebilmem için borç verecek kişiye böbreklerimi bağışlayabilir veya birini verebilirim.

  * Ben bunu bir baba olarak yazıyorum. Artık altından kalkamıyorum. İş yok ve evde zor durumdayım. Kızlarım aç, kira ödeyemiyorum, iş yok. Ne yapayım, hırsız mı yoksa katil mi olayım bilmiyorum. Allah beni affetsin, satılık böbreğim var. Borcumsa 30 bin TL civarında. Bana yardımcı olun.

 2. 2
  ZİREGÜL
  Bayan Üye

  Cevap: 5 bin tl'ye böbrek

  Reklam  Böbreklerini satmak isteyenler de aslında ne kadar ciddi bir işe kalkıştıklarını çok iyi bilmektedirler. İlerleyen zamanın ne getireceği bilinmez olsa da bulunan şartlar bunu gerekli kılabiliyor. 3. 3
  Ziyaretçi
  Merhaba,

  Hastalarımız için böbrek satın almak için bir kez daha buradayız ve onları kurtarmak için bir böbrek yapmak isteyen herkese iyi miktarda para ödemeyi kabul ettiler ve böylece bağışta bulunmak istiyorsanız veya bir Hayat kurtarmak istiyorsanız, Lütfen aşağıdaki e-postayı bize yazın.

  Bu sizin için zengin olmanız için bir fırsattır, biz temin ederim ve garanti ederiz, bizimle% 100 güvenli bir anlaşma yaparsanız, herşey yasa güdüm böbrek bağışçılarına göre yapılır.
  Artık boşa harcamayın, lütfen irruaspecialisthospital20@gmail.com adresine bize yazınız.

  Irrua Uzman Eğitim Hastanesi. 4. 4
  Ziyaretçi
  Ben Iowa Lutheran Hastanesi'nden Doktor Michael Baldwin'im, hastane idaresi tarafından internette nasıl çalıştığımın reklamını yapma fırsatı verildi ve siz de dışarıda iseniz, örneğin böbrek gibi organları satın aldığınız yıl tekrar başladık. Böbrekinizi satmak isteyenler, aşağıdaki e-postayla hastaneye başvurmaktan çekinmeyin: İrrua uzmanlık hastanesi, organlarda Cerrahi uzmanıdır ve bağışta bulunulması riski yoktur, iyi bir para ödersek Iowa ABD'de bulunan.
  Ve bu bizim e-postamız:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi