Doğum günü sözleri

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Doğum günü sözleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Doğum günü sözleri
  Soru: en çok sevdiğim kankama çok güzel bir doğum günü mesajı istiyorum onunla benim aramdaki arkadaşlığa uygun bir mesaj ?


  Eklenmiş Resimler Eklenmiş Resimler  

 2. 2
  naberya?
  Bayan Üye

  Cevap: Doğum Günü Mesajları

  - Güneş Kadar Sıcak... Kar Tanesi Kadar Berrak... Yağmur Kadar Saf Ve Temiz Bir ömür Dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun...

  - Arkadaşlar Yıldızlar Gibidir, Onları Her Zaman Göremezsin Ama Senin Için Her Zaman Var Olduklarını Ve Seni Düşündüklerini Bilirsin. Doğum Günün Kutlu Olsun...

  - Doğum Gününün Sana Tıbbı şaşırtacak Kadar Sağlık, Melekleri Kıskandıracak Kadar Mutluluk Getirmesi Dileğiyle Nice Yıllara..

  - 160 Kısa Karaktere Neler Sığdırabilirim Diye Düşünüyorum Ancak Aklıma Mutlu Bir Yaş Ve Sevgi Dolu Nice Yıllar Dilemekten Başka Bir şey Gelmiyor. Seni Seviyorum.

  - Hmmmm Bu Mesajı Neden çekiyorum, Unuttum, Inan Hiç Hatırlamıyorum. Dur Bakayım.. Dur Dur Buldum :) Doğum Günün Kutlu Olsun !

  - Geleceğini Oluşturacak Her Yeni Günün Bir önceki Günden Daha Güzel, Isteklerine Uygun Ve Seni Mutlu Edecek şekilde Olmasını Dilerim. Nice Seneler..

  - Dileğim Bugün Dilediğin Tüm Dileklerin Gerçek Olması. Belki Yanında Değilim Ama Bil Ki Kalbimin En Derin Yerinde Bugünü Seninle Kutluyorum. Nice Yaşlara..

  - Doğduğun Gün Bulutları Yırtarak, Bir Güneş Gibi Etrafına Aydınlık Saçarak Girdin Hayata. Hep Sevgiyle Yaşa! Nice Yaşlara..

  - Kısa Bir Mesaj Olmalı Bu. Sana Binlerce öpücük Ve Sevgi Yolluyorum Buradan.. Bil Ki Unutulmadın.. Doğum Günün Kutlu Olsun!

  - Bugün Bir Yaşını Daha Doldurmanın Mutluluğunu Yasarken Geleceğin Sana Kalbindeki Tüm Dilekleri Vermesini Diliyorum. Doğum Günün Kutlu Olsun.

  - Fluuuppp! Bu Bir Sms Sürprizi. Sana şans Getirmek Için Burada. Bu Yüzden Hemen Gözlerini Kapat Ve Bir şey Dile. Mutlu Yıllar Sana, Mutlu Yıllar Sana.

  - Tonton Bir Nine Olduğunda Bahçendeki Sandalyene Oturup Eski Günlerine Daldığında Hatırlamak Istediğin Kadar Güzel Günler Seninle Olsun. Doğum Günün Kutlu Olsun.

  - Bugün Doğum Günün Olduğu Için Farklı Ve özel Olduğunu Mu Sanıyorsun Sen? Oysa Sen Benim Için Sadece Bugün Değil Her Gün Farklı Ve özelsin.. Dostluğunun, Arkadaşlığının Verdiği Keyfi Sana Anlatmam çok Zor. Kalbim Hep Seninle. Iyi Ki Varsın.. Birlikte Daha Nice Yaşlara...

  - Yokluğun Yağmura Yazı Yazmak Kadar Zor, Sensizlik ölüm Kadar Acı, Sen Nefes Kadar önemli, Canım Kadar Değerlisin, Iyi Ki Doğdun Birtanem.

  - Dilerim Yeni Yaşında Mutlulukların En Güzelini Yasar, Basari Merdivenlerini Rahatlıkla Tırmanırsın Ve Dilerim Yüzün Hep Güler, Neşeni Hiç Yitirmezsin. Sevgi Dolu Kalman Ve Mutlu Olman Dileğiyle... Doğum Günün Kutlu Olsun!

  - Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar Eksik Olmasın Yaşamında. Yaşın Kaç Olursa Olsun Her şeyin En Güzeli Seninle Olsun. Nice Mutlu, Neşeli Ve Yaşam Dolu Yaşlara.. Bir Yıl Daha Bitti, Ama Sakin üzülme Zaman çabuk Geçiyor Diye.. Unutma Ki Herkes Ayni şeyi Yaşıyor. Bu Yılın Sonunda Geriye Baktığında Umarım Harika Bir Yıldı Dersin.. Tüm Dileklerinin Gerçekleşmesi Dileğimle.. Nice Yıllara...
+ Yorum Gönder
doğum günü mesajları,  kankama doğum günü mesajları,  kankama doğum günü mesajı,  dogum gunu mesajlari,  dogum günü mesajlari
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi