Abdullah Çatlı o kazada ölmemiş!

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden Abdullah Çatlı o kazada ölmemiş! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Abdullah Çatlı o kazada ölmemiş!

  Reklam  Abdullah Çatlı o kazada ölmemiş!

  Forum Alev
  Abdullah Çatlı o kazada ölmemiş!


  Ergenekon'da ortaya çıkan yeni bir tanığın verdiği ifadeler bir çok cinayetin sır perdesini aralıyor. Savcı Öz ortaya çıkan sürpriz tanığa acil koruma programı hazırladı.

  Ergenekon iddianamesinin kamuoyuna açıklanmasından sonra 'gizli tanık' olmak isteyen bir kişi soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz'e şok bilgiler verdi. Yeni ifadeler bir çok cinayetin sır perdesini aralayacağı belirtiliyor.

  Sürpriz tanık verdiği ifadede Abdullah Çatlı ve sevgilisi Gonca Us'un Susurluk'taki meşhur kazada ölmediğini, orada bulunan bir ekip tarafından öldürüldüklerini iddia etti. Ergenekon iddianamesinin oluşmasına önemli ölçüde katkı sağlayan 'Dilovası' ve 'İsmet' gibi kodlu gizli tanıklara bir 'gizli tanık' daha eklendi.

  Ergenekon iddianamesinin İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edilip iddianamenin kamuoyuna açıklanmasının ardından Ergenekon'un PKK ile ilişkisine ve uyuşturucu trafiğini yönettiğine iyice ikna olduğunu belirten bir kişi soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz'e giderek can güvenliğinin sağlanması koşuluyla bildiklerini anlatacağını söyledi.

  Öz ile yaptığı ön görüşmenin ardından jet hızıyla 'gizli tanık' kapsamına alınan kişi sarsıcı ifadeler verdi. Gizli tanık savcıya verdiği ifadelerin bir bölümünde Susurluk mevkiinde kaza yapan, Emniyet Müdürü Hüseyin Kocadağ'ın kullandığı ve içinde milletvekili Sedat Bucak, Gonca Us ile Abdullah Çatlı'nın (Mehmet Özbay sahte kimliğiyle) bulunduğu Mercedes'in frenlerinin uzaktan kumandayla devre dışı bırakıldığını iddia etti. Tanığın anlatımına göre otomobilden sağ çıkan Çatlı ile Us ise orada bulunan 3 kişilik bir ekip tarafından boyunları kırılarak öldürüldü:

  BUCAK DA ÖLDÜRÜLECEKTİ!

  “Susurluk kazasında aracın frenleri uzaktan kumandayla devre dışı bırakıldı. Kaza sonrasında Abdullah Çatlı ve Gonca Us ölmedi. Orada bekleyen 3 kişilik bir ekip tarafından boyunları kırıldı. Sedat Bucak da öldürülecekti. Ancak korumaları son anda yetişti. Korumalar bagajda bulunan bir çantayı aldı ve durumu telefonla Haluk Kırcı'ya bildirdi. Bu olayın arkasında ise ünlü bir siyasetçi var. Öldürülmesi planlanan bu siyasetçi önce davrandı.”

  Yenişafak 2. 2
  meteoman
  Usta Üye

  --->: Abdullah Çatlı o kazada ölmemiş!

  Reklam  sabredin susurluk olayının gerçek yüzünün aydınlanması için sadece 38 yıl kaldı 3. 3
  Börtecine
  Emekli
  sabredin susurluk olayının gerçek yüzünün aydınlanması için sadece 38 yıl kaldı

  Mete kardeşim ne biliyorsan saklama söyle :)

  38 yıl sonranın ne özelliği var ki :) Yıl 2046 oluyor Cumhuriyetin 123'üncü yılı sadece bunu kestirebiliyorum...:) 4. 4
  meteoman
  Usta Üye
  bir olayın tarih kitaplarına bütün objektifligi ile geçmesi için 50 yıl geçmesi gerek miş

  hocamız öyle demişti

 5. 5
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Alıntı meteoman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bir olayın tarih kitaplarına bütün objektifligi ile geçmesi için 50 yıl geçmesi gerek miş

  hocamız öyle demişti

  Hocan Şaka Yapmış Sana :p

  Şaka Bi Yana 50 Yıl Geçmeden de Çözülecek Gibi Geliyo Bana ..


+ Yorum Gönder
abdullah çatlı ölmedi mi,  abdullah çatlının sevgilisi,  abdullah çatlı ve ekibi,  abdullah çatlı sevgilisi,  abdullah çatlı ölmedimi
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi