Silkroad da hızlı lvl atlamak için

+ Yorum Gönder
Online Oyunlar ve Silkroad Online Bölümünden Silkroad da hızlı lvl atlamak için ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  zafer123
  Özel Üye
  Reklam

  Silkroad da hızlı lvl atlamak için

  Reklam  Silkroad da hızlı lvl atlamak için

  Forum Alev
  POWER LVLING (hızlı lvl atlama )

  Hızlı lvl atlamak için genelde insanlar kesebileceği en çok xp veren yaratığı kesmeye çalışır. Doğrusunu söylemek gerekirse bu çok yanlış bir yaklaşımdır, çok fazla zaman ve para harcamanıza sebep olur.

  Herşeyden önce hızlı koşmak:
  Hızlı koşmak yani lightning skillerinde wind walk serisini kullanmak hızlı lvl atlamak için çok önemlidir. Çünkü hızlı lvl atlamak sadece hızlı yaratık kesmekle değil bunla beraber bir sonraki yaratığa da çabucak gitmekle olur. Özellikle de zaten yavaş lvl atlayan glavie ve bladerlar için bu daha da fazla önem taşır.

  Yeşil yaratıklar:
  Özellikle full str oyuncular için yeşil yaratıklar öldürmek (kendilerinden 2 3 lvl aşşağıda olan) beyaz yaratıkları öldürmekten çok daha hızlı ve ucuzdur. Zor yaratık keserseniz yaratık başına daha çok skill harcamanız gerekir, bu da daha çok zaman ve daha çok pot yani para demek olur. Yeşilleri keserek yaratık başına daha az xp alıo olabilirsiniz ama kesinlikle xp/zaman oranınız daha yüksek olur ve hızlı lvl bu şekilde atlanır.

  Tek nuke:
  Nukerlar için en ii lvl kasabilcekleri yaratık, tek nuke kullanarak alabildikleri yaratıktır. Tek nukela öldürebileceğiniz yaratığı bulun ve orada kasmaya başlayın.
  Sword kullanan nukerlar (mesela ben), 1 imbue(el yakma, fire force, thunder force...) içinde bir nuke hemen ardından da seri bir şekilde soul cut göndererek kesebildikleri yaratıklarda da kasabilirler bu daha bile hızlı olur.

  İyi bir yer(spot):
  Yaratıkların ii spawn ettiği (yeniden bittiği) ya da birbirlerine yakın oldukları bir yer yine zaman açısından sizin için çok ii olacağından böyle bir yer bulmanızda yarar var. Böyle bir yer bulduktan soora inventory optimizasyonu yapmanız lazım. Bir sonraki repaire kadar yetecek pot, pill vs yi ii ayarlamalısınız ayrıca topladığınız itemlarla inventoryniz erkenden dolmasını istemiosanız (ki bu gereksiz yere towna dönmenize ya da boşu boşuna yerlere item atmanıza sebp olur) ona göre invde boşluk bırakmalısınız. 2. 2
  hurdaAdam
  Emekli

  --->: silkroad da hızlı lvl atlamak için

  Reklam  paylaşım için sağol 3. 3
  srocuuu
  Yeni Üye
  Alıntı Yaz Bari şuna Her Sitede Var Bu.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi