Filistine Destek İsrail Terörüne tepki

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
Ciddi Konular ve Seçkin Forum Bölümünden Filistine Destek İsrail Terörüne tepki ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 85
  enesdemir
  Yeni Üye
  Reklam

  omo,rexona,rinso,sana,signal,yumoş,elidor,knorr,li pton,lux
  magnum,max,clear,cornetto,domestos,dove,becel,calv e,cif

  algida,axe,ben&jerry's,nestle,saralee,danone,eti,m cdonalds
  carrefour,migros,otex,kitkat,milka,jacobs,loreal,k omili,
  disneyland,schweppes,alo,ariel,ace,mrproper,panten e
  head&shoulders,blendax,rejoice,maxfactor,olay,kole ston
  newwave,welleflex,orkid,oralb,discreet,ipana,gilet te,prima
  braun,duracell,koroplast,arçelik,aeg,beko,evsan,ph ilips,
  profilo,elektrolux,hoover,singer,national geographic
  grundig,ıntel,ıbm,motorola,dell,özalt,puma,vakko,b ossa
  cocacola,fanta,yedigün,elvan,turkuaz,fruko,sprite, damla
  nescafe,dr pepper,persil,vim,alfa,mintax,allways,hugies
  edison,tekfen,colgate,hacışakir,pura,gibbs
  Bazıları hatta hepsi diyebiliriz amerika malı ama amerika israile bu malların vergisini veriyo daha sayamakdıklarım varsa ve sizinde bidikleriniz varsa bu şeyleri kullanmamaya lütfen dikkat edelim ayrıca bunlara ek olarak cıncerse'de var gerçekten görünce şaşırdım katkımız olucaksa lütfen kullanmamaya özen gösterelim ayrica israil ve amerika kardeşken biz hala abd ye girme peşindeyiz recep tayyip erdoğan bu vatanın topraklarını karıış karış satar lütfen bu olanlara göz yummayalım ha onlar ha biz sonuçta aynısını bizede yapabilirler israil istese amerikatıda ele geçirir ama bunu yaparlarsa silah yardımı almaları daha zor olucak bu dünyann paraları onların elinde gibi bişe
  ALLAH RAZI OLSUN DAA ..BURDA SİYASET KONUŞULMUYOR ARKDAŞIM CEVAP WERMİŞ AMA BENDE YAZMAK İSTEDİM....


  Sekizinci Sayfa --->: Filistine Destek İsrail Terörüne tepki Makalesinde Bulunuyorsunuz

 2. 86
  esmez
  Yeni Üye
  hamasa selam dırenıse devam kahrolsun ısraıl ve terlı ısbırlıkcılerı.

 3. 87
  emani
  Yeni Üye
  Zulmü engellemek için bir şey yapamıyorsak ta dualarımızla mazlumun yanında olabiliriz. Ayrıca zalimi destekleyenlerin, doğrudan ya da dolaylı destekleyenlerin mallarına boykot yaparak zalime dolaylı destek olmamış oluruz.

  Bilinmelidir ki herşey bu zamn da para emek o halde israilin para kaynakları kesilirse ya da en azından azalırsa zulümde durur.

  Ayrıca klavyeler de elbet işe yarar, elimizden bir şey gelmiyorsa
  hiç bir şey yapamayız anlamına gelmez, israil sitelerine karşı bir faaliyet yapılabilir. Ayrıca elimizden geldiği kadar bildiğimiz yabancı dillerdeki forumlara konuyu taşıyıp karşı kamuoyu oluşturmak için gayret edebiliriz. Devletler veya hükümetler zülme göz yumuyorsa bütün insanlar göz yumuyor anlamına gelmez. Dünya da bir çok insan belli basın tarafından yanlış bilgilendiriliyor, olaylar eksik ya da yanlış aksettiriliyor veya hiç duyurulmuyor. Hal böyle olunca da dünya dan ses çıkmıyor. Kitlelere gerçekleri aktarıp onları harekete geçirebilirsek onlarda hükümetlerine baskı yapacak ve elbette zulüm bu şekilde engellenebilecektir. Bunu denersek hiç olmazsa zülmü engellemek için bir gayret sarfetmiş oluruz.

 4. 88
  Ziyaretçi
  arkadaşlar sadece beduvaetmekle olmaz birsürüdünya markası yahudi malları var bunları kullanmayalım lütfen lütfen lütfen.

 5. 89
  BRESLY
  Yeni Üye
  ALLAH israilinde amerikanında belasını verecek inşallah. inanıyorumki bu katliamı durduracak bir güç çıkacaktır ve gene inanıyorum ki uykuda olan müslüman ülkeler birgün uyanıp bu israil belasını orta doğudan def edecektir.

 6. 90
  ömer__46
  Yeni Üye
  kahrolsun israil
  kahrolsun abd
  yakın zamanda işallah size başka ülkeler saldırırda ozaman görürsünüz gazzenin halini ...

 7. 91
  ödevci
  Yeni Üye
  elbet RABB'imiz onlara bu yaptıklarının cezasını verir cehennem gazabı bile azdır hem bu fani dünyada hemde ahirette allah cezelarını versin o müslüman kardeşlerimizi de allah şehit mertebesine yükseltsin inşallah!..

 8. 92
  Ziyaretçi
  elbet bir gün israilde ebesininkini görecek hiç şüphem yok...

 9. 93
  karabela58
  Emekli
  Allah Belasını Versin Olmertin Ve Bush Un Bende Filistinliyim Hepimiz Filistinliyiz ! KAHROLSUN İSRAİL PKK ABD ERMENİ YAHUDİLER VE ERMENİLER GİREMEZ
  KÖPEKLERE CEHENNEME GİRİŞ SERBESTTİR !!
  İSRAİL PİSRAİL ! AMERİKA AMERİKATİL !
  YA ALLAH BİSMİLLAH ALLAHU EKBER !!!

 10. 94
  Ziyaretçi
  zülmeden hicbir topluluk yer yüzünde baki kalmamıştır firavunun sonu gibi israilinde sonu mutlaka gelecektir ALLAHIN VE MELEKLERİN laneti israilin üzerine olsun

 11. 95
  MuhammeTR
  Üye
  Filistin'in yaptığı her ne olursa olsun, orada bir vahşet yaşanmaktadır.Filistin'in halkının ve yöneticilerinin geçmişte en çok Türkiye'ye ve akabinde kendine yanlışları olmuştur ancak söylediğimiz gibi bu vahşete göz yummamız anlamına gelmez orada herşeyden önce kadın ve çocuk ölmektedir ! Üzerinde duracağımız diğer bir husus ise Doğu Türkistan, Karabağ ve Kerkek'üde unutmamak bu topraklardada %100 Türk ve Müslaman soydaşlarımızın kanı dökülmektedir bunlarada göz yummayalım, bugün bu tepkilerin aynısı soydaşlarımıza yapılan katliamlardada gösterilmelidir !

+ Yorum Gönder
8. Sayfa BirinciBirinci ... 578
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi