Sanalika Hileleri | Bilinen Tüm hileler |

Konu Kapatılmıştır
Online Oyunlar ve Sanalika Bölümünden Sanalika Hileleri | Bilinen Tüm hileler | ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  InKusTe
  Usta Üye
  Reklam

  Sanalika Hileleri | Bilinen Tüm hileler |

  Reklam  Sanalika Hileleri | Bilinen Tüm hileler |

  Forum Alev
  Sanalika Işınlanma Hilesi : Bir tahta bankın üzerine oturma okuna basın gitmek istediğiniz yerin okuna tıklayın ve ışınlanın.
  Sanalika Eşya kopyalama hilesi : Bir eşyayı elinize alın sevgi apartmanın asansörüne binin o anda eşyayı bırakın eşyadan iki tane oluyor o ikinci eşyayı 25 dk eilinizde tutun çantanızda hep bulunuyor.
  Sanalika Eşya hilesi : Bakkala gidin bir eşya seçin satın al değin vazgeç değin tabloyu kapatın sonra bir daha tablo açın aynı eşyayı seçin satın al değin tamam değin eşya çantanızda oluyor.
  Sanalika Para hilesi (Sanalika Sanil Hilesi) : para hilesi : yazma yerine 10sanil/no1223=
  Sanalika Duvara Ters Dönme Hilesi : Bir yere tam oturcak iken duvarın önüne basın ve dönersiniz.
  Sanalik Eşyanın Süresini Çoğaltma Hilesi : Eşyayı elinize alın asansöre binin tam bitcekken eşyayı bırakın ve eşyanın süresi dolmuş olur.
  Sanalika Ayda Yürüme Hilesi : Sağ alt köşede %100 olması gerekiyor ona basınız ve onu %125 yapın köşede siyah bişey çıkıcak ona basın ve ilerlemeye başlayın.
  Sanalika Eşya Çalma Hilesi : Takası açın karşınızdaki kişiye 50 kere evete basmasına söyleyin. 50 kere basarsa 50 tane eşyan olacağını söyleyebilirsiniz. Karşınızdaki 50 kere basınca 1 kere onaylaya basın. Eşyalar size geliyor. 2. 2
  tolgaaskin
  Yeni Üye

  --->: Sanalika Hileleri | Bilinen Tüm hileler |

  Reklam  +15 rap puanı veriom. 3. 3
  POPMUNDO
  Yeni Üye
  "Denemedim,çalışmıyor olabilir" demen hem uygun hem de uygunsuz olmuş. Uygun, çünkü bu hileleri yaklaşık 20-25 sitede gördüm. Hiç biri çalışmıyo. Yani eskiden çalışıyodu. Uygunsuz, çünkü deneyip de yapmalıydın. Bu hileyi denemeyenlerin kafasında o etkisinden kurtulamadığımız kuşku hissini bırakmamalıydın. Bir dahaki sefere -ki bunu bir daha dener misin bilmiyorum- denemeden yapma... 4. 4
  InKusTe
  Usta Üye
  Denemem için o oyuna girmem gerekir bu oyunu oynamıyorum deneme imkanım olmadı , ben altına not düştüm zaten çalışmıyor olabilir diye not düşmesemiydim diye düşündüm acaba :)

 5. 5
  POPMUNDO
  Yeni Üye
  Zaten not düşmeseydin o zaman saçma bir şey olurdu =) Yani çalıştığını bilmediğin bir şeyi paylaşmak... tehlikeli ve saçma :)

 6. 6
  InKusTe
  Usta Üye
  Bu konuştuğun laf gerçekten çok gereksiz olmuş , forumda herkez bilmediği bağzı şeyleri paylaşabilir bunun ayıp bir tarafı yok ama senin gibiler yüzünden insanlar paylaşımdan çekiniyor .

 7. 7
  tolgaaskin
  Yeni Üye
  ben birsürü biliom.
  /sanil70/ 70 sanil verir.
  hızkos/50 hızlı koşturur.
  balik/10 10balık verir.
  +rap pls

 8. 8
  tolgaaskin
  Yeni Üye
  +15 rep veriom
  tesekkür ederim
  bazılarına yalan eklemissin ama

 9. 9
  crazylink
  Yeni Üye
  bu hileler calısmıorrr

Konu Kapatılmıştır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi