Prenses Diana ile ilgili şok iddia

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Prenses Diana ile ilgili şok iddia ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  nefertiti
  Usta Üye
  Reklam

  Prenses Diana ile ilgili şok iddia

  Reklam  Prenses Diana ile ilgili şok iddia

  Forum Alev
  Eski ITN televizyonu kameramanı Sebastian Rich’in Prenses Diana’yla ilişkiye girdiği, fakat cinsel ilişkilerinin yalnız ikidakika sürdüğünü ileri sürüldü.


  --------------------------------------------------------------------------------
  Prenses Diana'nın bir saray görevlisiyle flörtünü kıskanıp kendini kollarına attığını iddia eden 52 yaşındaki kameraman Rich'in açıklamaları üzerine Buckingham Sarayı sözcüsü, bu saçma iddiaların Prens William ve Prens Harry'yi yaralayacağını söyledi. Ayrıca 1997'de Paris'teki kazada ölen Prenses Diana'nın savunma yapamayacağından saray çevreleri, kitaptaki iddiaları saçma buldu. The Sun Gazetesi'nin "Diana'yı Yatağa Attım" manşetiyle verdiği haberde Rich'in en çok parayı verecek yayımcıya yazdığı kitabın telif haklarını vereceği belirtildi. Sebastian Rich, Diana'nın Prens Charles ile evliliğinin en kötü zamanında kendisiyle yattığını söyledi. 1985 yılında "yılın kameramanı" ödülünü alan 30 yıllık kameramanın iddiasına göre ateşli cinsel ilişki 1986 yılında meydana geldi. Charles ve Diana, ünlü iki saatlik TV belgeseli "In Public, in Private"ın çekimine 'evet' deyince Rich, Prenses Diana ile birlikte çalışmaya başlamıştı.


  kaynak:habertürk 2. 2
  Uzak
  Üye
  Reklam  Doğruluğu tartışılır..Ama bu cevap veremeyecek biri hakkında olduğu için ahlaka sığmayacak bişey bence..:confused: 3. 3
  nefertiti
  Usta Üye
  Alıntı Uzak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Doğruluğu tartışılır..Ama bu cevap veremeyecek biri hakkında olduğu için ahlaka sığmayacak bişey bence..:confused:
  kesinlikle katılıyorum.ama bi atasözü arya tam duruma uygun
  çamur at izi kalsın......
  demekki dünyanın her yerinde böyle... :(:(:(+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi