Ünlüler hakkında bilgiler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Ünlüler hakkında bilgiler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Ünlüler hakkında bilgiler

 2. 2
  Forumacil
  Özel Üye

  Cevap: ünlüler hakkında bilgiler

  ünlüler hakkında bilgiler ile yazı  1. Güney Carolina hakkında bir şarkı yazmak istiyorsanız, önce Michael Jackson'dan izin almak zorundasınız, çünkü Jacko bu konuda şarkı yazma haklarını satın almış.

  2. Marilyn Manson'ın en büyük iki korkusu savaş ve saçlarını kestirmek.

  3. Palyaçolardan korktuğunu söyleyen ünlüler: Gwen Stefani, Eminem, Ludacris, Johnny Depp, Jay-Z, Hilary Duff, Sarah Michelle Gellar, Adam Brody, Jude Law, Joel Madden, Ashley Tisdale...

  4. Robbie Williams hayatındaki en korkunç dakikaları, The Shining'i ilk kez izledikten sonra yaşamış. Henüz 13 yaşındaymış ve gece evde tek başına dönüyormuş.

  5. Justin'in en büyük pişmanlığı, bir yıl boyunca sırt çantasıyla dünyayı gezip avarelik yapmamış olması.
  6. Anthony Kiedis, bazı geceler uyandığında kendini başparmağını emerken buluyor.
  7. Boy band üyelerinden biri hep göbeğe meyil veriyor. Take That'in armut belli Gary Barlow'u, *Nsync'in tosunu Joey Fatone, Blue'nun Antony Costa'sı...Mesela Joey, diğerleri pizzaları lüpletip yüzüne gülerken yıllarca buharda pişmiş brokoliler yemiş.

  8. Krlly Rowland, egzersiz ve rejimle düzelemeyecek tek yeri olduğu için alnından nefret ediyor.

  9. Beyonce Knowles, Kelly Rowland ve Michelle Williams, Destiny's Child dağılırken bundan sonra solo albümlerini aynı zamanda çıkarmamaya, birbirlerinin liste başarısına köstek olmamaya söz vermiş.

  10. Mandy Moore'un, film galalarında giydiği kıyafetler için 100 dolarlık üst limiti var. Angelina Jolie de son filmi A Mighty Heart'ın galasına 26 dolarlık bir kıyafetle katıldı. Kıyafetlerin alındığı dükkan ertesi hafta tamamen talan edilmişti.

  11. Kelly Osbourne telefon koleksiyonu yapıyor. Ama cep telefonu değil, eski tip telefonlar, özellikle antika ve ankesörlü olanlar.

  12. Rihanna bir gün bir filmde oynarsa bunun bilimkurgu olmasını istiyor. Favori filmleri olan Aeon Flux, Matrix ya da Underworld gibi bir bilimkurgu. Rihanna, çoçukluk arkadaşının geçirdiği bir hastalık sebebiyle sivrisineklerden korkuyor. Sivrisineklerden korkan bir diğer müzisyen de Sepultura gitaristi Andreas Kisser, ama o hastalığı bizzat yaşamış. Madonna da kara sineklerden korkuyor.

  13. Jack White, The Simpsons'da konuk oyuncu olmayı kabul ettiğinde, yüzlerinin sarı olacağını bilmiyormuş, bölümü izlediğinde çok sinirlenmiş. Ne bekliyordu acaba?

  14. Uyuşturucu geçmişini bir kenara bırakan Fergie, bir keresinde 8 saat boyunca bir saksı çiçeğiyle konuşmuş.

  15. Keith Flint ruh hastası bir şarkıcı gibi görünebilir ama diş ağrısı yüzünden The Prodigy konserine çıkmayı reddedecek kadar da mıymıntı bir adam aslında.

  16. İzlandalı Björk'ün en nefret ettiği yerel yiyecek, üzerine çi. yapılarak gömülen, birkaç ay sonra çıkarılıp yenen köpek balığı.

  17. Beastie Boys, yeni albümlerinin adını "Thick Like Beyonce's Leg" koymak istemiş fakat Beyonce dava açarsa diye korkup vazgeçmiş.

  18. Kelly Clarson'un bütün otomobillerinin motorları, soya yağı ile çalışacak şekilde modifiye edilmiş durumda.

  19. Pete Wentz, sevgilisi Ashlee Simpson'un morali kötü olduğunda onu 80'lerden aaaal şarkıları dinleterek eğlendiriyor.

  20. Elton John konserlerinde sahne arkasında her an sıcak 12 porsiyon balık ve kızarmış patates olması gerekiyor.

  21. Benji ve Joel Madden, karaoke yaptıklarında mutlaka Milli Vanilli'den bir şarkı söylüyor. Björk'ün karaoke hit'i ise Michael Jackson'dan 'Billie Jean', ama önce yeteri kadar sarhoş olması gerek.

  22. Adam Levine'a göre yeni Maroon 5 albümünün kaydedildiği malikane (zamanında Houdini'ye aitmiş) perili ve şarkılarda kesinlikle hayaletlerin de payı var.

  23. Avril lavigne, son albümündeki iki şarkının kaydı sırasında körkütük sarhoşmuş.

  24. Ville Valo, HIM konserlerinden önce ya Kraftwerk, ya black aaaal dinlediklerini ve satranç oynadıklarını söylüyor. Justin'in konser öncesi ritüeli ise Coldplay'in 'Clocks'unu dinlemek.

  25. Chris Martin, iki yıl önce 7 milyon dolara aldığı evini bu yıl 14 milyon dolara sattı. David ve Victoria Beckham ise Los Angelas'ta 20 milyon dolarlık bir ev aldılar.

  26. Paris Hilton'a göre ünlü olmanın en güzel yanı, sıralara kaynak yapabilmek ve kimsenin sesini çıkarmaması.

  27. Arctic Monaaas solisti Alez Turner'in favori kabusu, kendisini vampire dönüşmüş Jesica Alba'nın kovalaması şeklinde 3. 3
  Ziyaretçi
  çok teşekkür ederim sizlere+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi