en güzel harika Sms Sözleri

+ Yorum Gönder
Telefon ve Sms Sözleri Bölümünden en güzel harika Sms Sözleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ENGİN
  Özel Üye
  Reklam

  Sms Sözleri

  Reklam  Sms Sözleri

  Forum Alev
  1. en güzel harika Sms Sözleri
  2. Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba:))
  3. Eğer beni bu sokakta,bu semtte,bu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben, Gözlerinin daldığı yerdeyim...
  4. Eğer çölde bir çiçek olsan; seni kaybetmemek ; için gozyaslarimla sulardım Eğer gözümdeki bir damla yas olsaydın; seni kaybetmemek; için hiç ağlamazdım..
  5. Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir sise mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.
  6. Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum.
  7. En güzel yarınlar senin olsun, sen buna laiksin ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan, inan ki tatlım canin sağ olsun.
  8. Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlarda erkeklerin son aşkı olmak isterler.
  9. Eğer bir gün aşkın ölürse onu doğduğu yere göm kalbine !!
  10. Eğer bir gün gök yüzünün kara mavi çizgisinde bir kırlangıç sürüsü görürsen bilgi kanatlarındaki buruk gülümsemelerle, ıslak tebessümler benden sana kalanlardır.. Ş ahinim oy şahinim; çekemezsen gülün nazını ne dikenine dokun ne gülü incit..
  11. Eğer bir gün seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen yağmurlu bir havada dışarı çıkıp yağmur damlalarını say!
  12. Eğer bir gün ölüme gitmek istersen bana gel ki sana sensiz olmanın ölüm olduğunu anlatabileyim.
  13. Eğer bir gün sevmek istersen önce kendini sev,Daha sonrada istersen beni,Ama beni; beni sever gibi değil kendini sever gibi sevmelisin, Çünkü ben seni öyle sevdim.
  14. Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki...
  15. Eğer seni nasıl ve ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan bana yeni bir dil bulmalısın çünkü sana olan sevgimi anlatmak için kelimeler bulamıyorum. Ama bir şeyi bil ki seni çok seviyorum?
  16. Eğilip gözlerime baktı: seni seyredebilirmişim dedi usulcacık. Sandım eylemlerin, insanların gözlerimde ve yüzümde oynaşmasını Seyredecek.
  17. Gam yemezdim sevgilim aşkın ile ölürsem, yine seni severdim şu dünyaya gelirsem, eğer gözlerinde başka bir hayal görürsem, ben o zaman sevgilim ben o zaman öLüRüM
  18. Gece bir başka giyer siyahini, ıyldızlar daha bir sönük olur ve hayat daha bir kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan eğer. Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü, uzat yanağını . Muuckk!!!
  19. Gece midir insani hüzünlendiren,yoksa insan midir hüzünlenmek için geceyi bekleyen?gece midir seni bana düşündüren yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen ?
  20. Geceler seni sevdiğim kadar uzun olsaydı eğer inan ki yeryüzüne hiç güneş doğmazdı.
  21. Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim, günaydın benim Her$eyim..
  22. Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan öPüLECEKSİN..
  23. Gençliğine güvenip erken derken belki elveda bile diyemezsin giderken.
  24. Gidenler yokluklarıyla değil giderken söyleyemedikleri sözler yüzünden hüzün verirler!
  25. GöZLERIN GöZLERIMDE, ELLERIN ELLERIMDE, KALBIN IÇIMDE VE RUHUN BEDENIMDE OLDUGU SüRECE SENI SONSUZA KADAR SEVECEGIM.
  26. GöZLERİNE BAKTIÐIM AN DüNYANIN YARISI YOK OLUYOR SENİNLE GEÇEN HER AN, SENSİZ GEÇENLERİ ZORLAŞ TIRIYOR... HER Ş EYİMSİN....
  27. GüZELSIN SIRINSIN, SAHANESIN. ÇEKTIGIM ÇILEYE TEK BAHANESIN. MELEKMI SEYTANMI BILMEMKI NESIN. TUZAKTAN TUZAGA ATSANDA OLUR. BEN SENI SEVIYORUM. SEN SEVMESENDE OLUR.
  28. Gökyüzü benim için ağlıyor, gözlerim ümitsizce SENİ arıyor, dudaklarım SENİN ismini saıyklıyor, kollarım SENİ sarmak istiyor ve SEVGİLİM kalbim SENİN için atıyor.
  29. Gökyüzü ıyldızlarla doluydu, ben hep seni düşünürken. Hüzün ıyldızları koydum adlarını, seni hatırlatıyor diye. Aynı onlar gibi sende benden çok uzaklardaydın.
  30. Gökyüzünde ıyldız çok ay bir tane..Yer yüzünde insan çok sen bir tane...
  31. Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultani oldun, gece gökyüzünde parlayan ıyldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!
  32. Göz kırpardın uzaklardan sessizce. Bense hep seni bekledim, kırık kalbim, yaşlı gözlerimle.
  33. Gözleri uzaklıklar değil, bazen de göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.
  34. Gözlerin Nehir,Kirpiklerin Köprü Olsun,Ben Tam üzerinden Geçerken İpler Kopsun,Düştüğüm O Yer DUDAKLARIN OLSUN...
  35. Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!
  36. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.
  37. Gözlerin olmadan da kalbini göreceğimden habersizdin. Ve hatta sana bakmadan seni hissettiğimi bilmezdin
  38. Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakin, gözlerin gözlerime lazım.
  39. Gözümden süzülen yaş denizi ıslatıyor.sevda kilim,hasret derdi dokuyor,çatlayası deli yürek sen diye atıyor.of kara gözlüm aşkın seni bekliyor.
  40. Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, uğrunda ölmeye değer gülüm..
  41. Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur, ancak mezarda biter.
  42. Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yanlizligimi, çaresizliğimi. Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.
  43. Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.
  44. Gün bir gün, sevdalanmış geceye gecede yakamoz düşürmüş denize öğünden bugüne geceyle gündüz ayrılmaz olmuş takı güneş tutulup gölge düşürene dek sevdalara
  45. Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun!
  46. Günesin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.
  alıntıdır... 2. 2
  suleymanemre
  Üye

  --->: Sms Sözleri

  Reklam  süper olmus paylastıgın icin saol 3. 3
  GsmOperator
  Yeni Üye
  1. Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yasamak varken yasayamamış olmakta.
  2. İnsanlar gelmeleriyle yanlizliklarini dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.
  3. İnsanlar tanıdım ıyldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin ıyldızdan vazgeçtim. Sevgililer günümüz kutlu olsun!
  4. İstemem sevmeni artık unutulsun bu fasıl...Küllenir gün gelecek,yoksa bu ateş benide....Çok zamandan berridir özlediğim buydu asıl...göremezsin ben uzaklarda iken gölgemize...elveda aşkım
  hepsi çok güzell+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi