Tavsiye Edin Hemen İzleyelim Filmler Hakkında Yorumlarınız

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 Sonuncu8Sonuncu9
Müzik ve Sinema Köşesi Bölümünden Tavsiye Edin Hemen İzleyelim Filmler Hakkında Yorumlarınız ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 25
  seco00006
  Usta Üye
  Reklam

  --->: Tavsiye Edin Hemen İzleyelim Filmler Hakkında Yorumlarınız

  Reklam  tavsiye ettiğim filmler

  Aşk ve Gurur

  Beş kızkardeş olan Bennet'lar, annelerinin iyi bir koca bulup geleceklerini güvence altına alma hayalleriyle büyütülmüşlerdir. Fakat, neşeli ve zeki bir mizaca sahip olan Elizabeth, kendisine düşkün olan babasının da desteğiyle hayatını daha farklı ve dolu dolu yaşamak için çabalamaktadır. Zengin damat adayı Bay Bingley'nin yakındaki malikaneye taşınmasıyla Bennet ailesini bir telaş sarar. Bu genç ve soylu delikanlının seçkin Londra çevresi ile askerlerden oluşan arkadaş grubu göz önüne alındığında, Bennet kardeşler için uygun bir eş bulmak zor olmayacaktır. Sakin ve güzel olan en büyük kız kardeş Jane, Bay Bingley'nin kalbini kazanmak üzere harekete geçer. Lizzie'nin ise yakışıklı -ancak sonradan anlayacağı üzere ukala- Bay Darcy (Matthew Macfadyen) ile tanışmasından sonra karşı cinslerin savaşı başlar.

  HARİKA Bİ FİLM MUTLAKA İZLEYİN
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  Cennet Gibi

  San Francisco’da bir apartman dairesi kiralayan David’in (Mark Ruffalo) istediği en son şey bir ev arkadaşıdır. Ortalığı henüz derleyip toplamıştır ki, ansızın Elizabeth (Reese Witherspoon) adlı genç bir kadın ortaya çıkar. Üstelik apartman dairesinin kendisine ait olduğunda ısrar etmektedir…David ortada büyük bir yanlış anlama olduğunu düşünür. Aniden görünen Elizabeth’in aniden ortadan kaybolmasına kadar da bu düşüncesi devam eder. Kapı kilitlerini değiştirmek de Elizabeth’i yıldırmaz. Kafasına göre David’i ziyaret eder . Üstelik sürekli olarak ortaya çıkmakla kalmayıp, “Benim evimde nasıl kendi hayat tarzını kurarsın” diyerek sürekli David’i rahatsız etmektedir.

  Elizabeth’in bir hayalet olduğuna ikna olan David, onun tamamen , geri gelmemecesine , “öteki tarafa” geçmesi için çaba harcamaya karar verir. Öte yandan Elizabeth de bu dünyaya ait olmayan birtakım yeteneklere sahip olduğunu fark etmiştir. Örneğin duvarların içinden geçebilmektedir. Ölmek üzereyken her nasılsa canlı kaldığına ve öbür dünyaya geçemediğine o da ikna olmuştur.

  Elizabeth ile David kafa kafaya vererek, Elizabeth’in aslında kim olduğunu, şu anki durumuna nasıl geldiğinin ardındaki gerçeği araştırmaya başlarlar. Bu arada ilişkileri derinleşerek aşka dönüşür. Gelecekte beraber yaşamaya yönelik güzel hayaller kurmaya bile başlamışlardır. Bu hayallerinin yok olup gitmemesi için önlerinde ne yazık ki çok az zaman kalmıştır.

  BU DA ÇOK GÜZEL Bİ FİLMM
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


  - KARAYİP KORSANLARI
  - DEJAVU
  - MELEKLER ŞEHRİ
  - YASAK KIRALLIK
  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
  İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİMM  Yudumla --->: Tavsiye Edin Hemen İzleyelim Filmler Hakkında Yorumlarınız Hakkında Konu

 2. 26
  crazy_23
  Üye
  tepenin gözleri
  tepenin gözleri 2
  deli yürek bumerang cehennemi

  daha çok varr......

 3. 27
  wody
  Emekli
  gladyatör, izlenmesi gereken filmler arasında

 4. 28
  Cedric
  Emekli
  Orjinal adı : Gangs of New York - Türkçesi : New York çeteleri
  Orjinal adı : Tom Sam Yang - Türkçesi : Koruyucu
  Orjinal adı : Bilmiyorum :) - Türkçesi : Kır Zincirlerini


 5. 29
  seco00006
  Usta Üye
  tavsiye ederim

  Not: Seni Seviyorum (P.S. I Love You )

  harika bir romantik komedi birazda acıklı bir aşk filmi çok beğendim.


  • Gerard Butler
  • Hilary Swank
  • Jeffrey Dean Morgan
  • Kathy Bates
  • Gina Gershon

  Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır.
  Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum/P.S. I Love You
  Holly’nin annesi (Kathy Bates) ve en iyi arkadaşları Denise (Lisa Kudrow) ve Sharon (Gina Gershon), Gerry’nin mektuplarının Holly’yi geçmişe mahkum ettiğini düşünüp endişelenmeye başlarlar ama aslında, her mektup onu yeni bir geleceğe adım adım yaklaştırmaktadır.
  Gerry’nin sözlerini rehber edinen Holly evliliğe, dostluğa ve güçlü bir aşkın, ölümün nihailiğini yeni bir hayatın başlangıcına nasıl dönüştürebildiğine dair bu öyküde dokunaklı, heyecanlı ve zaman zaman komik bir yeniden keşfetme yolculuğuna çıkar.  :rolleyes:


 6. 30
  cansel06
  Usta Üye
  Köstebek Filminin Konusu


  “The Departed/Köstebek” Massachusetts Eyalet Polisi’nin şehrin en büyük suç organizasyonunu çökertmek için geniş çaplı bir mücadele başlattığı Güney Boston’da geçiyor. Amaç, güçlü mafya babası Frank Costello’nun egemenliğine içeriden bir müdahaleyle son vermektir. Güney Boston’da büyümüş olan genç çaylak Billy Costigan’a Costello’nun çetesine sızma görevi verilir. Billy, Costello’nun güvenini kazanmaya çalışırken, “Güney Yakası”nın sokaklarından gelen bir başka genç polis Colin Sullivan da eyalet polis teşkilatında basamakları hızla tırmanmaktadır. Özel Soruşturma Birimi’nde kendine yer bulan Colin, Castello’yu yakalamakla görevli az sayıdaki elit polis memurlarından biri olur. Üstlerinin bilmediği şey, Colin’in Costello için çalıştığı ve suç patronunun polisin hep bir adım önünde olmasını sağladığıdır.


  Her iki adam da, içine sızdıkları organizasyonun planları ve karşı planları hakkında bilgi toplarken, sürdürdükleri çifte yaşamları yüzünden oldukça zorlanmaktadırlar. Ama hem gangsterler hem polisler aralarında bir köstebek olduğunu anlayınca, Billy ve Colin sürekli olarak düşman tarafından yakalanma tehlikesiyle karşı karşıya kalırlar. Dolayısıyla, kendilerini kurtarabilmek için karşı taraftaki köstebeğin kim olduğunu bulmak konusunda birbirleriyle yarışmaya başlarlar.
  Şimdi Köstebek Filmini izledim
  Geçen sene almıştım. bugüne kısmet oldu
  Süper film ilk başta sıkıcı; gibi olaylar hızlı geliştiği için sürükleyici

 7. 31
  sm29
  Üye
  bende anestezi filmini öneririm etkileyici bir film ben yeni izledim tavsiye edrim

 8. 32
  wody
  Emekli
  Clive Owen'in baş rolde oynadığı bi film var hepsini vur şiddetle tavsiye ederim heleki havuç severler için :d
  son umut buda Clive Owen'in oynadığı bi film ama filmde biraz korkak :d hepsini vur filmini izledikten sonra bu filmi izlemeyin derim :d ilk son umut sonra hepsini vur daha iyi olur:d

  Jason Statham filmleri hepsi izlenmeye değer bence taşıyıcı serileri,Banka
  İşi,Tetikçi,ölüm yarışı..


  Nicolas Cage'in izlediğim iki filmi var next ve zor karar ikiside güzeldi bence
  aşk doktoru,ben efsaneyim, aklımda kalanlar ve izlenmeye değer bence :)

 9. 33
  seco00006
  Usta Üye
  Wanted (Gerilim-Aksiyon)

  Tavsiye edilebilecek kadar güzel bir film,izlerken büyük keyif duymuştum. :)


  evet " Wanted " gerçekten çok güzel bi film Angelina Jolie süper bi performans sergilemiş (herzamanki gibi) tavsiye ederim ;)

 10. 34
  bbdd
  Üye
  wanted süper yaav

  bana komedi filmleri önerir misiniz

 11. 35
  bbdd
  Üye
  saol bakacam ;)

  daha bildiğiniz komedileri söleyin

  birde kısaca konusunu verirseniz iyi olur 2 cümle falan

 12. 36
  thelost07
  Emekli

  --->: Tavsiye Edin Hemen İzleyelim Filmler Hakkında Yorumlarınız

  Reklam  bugune kadar ızledıgım en guzel fılm bence son durak serısı bu fılmın ustune fılm tanımam :rolleyes:

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 234 Sonuncu8Sonuncu9
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi