Şehit babasından duygulandıran sözler!!!

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Şehitlerimiz Bölümünden Şehit babasından duygulandıran sözler!!! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  abuzum
  Üye
  Reklam

  Şehit babasından duygulandıran sözler!!!

  Reklam  Şehit babasından duygulandıran sözler!!!

  Forum Alev
  Tunceli'de PKK'lı teröristlerce uzaktan kumandalı mayının patlatılması sonucu şehit olan Jandarma Er Samet Akdeniz'in Bursa'daki evine ateş düştü.
  Türk bayrakları ile donatılan eve şehit yakınları akın ederken, baba Salim Akdeniz, "Bayramdan sonra izne gelecekti ama şimdi daha erken geldi. Binlerce Samet vatan için feda olsun" dedi.

  Tunceli merkeze bağlı Geyiksuyu kırsalında bir grup PKK'lı teröristin eylem yapacağı haberi ile bölgeye giden güvenlik güçleri, arazi arama taraması yaptığı sırada PKK'lı teröristlerce uzaktan kumandalı mayının patlatılması sonucu Assubay Kıdemli Üst Çavuş Halis Kırımlı ile Jandarma Er Samet Akdeniz şehit oldu.

  "ACI HABER KINA GECESİNDE GELDİ"
  Jandarma Er Samet Akdeniz'in acı haberi, Bursa'nın İntizam Mahallesi Değirmen Sokak'ta oturan ailesine akşam saatlerinde ulaştı. Askeri ambulansla eve gelen görevli yüzbaşı, anne Gülçin Akdeniz'in bir düğünde olduğunu öğrendi. Düğünden çağrılan anne Gülçin Akdeniz ile sıvacılık yapan baba Salim Akdeniz'e çocuklarının şehit olduğu haberi verildi. Haberi almasıyla fenalaşan anne Gülçin Akdeniz'e askeri ambulanstaki doktorlar ilk müdahaleyi yaptı. Acı haberin düştüğü şehit evine şehit yakınları akın etti. Türk bayrakları ile süslenen evde gözlaşları sel oldu. Şehit Samet'in amcasının kızının kına gecesini yapan aile, gelen acı haberle yıkıldı.

  Akrabalarının desteği ile güçlükte ayakta durabilen baba Salim Akdeniz, haberi akşam üstü aldıklarını belirterek, "Devletimizin, milletimizin başı sağ olsun. Akşam üstü haberini aldım. En son dün akşam görüşmüştük. Bayramdan sonra izne gelecekti ama şimdi daha erken geldi. Binlerce Samet vatan için feda olsun. O --------lere karşı yine de ayakta duracağız. Yıkılmayacağız." diye konuştu.

  2 kız, 1 erkek kardeşi bulunan lise mezunu Samet Akrdeniz'in, 6 aydır askerde olduğu öğrenildi. Şehit Samet'in naaşının, bugün Bursa'ya getirileceği ve Pınarbaşı Şehitliği'nde defnedileceği belirtildi. 2. 2
  Sena
  Bayan Üye

  Cevap: Şehit babasından duygulandıran sözler!!!

  Reklam  Hüzün ve mutsuzlukla değilde büyük eğlencelerle askere giden gençlerimizin aileleri daha ozamandan nasıl kararlı ve korkusuz olduklarını göstermektedir allah sabırlar versin+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi