Erkekler hangi kadınları sever

+ Yorum Gönder
Ciddi Konular ve Seviyeli-Ciddi Konular Bölümünden Erkekler hangi kadınları sever ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ReLaW
  Üye
  Reklam

  Erkekler hangi kadınları sever

  Reklam  Erkekler hangi kadınları sever

  Forum Alev
  Bir kere bile aşık olmayan var mı? Böyle bir şey mümkün mü? Tabii ki değil... İnsan hayatta hiç olmazsa bir kez, deliler gibi aşık olabilme hissini yaşamalı...

  Her kadın özel ve tek olduğunu hissetmek ister ama ne yazık ki erkekler de kadınları gruplara ayırmadan edemezler. İşte erkeklerin birlikte olmak istediği 11 kadın tipi, birinden biri mutlaka sizi anlatıyor olmalı.


  Bayan Sevimli

  Kendiyle barışık, hayatını eğlenceli bir şekilde yaşarlar. Bünyelerinde rahatsızlık verici hiçbir gen bulunmadığı için erkekler onlarla çok eğlenirler. Erkekler böyle kadınlar aradığı için hepsi aradığını bulamayabilir, kıymetinizi bilin.

  Bayan Eşitlik

  Bu kadınlar gerçek birer feministtir ama erkeklerden nefret etmeye varacak bir feministlik değildir bu. Sadece ilişkide kadın ve erkeğin eşit olduğunu savunan kadın tipidir, hesabı ödeyen kadınlar gibi. Bu durumda kendilerini özel hissettiren bu kadınlara da erkeklerin bayılması kaçınılmaz oluyor.

  Bayan Seksi

  Kadınların bu tip hemcinslerini bir tehdit olarak gördüğü kesin ama erkekler kesinlikle onlarla aynı fikirde değil. Cinsel çekiciliğinin farkında olan ama bunu silah olarak kullanmayan, hayatın keyfini çıkarmak için seksi tercih eden bu kadınlar erkekler için birer kraliçe.

  Bayan Kanka

  Erkekler için eğlenceli tiplerdir. Bir erkeğin zevklerini rahatça paylaşabilen bu kadınlar, erkeklerde sanki yıllardır onları tanıyor izlenimi yaratabilir. Bu kadınlar sayesinde erkekler de büyük bir ego tatmini yaşarlar.

  Bayan Dürüst

  İletişim kurmayı bilen bu kadınlar, oyunlarla, taktiklerle uğraşmadıkları için erkekler onların aklından ne geçtiğini okumak zorunda kalmazlar. Bu da onlar için bulunmaz nimet tabii ki! Dışarı çıkmak isteyip istemediğini açıkça söyleyen bu kadınlarla ilişki yaşamak, erkekler için çok kolay ve rahattır.

  Bayan Bağımsız

  Kendi hayatına da zaman ayırmak isteyen erkekler, yine kendi hayatı olan bağımsız kadınlara bayılırlar çünkü bu tip kadınlar erkeklere ihtiyaçları olduğu için değil, onlarla zaman geçirmekten hoşlandıkları için ilişki yaşarlar.

  Bayan Baskı Yok

  Evlenmek için baskı yapmayan, sadece ilişkiyi yaşamak isteyen kadınlar, özellikle evlilikten korkan erkekler için bir numarada yer alıyor. Erkekler, ’İlişkimiz nereye gidiyor?’ diye sorular sormayan bu tip kadınlarla ilişkinin keyfine varabiliyor, çünkü bu tip kadınlar evliliğe bir amaç olarak bakmıyorlar, ’olursa zaten olur’ diye düşünüyorlar.

  Bayan Ego

  Kendini doğrularıyla ve yanlışlarıyla olduğu gibi kabul eden bu kadınlar, kendilerini değiştirmek için hiçbir çaba sarf etmezler. Aynı şekilde karşılarındaki erkeği de değiştirmek istemedikleri için erkekler kendini tanıyan bu tip kadınlarla kendilerini çok rahat hissederler.

  Bayan Karakter

  Güzel olsa bile bunu ikinci planda tutan, kişiliği ve zekasıyla göz önünde olmayı seven bu kadınlar da erkekler için çok çekicidir. Özellikle güzel kadınlardan korkma eğiliminde olan erkekler için bu tip kadınlar biçilmiş kaftandır.

  Bayan Mütevazı

  Erkeklerin bir numarası olmaya aday başka bir kadın tipi! Maddiyatla ilgilenmeyen, pahalı hediyeler istemeyen bu kadınlar, birlikte iyi zaman geçirmeye önem verirler. Bu kadınlar, birlikte oldukları erkelere, kendilerini parayla ispatlamak zorunluluğunu hissettirmezler.

  Bayan Doğru

  Pek çok erkek, kişilikten çok önce güzelliğe baksa da, aslında hayatlarını paylaşabilecekleri, onları mutlu eden bir kadın ararlar. Yani aslında her kadın birer Bayan Doğru’dur ve olduğu gibi davranan, numara yapmayan bu kadınlar, bir gün prenslerine mutlaka kavuşacaktır.
  sözüm meclisten dışarı haberiniz olsun 2. 2
  death-girl
  Üye

  --->: Erkekler hangi kadınları sever

  Reklam  ben "Bayan Sevimli" yim kesin...:) 3. 3
  irem_4
  Bayan Üye
  nerdeyse hepsi uyuyo :D:D 4. 4
  ZEYCANSU
  Emekli
  ben kesin bayan kankayım..:)

 5. 5
  asac
  Emekli
  benim için karı farketmez.

 6. 6
  ugrrace
  Üye
  Alıntı asac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  benim için karı farketmez.
  haklısın kardes kadınların hepsıde aynı bence:)

 7. 7
  RockBoys
  Emekli
  Hiç biri bnm tipim değil...Emeğine sağlık ginede...:D....

 8. 8
  kemankeş
  Yeni Üye
  bana en uygun "bayan karakter"

 9. 9
  AtesZinciri
  Üye
  Alıntı kemankeş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  bana en uygun "bayan karakter"
  kardeş görüşüne saygılıyım...
  ama akıllı kızı napcan yaw???:rolleyes::rolleyes:

 10. 10
  kemankeş
  Yeni Üye
  valla haklısın akıllı deli olsa daha iyi olur aslında
  ama o yazıda bana "Özellikle güzel kadınlardan korkma eğiliminde olan erkekler için" kısmı daha çok uyuyodu.
  onun için yazdım :D:D


+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi