Doğal güzellikler ile ilgili sözler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Doğal güzellikler ile ilgili sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Doğal güzellikler ile ilgili sözler

 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: doğal güzellikler ile ilgili sözler

  Sağlıklı yaşam, sağlıklı çevre ile olur.

  Biz doğayı korudukça doğa da bizi korur.

  Yarının doğası bugünden yaratılır.

  Nasıl bulmak istiyorsan öyle bırak.

  Genel doğa ve çevre ile ilgili söylenen sözler;

  Doga! En küçük bir çaba harcamadan ve mükemmel bir kusursuzlukla en basit maddeden son derece farkli seyler yaratiyor; hepsinin üzerine de ince bir tül örtüyor. Yarattigi her bir parçanin kendine has özellikleri, her bir durumun ayri açiklamasi var ama sonuçta hepsi birlikte bir bütünü olusturuyorlar.” (Goethe)

  “Dünya herkesin ihtiyacina yetecek kadarini saglar, fakat herkesin hirsini karsilamaya yetecek olani degil.” (Mahathma Gandhi)

  “Su anda yarinin artik bugün oldugu gerçegiyle karsi karsiyayiz. Çok geç kalmis olmak diye bir sey vardir. Sayisiz uygarligin beyazlamis kemikleri üzerinde su acikli sïzcükler yazili: Çok geç. Eyleme geçmezsek, merhameti olamadan güce, ahlakli olamadan kudrete, kavrayisi olamadan kuvvete sahip olanlar için ayrilmis zaman koridorlarina sürüklenecegimiz kesin.” (Martin Luther King)

  Bir nokta açiktir: Dünyamiz emin ellerde degildir. ” Yeni dünya düzeni” yeryüzünü ölüme mahkum etmistir. (Peter F. Drucker)

  Bir ulusun gerçek zenginligi, agaç örtüsüyle ölçülebilir. (Richard St. Barbe Baker)+ Yorum Gönder
doğal güzellikle ilgili sözler,  doğa güzellikleri ile ilgili sözler,  doğal güzellikler ile ilgili sözler,  doğal güzellik ile ilgili sözler,  doğal güzelliklerle ilgili sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi