One direction ile bilgi

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden One direction ile bilgi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1

 2. 2
  Aytu
  Bayan Üye

  Cevap: One Direction


  One Direction, İngiliz-İrlandalı bir müzik grubudur. Grup beş kişiden oluşuyor. Üyeleri Zayn Malik, Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne ve Niall Horan'dır. İngiliz yarışma programı olan The X Factor'ün 7. sezonunu üçüncülükle bitirmişlerdir. Daha sonra grup Syco Music'le ilk kayıtlarını yapmıştır.

  One Direction'ın ilk single'ı "What Makes You Beautiful", 11 Eylül 2011 tarihinde yayınlanmıştır ve İngiltere müzik listelerinde 1. sıraya yükselmiştir. İkinci single'ları "Gotta Be You" 13 Kasım 2011'de yayınlanmış ve ardından Up All Night adlı albümleri 21 Kasım'da piyasaya sürülmüştür.

  2010: The X Factor

  2010 yılında Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles ve Louis Tomlinson ayrı ayrı olarak yarışmaya başvurdular. Ama erkekler kategorisinde yenilgiye uğradılar. Daha sonra konuk jüri üyesi Nicole Scherzinger'in önerisiyle 5'i bir araya gelerek bir grup oluşturuldu ve 5 genç yarışmanın gruplar kategorisinde yarışmaya başladı. Fakat grup yarışmayı üçüncü olarak tamamladı. Yarışmanın finalinden hemen sonra eğer yarışmayı kazansalardı kaydedilecek olan şarkıları "Forever Young" internete düştü.


  2011-günümüz: Up All Night

  Yarışmadan sonra grup Syco Music ile 2 milyon Pound'luk bir anlaşma imzaladı.

  Daha sonra grup X Factor Live Tour adı verilen tura katılarak İngiltere ve İrlanda dışında bir çok ülkeyi ziyaret etti. Ayrıca grup üyelerinden Niall Horan İrlandalıdır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi