Türk olmaktan mı utandınızda....

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden Türk olmaktan mı utandınızda.... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  irem_4
  Bayan Üye
  Reklam

  Türk olmaktan mı utandınızda....

  Reklam  Türk olmaktan mı utandınızda....

  Forum Alev
  Türk olmaktan mı utandınızda....

  göz ardı edilen korkunç gerçekler !!! ....

  Yer: Azerbaycan, Hocalı 26/02/1992

  Elleri bir ağaca arkadan bağlanan hamile bir kadının başına dikilmiş olan iki Ermeni yazı tura atıyordu. Bu kanlı kumarı yaklaşık 100 yıl önce Anadolu toprağında Kars'ta Ağrı'da Van'da Erzurum'da da ataları oynamıştı.Onlardan duymuşlardı. Karnı burnunda çaresiz bir Azeri kadının doğumu oldukça yakın görünüyordu. Çaresiz kadın bir hazan yaprağı gibi titriyordu. Elbiseleri yırtık, ayakları çıplaktı...Ermenilerin uzun boylu olanı elindeki AK-47 model Rus yapımı otomatik tüfeğinin namlusuna monte edilen seyyar kasaturayı çıkartırken, diğeri elindeki demir parayı havaya attı

  :-Akçik, manç?..
  (Kızmı, oğlan mı?)

  -Akçik...
  (Kız)

  Bu cevap üzerine 'oğlan' diyerek bahse giren Ermeni, elindeki kasatura ile hamile kadının karnını bir hamlede yarıp çocuğu çıkarttı.Kan b! ürülügözleri bebeğin kasıklarına kilitlendi.

  -Tun şahetsar,ınger...
  (Sen kazandın, yoldaş)

  -Yes şahetsapayts ays bubrikı inç bes bidigişdana...
  (Ben kazandım ama bu bebek nasıl beslenecek?)

  -Mayrigı bedge gişdatsine.
  (Annesi besleyecek elbette)

  Bunun üzerine daha kısa boylu olan Ermeni, bir hamlede kasaturaya geçirdiği bebeği annesinin göğsüne yapıştırdı:

  -Mayrig yerahayin zizdur.
  (Çocuğa meme ver)

  Aynı dakikalarda Hocalı'nın başka bir semtinde tek kale futbol maçı hazırlığı vardı. İki kesik Azeri kadın başını kale direği yapmışlar, top arayışına girmişlerdi.Başı tıraşlı bir çocuk bulup getirdiklerinde ise Ermeni çeteci sevinçle bağırdı:

  -Asixn ma/,çimi yev bızdıge, aveg gındırnadabidi. Gıdıresek...
  (Bu hem saçsız hem de küçük, iyi yuvarlanır. Kopartın...)

  Aynı anda çocuğun gövdesi bir tarafa,başı da orta yere düşmüştü...

  Ermeniler zafer naraları! atarak, kanlı postalları ile kesik çocuk başına vurarak kanlı bir kaleye gol atmaya çalışıyordu.

  Bu iki olay Hocalı'da bundan çok değil yalnızca 14 yıl önce yaşandı. Her iki olay da ermeni çetecilerin katliamlarına bizzat şahit olan görgü tanıklarının anlatımlarıdır.

  Ne yazık ki 26 Şubat 1992 günü binlerce Azeri türlü yöntemlerle vahşice katledilmiştir. Ajanslar,katliam haberini bütün dünyaya hızla geçerken, arşı titreten ağır bir vahşet yaşanan Hocalı halkından geri kalanlar ise çaresizlik içinde kıvranıyordu.

  Türkiye'de büyük bir dehşet uyandıran katliama ilişkin ilk görüntüler ise TRT aracılığı ile duyurulmuştu. Bütün olanları batılı gazeteciler, özellikle de New York Times belgeledi.

  26 Şubat'ta güçlü silahlarla donatılmış Ermenistan silahlı kuvvetleri ile Hankendi'nde konuşlanmış bulunan Albay Zarvigarov komutasındaki 366'ncı Rus Motorize Alayı, Hocalı'ya saldırarak tarihin en vahşî katliamlarından birini yaptılar.

  26 Şubat! gecesi Rus motorize alayının tanklarından açılan top ve roket saldırıları ile Hocalı Havaalanı kullanılamaz hâle getirilerek kentin dış dünya ile ilişkisi de tamamen kesildi.

  Savunmasız kalan kente giren Rus destekli Ermeni askerleri, çocuk, yaşlı, kadın, bebek demeden birçok insanımızı vahşîce katlettiler. ermenilerin işgal ettikleri Hocalı'da dehşet verici olaylar yaşandı.

  Canlı canlı insanların kafa derilerini yüzdüler,

  Sağ olarak ele geçirdiklerini ise sistematik bir işkenceye ve tıbbî deneylere tâbi tutarak, insanlık dışı muamelelere maruz bıraktılar.

  Hızar ve testereler ile diri diri insanların kol ve bacaklarını kestiler.

  Genç kızların önce saçlarını,sonra da kafa derilerini yüzdüler.

  Babanın gözü önünde evladını, evladın gözü önünde babayı kurşunlara dizdiler.

  Kesik kafaları sepetlere doldurdular.

  Peki neydi bu düşmanlık?

  Ermenistan'daki okul duvarlarında asılan haritalarda Türkiye'nin 12 ili yer almaktayken, Ermenistan'ın bayrağında Türkiye hudutları içindeki Ağrı Dağı'nın resmi varken, Ermenistan Millî Marşı'nda 'Topraklarımız işgal altında, bu toprakları azat etmek için ölün,öldürün' denmekteyken, başkaca bir neden aramaya zaten gerek yok sanırım.

  Dağlık Karabağ Bölgesi'nde bulunan Hocalı'ya, eski Sovyet İttifakı Silahlı kuvvetleri'ne ait 366.Alay'ın desteği ile Ermeni Sılahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen saldırılar sonucu 613 Azerbaycan Türk'ünün hayatını kaybettiği resmî olarak açıklandı. Ancak kayıp sayısının bu rakamların çok çok üstünde olduğu bilinmektedir.

  56 hamile kadın karnı yarılmış durumda bulunmuştur.

  Bu alçak saldırıda 487 kişi ağır yaralanırken, 1275 kişi ise rehin alınmış,geri kalan nüfus da bin bir zorlukla canını kurtarmış ancak bu olayın tahribatından ruhları ve hafızaları asla bir daha kurtulamamıştır.

  Şahitlerin anlattıklarını dinleyenler önce kulaklarına inanamadı.!

  Fakat katliam sonrası Hocalı'ya girdiklerinde ise, görgü tanıklarının abartmadığını kısa sürede anladılar. Hocalı'da katliam bölgesini gezen Fransız gazeteci Jean-Yves Junet'nin gördükleri karşısında söyledikleri, katliamın boyutunu da anlatıyordu:

  'Pek çok savaş hikâyesi dinledim. Faşistlerin zulmünü işittim,ama Hocalı'daki gibi bir vahşete umarım kimse tanık olmaz' Peki 26 Şubat 1992 günü yaşanan bu katliamın emrini kim vermişti; Ermenistan Devlet Başkanı sıfatını taşıyan Robert Koçaryan denilen kirli katilden başkası değildi. Yaptığı terör faaliyetlerinin oranı nispetinde terfi eden Taşnaksutyun örgütü liderlerinden Robert Koçaryan, 20 Mart 1996'da Ermenistan Başbakanı oldu.

  Karabağ'da barış istediği için aşırı milliyetçilerin tepkisine daha fazla direnemeyen Levon Ter Petrosyan istifa edince de 30 Mart 1998 yılında ondan boşalan Devlet Başkanlığı koltuğuna,'Hocalı Katlia! mı' baş sorumlusu olan azılı terörist Robert Koçaryan oturdu.

  Ermeniler Türk hamile kadınlarına tecavüz edip karnını hamile olduğu halde taş ile doldurup öldürmüşler ve küçük Türk kızlarına tecavüz edip öldürmüşlerdi.

  Ülkemizde sadece 1 ermeni öldürüldü diye yürüyüş yaptılar ve o kadar araştırdılar ama hiç bir insan kalkıp ta bu masum insanlara işkence edilip öldürüldükleri için yürüyüş yapmadı����..

  Yazıklar olsun ��

  EGER KANINDA BİR DAMLA TÜRK KANI VARSA,
  BUNU HERKESE YOLLA �� 2. 2
  MaviAdam
  Özel Üye

  --->: Türk olmaktan mı utandınızda....

  Reklam  Lütfen Bu Tür Konuları Buraya Açın Konu Uygun Bölüme Alınmıştır

  Seçkin Forum Hakkında... 3. 3
  bassonic
  Yeni Üye
  -------- köpekler desem sadece :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
  yazarım aslımda ama banlanmak var....
  adi köpek bunlar ne diyeyim başka:mad:
 4. 4
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Gerçekten Çok Etkilendim ..

  Ama Şunu Söylemeden Kendimi Alamıcam ; Ermenilerin Yaptıkları Ortada ; ABD nin Yaptıkları Gizli :mad:


 5. 5
  crazy_girl_13
  Üye
  Alıntı YapRock Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Gerçekten Çok Etkilendim ..  Ama Şunu Söylemeden Kendimi Alamıcam ; Ermenilerin Yaptıkları Ortada ; ABD nin Yaptıkları Gizli :mad:

  Bende cok etkilendim haklısın abla hadi ermenilerin yaptıkları acık ama ABD:mad:

 6. 6
  ceren_şükrü
  Emekli
  ya inanmıyorum bir de ermenistan denen ... devlet siz bize soykırım yaptınız diye bizden ağrı dğını ve ağrıyı istiolar toprak istiyorlar ne demek yani bu amerikanın yaptıklarıda gizli
  güya türkiyenin yanındalar öyle görünüyorlar ama öyle değil yha 2 yüzlüler bi yandan bizi tutuyormuş gibi görünüp bir yandanda ermenistana silah nükleer bomba atom bombası veriolar
  allah er geç cezalarını verecekti ben bundan eminim

 7. 7
  alicanavar
  Özel Üye
  Bugün Karabağ, Hocalı, Fuzuli, Akdam ve Şuşa’yı işgal edip Türkleri vahşice katleden hain, ikiyüzlü, insanlıktan nasipsiz, alçak ve İslâm düşmanı ERMENİLER, dün de Türkiye’nin doğusunda (Osmanlı- Rus Harbi, Balkan Savaşı, 1. Dünya Savaşı ve Kurtuluş Savaşı sırasında) Türkleri ve Kürtleri arkadan vurmak, isyan çıkarmak, Hristiyan Batı ve komünist Ruslara içeriden yardım etmek, çetecilik ve terörizm faaliyetlerinde bulunmak suretiyle ne kadar nankör, hain, alçak, barbar, insanlık ve İSLÂM düşmanı olduklarını da ispatlamışlardır.
  Hristiyan Devletler, Bizans ve komünist Rusların yönetiminde ‘insan’ yerine bile konulmayan, ezilen Ermeniler, Osmanlı İslâm Devleti idaresinde yüzyıllarca Müslümanlardan daha geniş imtiyazlara sahip olarak, huzurlu, mutlu bir biçimde teb’a-yı sadıka (sadık teba) olarak yaşamanın bedelini, Hristiyan batı ve komünist Rusların sinsi oyunlarına ve emperyalist emellerine haince ‘alet’olarak Osmanlı’ya ödetmişlerdir.
  Nankör, hain, çıkarcı, kalleş, ırkçı, ikiyüzlü, hayalci, katil ERMENİLER bugün de (1992’de Karabağ’da, Azerbeycan’da) aynı rolü üstlenip aynı emperyalist odakların aleti olmuşlardır.
  İşte bizedüşen görev yakın komşumuz olan Ermenilerle her alanda işbirliğine girerken devlet olarak bu yakın tarihte yaşananlarıda unutmamamız lazım. 8. 8
  mynq
  Emekli
  Çok etkileyici ve bir o kadar da ders verici bir hadise :(:mad:Anlamadığım nokta neden hiç kimse bir kelime sesini çıkaramıyor:mad:Neden susuyorlar:mad:
  93 Harbi( 1877-1878)'nden bu yana tam 130-131 yıldır kanımızı sömürüyorlar.Soydaşlarımızı o kan bürüyen gözleriyle acımsızca katlediyorlar...
  Tek diyeceğim soydaşlarımızın mekanı cennet olsun :(:(:(


 9. 9
  seco00006
  Usta Üye
  bukadarlada bitmemeşter arkadaşlar bu ş......siz ermeniler kendi vatandaşlarını kışkırtmak için Türk askerlarinin üniformalarıyla kendi vatandaşlarını öldürmüşlerdir.

  Allah islah etsin...:mad::mad:

  teşekkürler çok güzel paylaşım emeğine sağlık :o +rep

 10. 10
  yal_gal
  Üye
  :mad:yha bunlara dicek laf bulamıyom aslında dicek laf çokta içimi şimdi dökerim ama forumda yasak bunlar:mad::mad::mad:

 11. 11
  murti
  Usta Üye

  --->: Türk olmaktan mı utandınızda....

  Reklam  Alıntı seco00006 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bukadarlada bitmemeşter arkadaşlar bu ş......siz ermeniler kendi vatandaşlarını kışkırtmak için Türk askerlarinin üniformalarıyla kendi vatandaşlarını öldürmüşlerdir.

  Allah islah etsin...:mad::mad:

  teşekkürler çok güzel paylaşım emeğine sağlık :o +rep

  evet yav çok ş......ce bişey yani

  paylaşım için teşekkürler

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi