2012 Yılında Olacakları Aklınız Almayacak !!

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden 2012 Yılında Olacakları Aklınız Almayacak !! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  2012 Yılında Olacakları Aklınız Almayacak !!

  Reklam  2012 Yılında Olacakları Aklınız Almayacak !!

  Forum Alev
  Yüksek enerjili fotonlardan oluşan büyük bir kuşak. 2012 yılında güneş sistemimiz tüm gezegenleri ile birlikte bu kuşağa girdiğinde dünyamızın ozon deliği onarılacak ve tüm yaşam 3. boyuttan 5. boyuta geçecek. İnsanların 2 sarmallı DNA'ları ikişerli olarak biraraya gelip 12 sarmallı bir DNA'ya sahip olacaklar. Bu olay sırasında tüm insanların chakra'ları açılacak ve duyuları ve algılamaları artacak. Herkes birbirinin düşüncesini okuyabilecek. Bu ilk önce kısa süren bir kaosa neden olacak fakat daha sonra herkes bir düşünce birliği halinde bir araya gelerek, önyargının, yalanın ve kötü düşüncelerin olmadığı bir ortama geçilecek. İnsanlar birbirinin auralarını görebilecekler. 12 sarmallı DNA'ya geçiş sonrası insanlarda hiçbir hastalık kalmayacak, hasta olanlar kendilerini ve birbirlerini iyileştirebilecekler. İnsanlar ölümsüz olacaklar. Ölüm olayı ise fiziksel dünya'da kalmaktan vazgeçip başka bir boyuta geçmeye karar verme şeklinde olacak. Yani, dünya'da geri kalanlar (kalmayı seçenler) ölmeye (başka boyut gitmeye) karar verenlerin ortadan bir anda kaybolduğunu görecekler. Fiziksel dünyamızda kalmayı seçen insanların ışık bedenleri olacak ve bu cennete benzeyen ışıklı dünyada çok güzel vakit geçirecekler. Fiziksel olarak 2000 yıl sürecek olan bu olay sonrasında foton kuşağı güneş sistemimizi terkedecek.
  Foton kuşağı ilk kez ingiliz astronom Edmund Halley (1656-1742) yılında Pleiades takımyıldızlarını kuşatan gazımsı bir kuşak olarak gözlendi (Halley kuyruklu yıldızını da keşfeden astronom). Fredrick Wilhelm Bessel ise foton kuşağının dönüş hızını keşfetti (herbir yüzyılda 5.5 derece saniye). Jose Comas Sol Pleiades takımyıldızındaki güneş sistemlerini keşfetti. Paul Otto Hesse foton kuşağının kalınlığını saptadı (2000 ışık yılı). Güneş sistemimiz her 25.860 yılda bir Pleiades çevresinde bir tur dönmektedir. Yani, yaklaşık olarak her 12.500 yılda bir güneş sistemimiz bu foton kuşağının içine girer. Güneş sistemimizin foton kuşağının içindeki yolculuğu 2000 sene kadar sürer. Yani, foton kuşağından çıktıktan sonra tekrar foton kuşağına girmek için 10.500 yıl geçmektedir. Bu devrelerin alt devreleri de vardır ama üst devre 206 milyon yıl sürer.
  Foton kuşağının kendisinin de aurası var ve ilk aura katmanına (enerji seviyesine) 1962 yılında dünyamız (ve tüm güneş sistemimiz) girmiş durumda. Yani şu anda foton kuşağının düşük enerjili ilk kısmının içinde bulunuyoruz. Dünya'mız ikinci enerji seviyesine ise 1987 yılında girdi. 2012 yılında üçüncü enerji seviyesine girmesi sırasında 110-144 saat (5-6 gün) boyunca karanlıkta kalacağız. Üçüncü enerji seviyesine (foton kuşağının kendisinin bulunduğu esas enerjili kısım) girildiğinde ise karanlık sona erecek ve artık hiç gece olmayacak yeryüzünde. Sırasıyla yazarsak:
  1. gün
  : 21 Aralık 2012'de kör bölgeye giriş, tüm canlıların beden tipinin değişmesi, hiçbir elektrik aygıtının çalışmaması, tam karanlık
  2. gün
  : Atmosfer basıncının düşmesi, herkesin kendisini şişmiş hissetmesi, Güneş'in yeterli ısıtamaması, dünya ikliminin soğuması (buzul çağı soğuğu)
  3.-4. gün
  : Atmosferin şafak vakti gibi sönük bir ışıkla aydınlanması, foton etkisinin başlaması, foton enerjili aygıtların çalışabilir hale geçmesi, yıldızların yeniden gökyüzünde belirmeleri.
  5.-6. gün
  : 24 saatlik gündüz devresine giriş, kör bölgeden çıkıp ana foton kuşağına giriş, tüm canlıların güçlenip zindeleşmeleri, dünya ikliminin ısınması, foton ışınıyla çalışan gemilerin uzayda yolculuk yapmaya başlaması, telepati, telekinezi gibi psişik yeteneklerin ortaya çıkışı (uyanış, süperbilinç).
  Kısaca, foton kuşağı dünya'daki tüm yaşam için çok büyük bir faydası olan, yüksek enerjili fotonlardan oluşan devasa bir kemer. Güneş sistemimiz bu kuşağa girdiği zaman tekrar çıkması 2000 sene sürecek. Foton Kuşağı (Manaşik Halka) kendi etrafındaki dönüşünü 25.860 yılda bir tamamlamakta ve güneş sistemimiz her bir 10.500 yılda bir foton kuşağına girmekte. Foton kuşağı torus şeklinde (araba lastiği biçiminde) bir kemer ve bunun kalınlığı (çapı değil, kemerin kalınlığı) 2000 ışık yılı. Önemli bir husus elektrikli hiçbir aygıtın ise foton kuşağına girildikten sonra hiçbir şekilde çalışmaması. 2000 yıl boyunca sürecek olan safhada elektrik enerjisi ile çalışacak araca ihtiyaçta olmayacak zaten. Çünkü süperbilinç halinde olma hali ve foton enerjisi kullanabilecek teknoloji ile elektrik enerjisini kullanmaya ihtiyacımız olmayacak.
  Foton kuşağı (Photon Belt) konusunda daha detaylı bilgi için Virginia Essene'nin "Galaktik İnsan" kitabını tavsiye edebiliriz.


  Ölümsüzlük , Elektronik Eşyaların Çalışmaması , Düşüncelerimizi Okuyabilme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?

  2000 Sene Sürecek Diyor ..

  İlginç ..

 2. 2
  fecr
  Özel Üye

  --->: 2012 Yılında Olacakları Aklınız Almayacak !!

  Reklam  Alıntı YapRock Nickli Üyeden Alıntı
  Ölümsüzlük
  Buna yorum yapayım ve noktayı koyayım :)  Al-i İmran Suresi, Ayet 185- Her canlı ölümü tadacaktır.


  kullu nefsin zâigatul-mevt (Her nefis ölümü tadacaktır)

  كُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ 3. 3
  wody
  Emekli
  düşünce okuma güzel olurdu:D ama benimkini okumasınlar :D

  olacağını sanmam 4. 4
  |¨MaD qİrL¨|
  Usta Üye
  Bugün TeKnoLoji Ve Tasarım Dersine GirdiK...
  İLK öNCe GeLeceğin TeKnoLojiLerini GördüK GüzeL,EğLenCeLiydiLer..
  Sonra Bir SLayt İzLediKKi...:(
  2020 YıLında TürKiYe..:|
  ÇoK Kötüydü..:(
  SusuzLuğu ELe ALmışLar SLayTTa
  GerÇeKten DuyarLı OLmassaK Sonumuz Hatta ÇocukLarımızın Zamanı Bizim Yüzümüzden Kötü OLacaK..:( :|
  (bnm yazmLa snnKi peK uyusmadı ama(: )


 5. 5
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  fecr ölümsüzlükten neyi kastettiğimi anladın mı ?

  Ölüm olayı ise fiziksel dünya'da kalmaktan vazgeçip başka bir boyuta geçmeye karar verme şeklinde olacak. Yani, dünya'da geri kalanlar (kalmayı seçenler) ölmeye (başka boyut gitmeye) karar verenlerin ortadan bir anda kaybolduğunu görecekler.
  Diyo ..

 6. 6
  DR.MATRİX
  Özel Üye
  Düşünce okuma garip herkes öznel yartışlmıştır buna inanmadım :S

  ölümde ise Fecr abiye katılıyorum ..Ölüm olur eğer hayat zaten elktrik olmadna da yaşanır ama su olmadan asla

 7. 7
  fecr
  Özel Üye
  Alıntı YapRock Nickli Üyeden Alıntı
  fecr ölümsüzlükten neyi kastettiğimi anladın mı ?
  Pardon konuyu tam okumadım :S

 8. 8
  Cedric
  Emekli
  Bilim kurgu filmleri gerçek oluyor gibi :)
  İnsanların birbirlerini iyileştirmesi "Atlantis" isimli filmde vardı.O filmi izledikçe hâlâ kendi kendime öyle birşeyin olmasını istiyorum.
  Telekinezi, Telepati gibi olağan üstü güçlerin ortaya çıkması ayrı bir durum.Olumlu gibi görünsede olumsuz niteliklerde.Kendi ağırlığımızın birkaç kat üstündeki bir cismi elimizi hiç kullanmadan sadece bakışlarımızla hareket ettirmek gayet güzel.Ancak bir anlık dikkatsizlik sonucu herşey alt üst olabilir :o
  Ölümsüzlük biraz daha ilgi alanımın dışında sanırım.Her zaman ölmeyi istemişimdir.:)
  Elektronik eşyaların çalışmamasının fazla sorun olcağını sanmıyorum.Sonuçta insanoğlu elektriği bulduysa elektrik dışında başka kaynaklar da bulabilir.Ancak elektrikle çalışan aletlerin çalışmaması biraz daha mekanik yönlere çekebilir.


 9. 9
  hakanweb1907
  Yeni Üye
  beyler bırakın bunları yav :S 2012 yılında asıl MADRUK gelio :)

 10. 10
  ÆSiя
  Özel Üye
  Aslında bir çok bilgi sayısız kitaplarda var.Bu 2012 ile ilgili bende size 12.Gezegen-Zecharia Sitchin önerebilriim

 11. 11
  iliman
  Üye

  --->: 2012 Yılında Olacakları Aklınız Almayacak !!

  Reklam  bizim bilimsel algimiz aslinda hiç yok, bilimsellik o kadar geniski bunlar bize saçma gelebilir:) zamanin geriye alinmasi saçma geliyordu bana oysaki kara delik'ler sayesinde zaman durunca geriye alinabilmekten bahsediliyor:) tabiki bunlar tartisilir olabilir veya olmaya bilir...

 12. 12
  Ziyaretçi
  yalan yaa yok ölümsüz olacakmısında fasan mış füşon muş bir gün herkes ölecek arkadaşım

+ Yorum Gönder
2012 yılı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi