Cansel Elçin Röportajı

+ Yorum Gönder
Müzik Köşesi ve Sanatçı Tanıtımları Bölümünden Cansel Elçin Röportajı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Cansel Elçin Röportajı

  Reklam  Cansel Elçin Röportajı

  Forum Alev
  Şu sıralar "Hatırla Sevgili" dizisi ve "Küçük Kıyamet" filmiyle gündemde olan oyuncu Cansel Elçin, şöhretten kaçıyor.Elçin, "İnsanların, canlandırdığım karakterleri sevmesi çok hoşuma gidiyor. Ama kızlar öyle sokakta üstüme falan atlamıyorlar. Çok popüler ya da ünlü olmak da istemiyorum zaten" diyor.

  Küçük Kıyamet filminde Zeki karakterini canlandırıyorsunuz. Çok antipatik bir tip değil mi Zeki?

  - Filmin senaryosunu okuduğum zaman çok beğendim. Sonra filmin yönetmenleri olan Taylan Biraderler ile tanışmak istedim. Aynı sinema dilini konuştuğumuzu gördüm. Onlardan çok şey öğreneceğimi hissettiğim için de teklifi kabul ettim. Canlandırdığım Zeki karakterine gelince, evet biraz antipatik ve gıcık bir tip. Ama aslında bu adam mükemmel biri. Hayata sıfırdan başlamış, en çok istediği şey de başarı. Birçok şeyi başarmış da.

  Kısacası hayatını kontrol altında tutan birisi...

  - Evet ama hayatı kontrol altına alamazsınız ki. Karşıdan karşıya geçerken başınıza bir şey gelebilir. Bu adamın hayatı da böyle. Çok kontrollü.

  Siz kontrollü müsünüzdür?

  - Hayır değilim. Hayattan zevk almasını, hayatı yaşamayı severim...
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Cansel Elçin Röportajı

  Reklam  İzmir doğumlu oyuncu hayatının çoğu dönemini pariste geçirmiştir birçok dizide rol alan oyuncu ayrıca tiyatro ve sinemadad rol almıştır şuanda takibi çok olan bir dizide oynamaktadır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi