Türkiyenin en iyi takımı kimdir?

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Türkiyenin en iyi takımı kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1

 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: Türkiyede bu tartışmaya açık bir konudur Herkes kendi takımını en iyisi olarak görür,takımları hariç başka takıma gönül verenler çok azdır,size buradan kimin hangi takımın en iyisini söylemek çok zor.
  Kim benim takımım iyidir derse yok iyi değil diyemezsiniz tüm takımlarımız iyi. 3. 3
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  En iyi budur diyebilmek için diğerlerinden farklı bir başarısı olması gerekir.

  Türkiye içinde 2 eşit sayıda şampiyonluk almış takım var. Türkiye kupası şampiyonlukları birbirine çok yakın en çok la 2. en çok alan takım arasında uçurum yok.

  ekonomik ve tesis olarak yine çok büyük farklar yok 3-4 takım arasında.

  Bu durumda avrupaya bakmak lazım. Avrupa kupası almış tek takım Gs dir. Ben Ts liyim fakat herhangi bir Türk takımı herhangi bir avrupa kupasını almadığı sürece bu ligin en iyi takımı GS dir. 4. 4
  mustazaf
  Özel Üye
  Bu durumda avrupaya bakmak lazım Avrupa kupası almış tek takım Gs dir Ben Ts liyim fakat herhangi bir Türk takımı herhangi bir avrupa kupasını almadığı sürece bu ligin en iyi takımı GS dir


  bence düşüncen çok yalnış bir düşüncedir,bakın tarihte nice takımlar vardırki avrupada kök söktürmüş kupalar kaldırmış ancak şimdi 2.lig yada 1.lige çıkmak için can atıyorlar,
  şimdi bu yani önceden avrupa kupası almış olan takım yada takımlar şimdiki yani en üst düzeydeki ligte 1.liği devamlı kovalayan yada şöyle diyelim yıllardır ard arda şampiyon olan takımlar avrupada kupa alamamış diye iyi değilmi diyeceğiz Hayır hayır yalnış.
  biraz uzun oldu ama ...

  sözün sonu bence herkesin kendine has sevdiği tuttuğu empati kurduğu bir takım var ve o tuttukları takımlar onlar için en iyisidir.


 5. 5
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Elmalar ve armutları karıştıyorsun. O avrupada kök söktürüp sonra 2. lige düştüğünü söylediğim takımların ligindeki diğer takımlarda zaten avrupada sürekli başarılı olan takımlar.

  Bir tek örnek var ki biraz farklı. Şampiyonlar ligi kupasını alıp küme düşen tek Fransız ekip olan marsilla. onunda küme düşme sebebi bir rüşvet olayıdır.

  Sampdorio ve Deportivo gibi iki köklü klup küme düşmüştür. Fakat bu takımların liginde İnter - Milan - Juventus- Lazio / Real madrid - barcelona valencia gibi takımlar var.Yani o takımların içinde deportivo yada sampdorio gibi takımların bir dönemlik başarısı zaten devede kulak.

  Chealse gibi bir örnek vardır küme düşen takımlar arasında. fakat o ligdeki m.unidet liverpool arsenal gibi takımları zaten saymama gerek yok sanırım. ki bazen öyle oluyor ki bu saydıgım 4 yakımdan 3 ü son 4 e kalıyor sampiyonlar liginde.

  Yakın bir dönemde küme düşen fransız ekip monaca dan bahsetmek gerekirse zaten o ligdede psv gibi 1 sampiyonlar ligi 1 de uefa kupası olan takım var. Newcastle - leeds - a.madrid - torino- herta berlin - Fiorentina gibi kluplerde küme düştüler. fakat gördüğün gibi o liglerde - Real - Barca -İnter - Milan - Bayern- PSV gibi takımlar varken zaten onların lafı edilmez.

  Peki ya Türkiyede sen 4 büyük takımdan hangisinin küme düştüğünü gördün ? Farazi bir yorum yapıyorsun :)

  Ayrıca GS sadece bir dönem değil. En çok şampiyon olan en cok türkiye kupası alan ve avrupada en cokboy gösterip, yanlış hatırlamıyorsam 1 yarı 4 de ceyrek final başarısı olmuştur :)

 6. 6
  mustazaf
  Özel Üye
  Sampdorio ve Deportivo gibi iki köklü klup küme düşmüştür Fakat bu takımların liginde İnter - Milan - Juventus- Lazio / Real madrid - barcelona valencia gibi takımlar varYani o takımların içinde deportivo yada sampdorio gibi takımların bir dönemlik başarısı zaten devede kulak
  tamam sen gs iyi diyorsan gs olsun ,ama şunu bilki hiç kimse kolay kolay kendi takımından başka bir takıma iyi demez asla demez,ben bjk liyim fakat ben bjk nin iyi olduğunu zannetmiyorum ha sadece bjk değil buna fb gs ve ts bs vb açıkçası bana kalırsa hiçbirri iyi değil ,eğer gs iyi bir takımsa aynı başarıyı yapsın o zaman konuşursun gitsin oda realle barça ile inter ile mücadele etsin bakalım dedğin gs takımmı diye...

 7. 7
  NormanCı
  Özel Üye
  @Mustafa 2 nizinde yorumlarını okudum. :D Dediklerinize karşı söyliyecek cümle bulamadım. Fakat demişsinki Real madrid barcelona inter :)

  Dostum onlar dünyanın en takımları Türkiye de yenemiyeceği takım yoktur onların :D

 8. 8
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  tamam sen gs iyi diyorsan gs olsun ,ama şunu bilki hiç kimse kolay kolay kendi takımından başka bir takıma iyi demez asla demez,ben bjk liyim fakat ben bjk nin iyi olduğunu zannetmiyorum ha sadece bjk değil buna fb gs ve ts bs vb açıkçası bana kalırsa hiçbirri iyi değil ,eğer gs iyi bir takımsa aynı başarıyı yapsın o zaman konuşursun gitsin oda realle barça ile inter ile mücadele etsin bakalım dedğin gs takımmı diye
  Ben Ts liyim ve Gs nin şuan Türkiyenin en iyisi olduğunu söylüyorum.

  Üstüne basa basa söylüyorum ki Türkiye nin... ki başlıkta zaten Türkiyenin en iyi takımı sorulmuş. Yanı kıyasmayı Türk takımları içinde yapmak lazım. Şu bir daha yapsınlar mantığınıda anlamış değilim. Şans eseri bir takım 1 tur gecer 2 tur gecer hadi uefa yı aldı diyelim tamamen şansa ( olamaz öyle birşey ya) süper kupayıda şans eseri alamaz en azından. Fanatik gözlerle bakmamak lazım olaya. Ne zaman ki başka bir Türk takımı avrupa kupası alır, işte o zaman Gs nin hükmü sona erer. Fenerin Ekonomisi, Bjk nın aldığı dünya yıldızları, Ts nin geçmişteki İnter - Aston Villa takımları en iyi zamanında yenmesini kimse hatırlamaz. Fakat GS nin UEFA kupasını herkes bilir. Çünki bir uefa finali bir süper kupayı taraflı tarafsız herkes izler.

  Ayrıca takımlar arasında artık öyle çok büyük uçurumlar yok. Tepede bir kaç takım çok fazla fark açmış : barca - real - m.unidet gibi geri kalan her takım her takımı yenebiliyor. Kıbrısın bilmem ne takımı gruptan cıkabiliyor.

  Yaptınız ben Gs avukatı yahu :)

 9. 9
  Danerosa
  Yeni Üye
  Aslında bu kişiye göre değişir ama ben şahsen Fenerbahçeli olduğum için FENERBAHÇE demem mutlaktır. Bunu geçen sene aldığımız BEŞ DALDA ŞAMPİYONLUĞA dayanarak söylüyorum. Bu senenin şampiyonu Galatasaray ama Fenerbahçe hem puan olarak gerideydi hem de önemli oyuncuları sakattı. Galatasaray'ı tebrik ediyorum ama onlarda da en aktif olan kaleciydi. Maçı bizzat izledim ve ben bir takımda tüm oyuncuların aktif olması gerektiğini düşünüyorum.
  Rıdvan Dilmen yaptınız beni iki dakikada :-)

 10. 10
  Ziyaretçi
  En büyük takım fb ve gs

 11. 11
  Ziyaretçi

  IIIRonaldo07 sana diyorum gsss madridi patlatır

 12. 12
  Ziyaretçi
  FB bence en iyi takım çünkü en çok kupayı FB aldı

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
türkiyenin en iyi takımı kim
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 9 kişi