Sansür Bir Hastalık mı?

+ Yorum Gönder
Üyelere Özel ve Sanal Günlük Bölümünden Sansür Bir Hastalık mı? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  mami96
  Emekli
  Reklam

  Sansür Bir Hastalık mı?

  Reklam  Sansür Bir Hastalık mı?

  Forum Alev

  En son yazımı 9 temmuzda yazmıştım youtube o zaman engelliydi galiba.Hala engelli acaba sansürü uygulayan kısım için bir hastalık,tik haline felan mı geldi?

  Engelin sansürün her türlüsüne karsiyim tamam pornografik siteleri engelliyorsunuz anladık kişi gelişiminde olumsuz rol oynuyor fakat bu youtubenin ne gibi olumsuz etkileri görülmüş?

  İnsanları resmen erişim hakkından ediyorsunuz engellediniz ee ne oldu?Göremeyen kısım sadece biziz asıl görmemesi gerekenler görebiliyor biz görüpte o kisilere ana bacı sövemiyoruz.

  Çok merak ediyorum kisinin yasama hakkının elinden alinmasi ile erisim hakkinin elinden alinmasi benzetmesini yapacak olursam birbirine yakin olur mu?Hala youtube erisime kapalıdır insanda insaf olur be.Yeri geldiginde irani kötüleyen,çok ağır sistem ile yönetiliyor diyen sizler siz çok hafifsiniz var ya.

  Bazılarının tikleri olur artık hastalık derecesinde.O işi yapmazsa o gün o hafta o ay o yıl artık rahat edemez aklından çıkmaz sizede böyle bir hastalık felanmı rastgeldi.

  İnsanlarla uğraşmak onların özgürlüğünü tek seferde ellerinden almak bu kadar kolaymı?

  Merak ediyorum siz kimsinizde insanların özgürlüğünü ellerinden alıyorsunuz benden bir üstünlügünüz yok.Bırakında o videolara cezasını özgürlüğünü kısıtladığınız internet kullanıcısı versin sizin bu yaptığınız iranda ki ataerkil sisteme benzemekte başı açık olanın kafası kesilir evliliksiz ilişki kafa kesilir çok katı kurallar

  İrandan bir farkımız olsun yahu Türk olduğumuzu her yerde belli etmeyin Türk oldugum için gururluyum ama bizi yönetenlerden gurur duymuyorum!
  Siz kendi içinizdeki problemleri halledememişsiniz sizin ne haddinize siteleri yasaklamak?

  Varya kendimi bir şekilde hissediyorumda söyleyemiyorum.Sanki ellerim,ayaklarım bağlanmış,ağzım kapanmış,gözlerim kapanmış öyle görünüşte insan gibi hissediyorum kendimi

  Yazıklar Olsun bu sistemi yönetene yazıklar olsun bu gibi kolay kararlar alanlara.

  Alıntıdır*. 2. 2
  Fatal
  Özel Üye

  --->: Sansür Bir Hastalık mı?

  Reklam  Youtube deki Video ları İzlememişsin Sen Galiba

  Youtube Kapanmasını Saglayan Video izleseydin hak Verirsin Kapatanlara ;)
 3. 3
  mami96
  Emekli
  Biliyorum o videolarıda biz izleyemiyoruz.İzleyip yayınlayanlar hakkında fikir sahibi olacaktık asıl izlememesi gereken avrupa izliyor.Bize karşı bunları kullanabilecek kesim izliyor biz izleyemiyoruz.+ Yorum Gönder
sansür hastalik
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi