Teröre Hayır

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Teröre Hayır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  seçkin974
  Emekli
  Reklam

  Teröre Hayır

  Reklam  Teröre Hayır

  Forum Alev
  TERÖRE HAYIR :mad::mad::mad:


  Uyanın millet. Bizler burada kazanlarımızı kaynatırken. Birileri şu anda dağlarda canları pahasına bizlerin huzur içinde olmamız için roketlerin, mermilerin mayınların hedefi oluyor.


  Onbinlerce Mehmet bugün dağlarda Terör belası ile uğraşırken, bu gün ankarada, milletin meclisinde, milletin kalbinin noktası TBMM.de yine bu milletin paraları ile teröristlere "KARDEŞİM" diyenler oturuyor.


  Bu yürek sızlatıcı tabloya tabiiki hiçbir türk evladının vicdanı elvermiyor. Ama mühim olan bu tür olaylara toplum olarak tepkimizi koyabilmektir.

  Yaşanan son hain saldırıdan sonra farkettik ki Toplum olarark bu acı olayları sıradan haber gibi karşılamaya başladık. Televizyonlarda verdiğimz şehitlere dair tek bir kare haber yokken bu acı günde televizyonlarda ibo şov da dansöz oynatılıyor, popstar gibi programlarda malum kişiler uzatmalı sevgilileri ile boy göstererek adeta üzerimize ölü toprağı seriyordu. Duyarlı kişiler olarak bu toplumsal olaya tepkisiz kalamazdık.

  Duyarlı birer vatandaşlar olarak yapabileceklerimizden birtanesi meclise ve diğer gerekli adreslere protesto amaçlı mailler göndererek meclisi derhal göreve çağırmaktır. Onlar görevini bilmiyorlarsa bize düşen onlara hatırlatmaktır

  UYANIN ey millet. Tepkisiz kalmayalım. UYUMAYALIM, UYUYANLARI UYANDIRALIM


  GEREKLİ MEKTUP:


  TBMM BAŞKANLIĞINA


  Son günlerde tırmanışa geçen terör örgütü eylemler
  ve dün yaşanan 13 askerimizin pusuya düşürülerek şehit edilmesi üzerine bu prostesto mektubunu TBMM'ye göndermiş bulunmaktayız.


  Milletimizin binbir emek yetiştirdiği evlatları olan onbinlerce MEHMETÇİK bu gün hatta bu saatlerde canı pahasına dahi olsa bizlerin güvenliğini sağlamak için kendilerini roketlerin, mayınların, kurşunların hedefi yaparak bizlerin huzur içinde olması için canlarını vermektedir. Ama ne kadar acıdır kibu gün her alanda mücadelemizi verirken teröristlere " KARDEŞLERİMİZ" diyen zihniyet bu gün ülkemizin başkenti olan ankarada ve Türk milletinin kalbi olan "TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNDE" bulunmaktadır. Ve yine bu kişiler bu milletin ödediği vergilerle maaş almakta ve milletin kalbinde terör örgütü propagandasına devam etmektedirler.


  Türk milleti olarak artık bu gidişata dur denilmesini,Siyasilerimizin her zamanki klasik başsağlığı ve üzüntü mesajlarından ziyade daha somut adımlar atarak gerekli ve siyasal kararları alarakyurt ve dünya çapında daha kararlı elle ve elle tutulur adımlar attığını görmek istiyoruz.

  Son yaşanan bu hain saldırı ile sadece bu 13 ailenin değil onlarla beraber bizlerinde ocağına ateş düşmüştür. Ve yine pusuya düşürülen 12 köylü insanında acılarını aileleri ile hepberaber yaşadık. Bizler Türk halkı olarak gereken bütün maddi ve manevi bütün destekleri verdiğimiz halde, karşılığını alamamak aksine terörle mücadelede geriye gittiğimizi görmek bizleri son derecede üzmektedir.


  Artık bu mücadelede daha radikal kararlar alınması görüşündeyiz. işe ilk önce teröristlerin kardeşini TBMM'den yani Türk milletinin kalbinden öküp atarak başlayabilirsiniz.


  Yine terörün en büyük destekçisi olan ABD, terörün yuvası ırak, terörün destekçisi diğer ülkeler ve içerdek hain kişilere gerekli uyarılar bu güne kadar fazlası ile yapılmıştır. Artık bu meşru hakkımızın getirdiklerini sonuna kadar kullanmalı ve gerekli yaptırımların uygulanmasına başlanması gerektiği inancındayız.


  Millet olarak her zaman maddi ve manevi desteğimiz sizlerle olacaktır. TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİNE olan bağlılığımızı bir kat daha arttırarak gerekli olan şeyleri yapacağınıza inancımız sonsuzdur.

  ALLAH yardımcınız olsun 2. 2
  mynq
  Emekli

  --->: Teröre Hayır

  Reklam  Elinize sağlık gayet güzel bir paylaşım..
  Bu tarz şeyleri hep böyle olaylarda hatırlıyoruz ama onların her saniye akıllarında...:(
  Allah şehitlere rahmet eylesin
  Aileleri ve sevenlerine baş sağlığı versin :(
  [ Amin ]
 3. 3
  alicanavar
  Özel Üye
  Aynen tüm söylediklerinize harfiyen katılıyorum. Maalesef PKKyı kınamaktan aciz olanlar orada oturuyorlar. Ya kınasınlar böylece onların siyasi uzantıları olmadıklarını ispatlasınlar yada meclisten defolup gitsinler.. 4. 4
  gece_perisi
  Bayan Üye
  paylaşım çok güzel olmuş çok sağol seçkin kahrolsun pkk ALLAH yardımcınız olsun TÜRK askerleri...

 5. 5
  Genç.bjk
  Bayan Üye
  Elinize sağlık gayet güzel bir paylaşım..
  Bu tarz şeyleri hep böyle olaylarda hatırlıyoruz ama onların her saniye akıllarında...:(
  Allah şehitlere rahmet eylesin
  Aileleri ve sevenlerine baş sağlığı versin :(
  [ Amin ]
  yorumuna katılıorum myng

 6. 6
  oneHope
  Usta Üye
  Nasıl oluyor da bu kadar duyarsız kalabiliyoruz anlamıyorum,özellikle de show programlarında yapılan yoruma katılıyorum.O kadar önemsiz işlerle uğraşılıyor ki böyle önemli konular resmen es geçiliyor.Hala da kimse kılını kıpırdatmıyor,bugün haberde okudum internette,şehit aileleri yasta akp vekili halayda diyordu.Çok yazık çookk...

 7. 7
  Jousef
  Üye
  Kahrolsun PKK !!!
  Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez !!!

 8. 8
  bassonic
  Yeni Üye
  başbakana da onun çankaya noterinede 15000 msj yolladım fakat anlamazlar canları yanmıyor çünki!!!!küçük dayyip nerde :mad:,c başkanının oğlu nerde:S hala % 47 diyen zihniyet varsa olmuyan aklına tüküreyim
  kardeşime duyarlı yazısı için teşekkür ederim..

 9. 9
  seçkin974
  Emekli
  arkadaşlar ellerinize sağlık çok güzel yorumlar yazmışsınız çokta doğruyu sölüyosnuz hepiniz tekrar teşekkür ederim

 10. 10
  emsalsiz07
  Emekli
  allah' ından Bulsunlar ölmke War Dönemk Yok Elbet Onlar Waz Gececek... Emeğine Sağlık Kardeşim Paylaşımın Için Saol

 11. 11
  |¨MaD qİrL¨|
  Usta Üye

  --->: Teröre Hayır

  Reklam  Terör...;
  Çoğu Kişinin Canını,Çoğu Kişinin Hayatını,Çoğu Kişinin İnsanLığını ALmış
  SüreKLi Devam Eden LanetLer HeP Üstünde OLan Terör..!
  Hiç BitmeyeceKmi..?
  HeP BöyLe mi Devam EdeceK..!?
  Ama Sana KatıLıyorum EmsaLsiz07(Mehmet) Abi...
  ELbet OnLar VazgeçeceK..!
  SeçKin'im ÇoK GüzeL Bir Konu Üzerine Değinmişsin..
  TeşeKKürLer...


+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi