Biri Adsl Modemlerinde Voip Kapalı

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Biri Adsl Modemlerinde Voip Kapalı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Biri Adsl Modemlerinde Voip Kapalı
  Soru: İyi günler. voip hizmetini kullanabilmek için abone olduk. ancak voip sip ayarları bölümü modeminizde kapatılmış. kısacası sizin tarifelerinizi kullanmamız için bunu yapmış olmalısınız. Bu bizim için çok ciddi bir problemdir. Ben ALMANYADAN geldim ve modem lerinizi inceleyerek en iyiy modemin sizinki olduğuna kanaat getirdim size AİLEMİ VE SADRETTİN URGAN ADINDAKİ ARKADAŞIMIZI abone yaptık. ancak sip ayarlarının tarafınızdan kapatılmış olması bizde derin üzüntü yaratmakla beraber ABONELEĞİMİZİ EN KISA ZAMANDA DEĞİŞTİRMEK GİBİ SORU İŞSARETLERİNİDE BERABERİNDE GETİRMEKTEDİR.
  262349XXXX dsl tel nosu SADRETTIN URGAN BEYE de bu hızmetı ayarlayacaktım ancak dedigim gibi modem ayararınızda bu bölğm kapatılmış. bu nedenle ço kısa zamanda bu sorunu aşarak bir firemware yayınlayıp modeminizdeki bu ayarları açarak müşterinin dilediği ses aboneliğini kullanma hakkını özgür bırakmalısınız. Tarifenizin adıda zaten özgür biri değilmi. umrım bu şikayeti dikkate alırsınız. CEVABEN GERİ DÖNERSENİZ SEVİNİRİM.

  kısacası
  modemınızdekı sip ayarları bolumunu aktıf hale getıemenız yararınıza bır ıslem olacaktır. aksı durumda bu durumu forumlardada paylasacagım. ve bır kac ıcınde bu soruna care bulamaz ısenız abonelıgımızı degıstırmek bızım yararımıza olacaktır. KOCNET AILESINE SONSUZ SAYGILARIMLA.
  ? 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: Arkadaşım bunu koçnete yazmalıydın yanlış siteye yazdın galiba+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi