Tobey Maguire ve Sam Raimi 'Örümcek Adam 4'te olmayacaklar

+ Yorum Gönder
Müzik ve Sinema Köşesi Bölümünden Tobey Maguire ve Sam Raimi 'Örümcek Adam 4'te olmayacaklar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ÆSiя
  Özel Üye
  Reklam

  Tobey Maguire ve Sam Raimi 'Örümcek Adam 4'te olmayacaklar

  Reklam  Tobey Maguire ve Sam Raimi 'Örümcek Adam 4'te olmayacaklar

  Forum Alev
  Tobey Maguire ve Sam Raimi 'Örümcek Adam 4'te olmayacaklar  Çizgi kahraman Örümcek Adam’ın sinema uyarlamasında başrolü üstlenen iki isim; ilk üç filmin yönetmeni Sam Raimi ve Örümcek Adamı canlandıran serinin başrol oyuncusu Tobey Maguire’nin dördüncü filmde yer almayacakları açıklandı.

  "Örümcek Adam"ın yapımcıları Columbia Pictures ve Marvel Studios, dördüncü filmin vizyona giriş tarihinin 2012 yazına ertelendiğini duyurdu ve serinin 3 filminde de yer alan yönetmen Sam Raimi ve süper kahramanı canlandıran Tobey Maguire'nin yer almayacaklarını açıkladı. Açıklamada, Sam Raimi ile yapımcıların filmin senaryosu üzerinde anlaşmaya varamadığı ve James Vanderbilt'in senaryosunu Raimi'ninkine tercih edildiği belirtildi.

  Yönetmen Sam Raimi de yazılı bir açıklamada bulunarak, ''Örümcek Adam'da çalışmak bir yaşam tecrübesiydi'' ifadesini kullandı.

  Serinin ilk üç filmi dünya genelinde 2,5 milyar dolar hasılat elde etmiş ve büyük bir başarıya imza atmıştı. Seri sayesinde çizgi kahraman Örümcek Adam başta çocuklar olmak üzere milyonlarca insanın hayranlığını kazanmıştı.
 2. 2
  sinemacrazy
  Usta Üye

  --->: Tobey Maguire ve Sam Raimi 'Örümcek Adam 4'te olmayacaklar

  Reklam  Onlar olmadan bu film olmaz,bu film izlenen son serisiyle bitmiştir bence.Emeğine sağlık+ Yorum Gönder
örümcek adam 4
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi