Su arıtma sistemleri nelerdir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Su arıtma sistemleri nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Su arıtma sistemleri nelerdir

 2. 2
  Gizliyara
  Frmacil.com

  Cevap: su arıtma sistemleri nelerdir


  su arıtma sistemleri nelerdir


  Su arıtma sistemleri evlerin ya da endüstriyel tesislerin su arıtma ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan sistemlere denilmektedir. Arıtma sistemleri içme ve kullanma sularının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ülkemizin su problemlerini önlemek amacıyla her türlü suyun arıtılması için önlemler alınmaktadır. Bunların başından evlerdeki çeşme sularının içme sularına dönüştürülmesi ile başlayıp endüstriyel atık suların kullanım suyuna arıtılmasına kadar sürmektedir. Çeşmelerden akan suların bakteri taşıdığı hem yazılı basında hem de görsel basında defalarca gündeme gelmiştir. Reverse osmosis adını verdiğimiz su arıtma tekniği sayesinde musluklardan akan çeşme suları sağlıklı ve kaliteli bir şekilde arıtılmaktadır. 5 adet filtreden oluşan su arıtma cihazları genel olarak günlük kapalı kasa 300 litre, açık kasa cihazlarımız ise 450 litre su arıtmaktadır. İç aksamı yani filtre, membran ve diğer kısımları Amerikan teknolojisi ile üretilmektedir.

  Arıtma sistemleri sayesinde evlerde kullanacağınız kendi suyunuzu güzel ve ekonomik bir şekilde arıtabilirsiniz. Günümüzde birçok kuruluş tarafından kurulan su arıtma sistemleri sayesinde ekolojik denge korunmaktadır. Evlerde kullanılan cihazların satışını ve teknik servisi gerçekleştirmekteyiz. Her türlü soru ve sorunlarınız için bizlere iletişim sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Eğer endüstriyel su arıtma ile ilgili sorunlarınız olursa Water Drop firması olarak sizlerede özel çözümler üretmekteyiz. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye endüstriyel su arıtma bölümünden ulaşabilirsiniz. Kurumsallığı ön planda tutarak tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Tüm ürünlerimiz 3 yıl garantili olup, 10 yıl ise parça garantilidir. Şirketimizden almış olduğunuz tüm ürünlerden herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmadığınız takdirde 90 gün içersinde ürünümüzü iade edebilir verdiğiniz tüm ücretin tamamını geri alabilirsiniz.

  Cihazımızın Özellikleri;
  » 5 adet Amerikan filtre sistemine sahiptir. 75 GPD Filmtech membrane kullanılmaktadır.
  » 124 PCI pompa sistemi mevcuttur ( su basıncının az olduğu bölgelerde, su basıncını yükseltmekte kullanılır).
  » Reverse osmosis tezgah altı su arıtma sistemi 3 yıl garantilidir. 10 yıl kullanım ömrü vardır.
  » Siz sayın müşterimiz ürüne sahip olduktan sonra her 6 ayda bir filtre değişim hizmeti almaktasınız.
  » Servisimiz ücretsiz olup sadece değiştirdiğimiz filtrenin ücretini almaktayız.
  » Su arıtma cihazımızdan memnun kalmazsanız 3 ay içerisinde hiç bir koşul gözetmeksizin iade edebilirsiniz.
  » Ödediğiniz ücrette hiç bir kesinti olmadan iade alırsınız. Su arıtma cihazımız memba kalitesinde su arıtmaktadır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi