Movi maker sunusu hakkında

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Movi maker sunusu hakkında ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Movi maker sunusu hakkında
  Soru: Ben öğretmenim .Evimde hazırladığım ( çocukların okuma bayramlarıları ile ilgili ) " Movie Maker" sunusunu,flaş belleğe ve cd'ye atarak okula götürüp,oradaki bilgisayar yükleyerek açmak istedim.Fakat hem bellekten yüklediğim ve hemde cd'den yüklediğim sunu açılmadı.Yani sunuyu açmak isteyince,bütün kutuların üzerinde çarpı oluyor.
  Bunu çok defalar denedim ve gene hep aynı sonuçla karşılaştım.
  Velilerime ve öğrencilerime karşı çok mahçup oldum.Çünkü onlara çok güzel bir sunu hazırladığımı söylemiştim.Bana çokoook acil yardımcı olursanız geçekten çok sevinirim.Selamlar ve saygılar.

  NOT:Bilgisayarlarda işletim sistemi " vista
  Yazıları web sayfası,resimleri ise jepeg olarak kaydetmiştim.
  ? 2. 2
  ACİL
  Özel Üye

  Cevap: Movie Makerin içindekiler sadece kısa yollar. Asıl video ve resimler senin bilgisayarında. Movie Makerin taslağını götürmek yerine filmi bitirip götürmelisin. 3. 3
  Ziyaretçi
  Değerli Hocam,
  Gösterdiğiniz İlgiye teşekkür ederim.Fakat bir şey daha anlayamadım.Açıklamanızda ''Movie Makerin taslağını götürmek yerine filmi bitirip götürmelisin'' demişsiniz.Movie Maker sunusunu nasıl bitireceğim?Bunu bilmiyorum.Bana bunu açıklarsanız çok sevinirim...
  Bana Zamanınızı ayırdığınız için çok teşekkür ederim.
  Selamlar. 4. 4
  Hozukcan
  Emekli
  yapacağınız iki adım var.1.si yukarıda dosya sekmesine tıklayıp film dosyasını kaydet seçeneğine tıklayın:  2.ciside açılan penceredeki ilk seçeneği seçip filmi kaydetmesini beklemeniz..

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi