Sevimli Hayalet Casper

+ Yorum Gönder
Müzik ve Sinema Köşesi Bölümünden Sevimli Hayalet Casper ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  YapRock
  Forumun Herşeyi
  Reklam

  Sevimli Hayalet Casper

  Reklam  Sevimli Hayalet Casper

  Forum Alev
  sevimli-hayalet-casper.jpg

  Bunun belli bir saati yoktu, her an karşınıza çıkabilirdi. Arkadaş bulmak için dolaşır, ama bunu her gören hayalet görmüşe döndüğü için kimseye yaklaşamazdı. Sonunda bir kahramanlık yaparak herkesin sevgi ve hayranlığını kazanırdı. Yıllar sonra sinema filmi bile yapılmıştı.

  Sevimli Hayalet Casper 0.png
 2. 2
  Hozukcan
  Emekli

  --->: Sevimli Hayalet Casper

  Reklam  Sevimli Hayalet Casper Resimleri (Casper Kimdir? - Casper Hakkında)  Çocuklara hayaletleri sevdiren çizgifilm Sevimli Hayalet " Casper " bir kla------. Casper, amcaları Stretch, Stinkie ve Fatso ve diğerleri... hepsi bir şatoda yaşamktadırlar. Amcaları çok kötü kalplidirler ve işleri güçleri insanları korkutmaktır ama sevimli hayalet casper ise insanların iyiliğini isteyen bir hayaletti. Casper,insanlarla arkadaş olmaya çalışamakta fakat arkadaş edinmesi pekte kolay olmamaktadır. Casperla bizlere arkadaşlıkların ne kadar önemli olduğu anımsatılmaktadır.

  Sevimli Hayalet Casper 1.jpg

  Sevimli Hayalet Casper 2.jpg 3. 3
  mustafa3325
  Usta Üye
  casperin amcalarından stretch sinirli. stinkie ise nefesi çok kötü kokuyor.fatso ise hep yemek yediği için birazcık düşünemiyor:Dben bunu izliyom.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi