Klima santralleri hk.

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Klima santralleri hk. ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Klima santralleri hk.

 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: Hijyenik Paket Tip Klima Santralı
  Demontajı ve montajı kolay.
  Alüminyum profilli.
  Çift cidarlı panellerle sızdırmazlık.
  İsteğe bağlı ısı geri kazanımlı.
  Modüler panellerden oluşan civatalı yapı.
  İsteğe bağlı frekans konvertörlü.
  KLS klima santralları 1.500m3/h-94.000m3/h kapasitede 19 ayrı model.
  İsteğe bağlı susturuculu.
  Uzun ömürlü.
  Uygun fiyat, hızlı teslim.
  Yüksek verimli.
  Hücre Yapısı

  Santral hücrelerinin gövdeleri özel çekilmiş alüminyum profil karkastan yapılmaktadır. Profillerin köşe birleşimlerinde kapasitesine göre plastik veya alüminyum köşe parçaları kullanılmaktadır. Santraller isteğe bağlı olarak tek parça veya modüler şekilde imal edilebilir. Modüler sistemde hücreler şantiyede özel bağlantı elemanları ile kolayca birleştirilir. Bundan dolayı santral gerektiğinde demonte ve monte edilebilir.

  Hücre yüzey kaplama panelleri çift cidarlıdır. Dış yüzey elektrostatik toz boyalı galvaniz saçtan, iç yüzey HİJYENİK sisteme uygun olarak paslanmaz saçtan imal edilmektedir. Santralde akustik ve ısı yalıtımı için paneller arasına 40mm kalınlığında taşyünü izolasyon kullanılmaktadır. Panel ile karkas arasında sızdırmazlığı sağlamak için özel kauçuk lastik conta kullanılmaktadır. Santraller yüksek basınca dayanıklı sağlam bir yapıya sahiptir.

  Fanlar

  Santrallerde statik ve dinamik balanslı, direkt akuple plug fanlar ve IP55 koruma sınıfındaki elektrik motorları kullanılmaktadır. Fanlar frekans kontrollüdür. Fanlar kolayca temizlenebilme özelliğine sahiptir.

  Damperler

  Santralde kullanılan hava damperleri, aerodinamik kanat yapısında özel haddelenmiş alüminyum profil kanat ve kasadan mamuldur. Damper kanatları, cam elyaflı plastik dişlilere yataklanması ile hassas ve boşluksuz çalışmaktadır. Damperler servomotor ile kumanda edilmektedir.

  Filtreler

  Santralde standart olarak 3 kademe filtre (G-3, F-7, F-9) kullanılmaktadır. Filtre çerçeveleri paslanmaz saçtan mamuldur. Santral kesitinin tamamı, uluslararası standartlara uygun olarak filtre geçiş alanı şeklinde kullanılmaktadır. Filtreler kasetli tip olup, kolay sökülüp takılabilir şekilde monte edilmektedir. Filtreler çerçevelere sızdırmaz olarak takılabilmektedir. Filtre basınç kayıplarını izlemek için santral üzerinde manometreler bulunmaktadır.

  Isıtıcı - Soğutucu Bataryalar

  Santralda ısıtma-soğutma, ısı pompası prensibine göre çalışan yüksek performanslı dx batarya-condensing ünit ile yapılmaktadır. İstenilmesi durumunda ayrıca elektrikli ısıtıcı ile kış mevsiminde sistem takviye edilebilir. Santral içerisine yerleştirilen dx batarya bakır boru-alüminyum kanattan mamuldur. Dx bataryanın altında paslanmaz drenaj tavası mevcuttur.

  Otomatik Kontrol

  Hijyenik sisteme uygun olarak hijyenik paket klima santrali üzerinde otomatik kontrol sistemi mevcuttur. Mahal içi sıcaklık kontrolü, damper motorları, filtre kirliliği, cihazın üzerinde bulunan kontrol elemanları ve paneller ile sağlanmaktadır.

  Elektronik Kontrol Paneli

  Cihazın üzerinde, kolay bakım yapmaya elverişli elektrik panosu mevcuttur. Pano içerisinde cihaz için gerekli kontaktör, sigorta, röle, frekans konvertörleri, otomatik kontrol cihazları bulunmaktadır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi