Kadın olsun kitap olsun cildine aldanma içine bak ile ilgili kompozisyon

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Kadın olsun kitap olsun cildine aldanma içine bak ile ilgili kompozisyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Kadın olsun kitap olsun cildine aldanma içine bak ile ilgili kompozisyon

 2. 2
  Galus
  Özel Üye

  Cevap: Kadın olsun Kitap olsun Kompozisyon ...
  kadın olsun kitap olsun cildine aldanma içine bak Kompozisyon

  Günümüz yaşantısında birçok zaafiyetlerimiz vardır maalesef bizler birşeyi satın almada yada birşeyi beğenirken sadece onun kalıbına şekline veya güzelliğine aldanıp alır fakat ne yazıkki yanılmaktayız.

  Birşeyi alıırken eğer işimize yaramasını istiyorsak öncelikle o şeyin bizim için faydası olup olmaığına daha sonra iç güzelliğine bakılmalıdır şunuda eklemeliyimki o şeyin güzel olup olmadığına içine girince anlaşılır .
  En basidi başlıkta verildiği gibi Kitaba bakıpta geri çevirmemeli kalınlığına yada şekline bakarak aldanmamalıyız çünkü umulurki o kitapta bizler için umulmayan güzellikler veya çıkış yolları bulunur işte bunuda o şeyin içerisine girdikten sonra anlarız.
  kadında böyledir kişiye bakarak kim olursa olsun eş,dost,arkadaş ,ortak seçiminde tipe bakılmamalıdır evet güzellik bazı yerlerde önemlidir ancak önemli olan iç güellik ahlak ve dürüstlüktür.

  Yazar:forumalev.net+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi