Müzik dinlerken nelere dikkat edilmelidir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Müzik dinlerken nelere dikkat edilmelidir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Müzik dinlerken nelere dikkat edilmelidir

 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: müzik dinlerken nelere dikkat edilmelidir


  HAMİLELİKTE

  Eğer hamileyseniz uygulayın veya hamile bir yakınınız varsa bu öneriyi paylaşın. Akşam saatlerinde yaklaşık 20- 30 dakika yumuşak bir biçimde şarkı söylemeniz, bebeğinizi çok rahatlatır.

  SORUNLU İLİŞKİLERE

  İlişkinizde sorunlar mı yaşıyorsunuz? Flört döneminde seçtiğiniz ve mutlaka size özel bazı şarkılarınız vardır. Bu şarkıları dinlemeniz ve çoğu zaman partnerinize dinletmeniz, ilişkinizin ruh halini, özellikle çok sert geçen tartışmaların ardından daha sağlıklı bir şekle sokabilir.

  İŞ STRESİNE

  İş stresi gerçekten başa çıkılması çok kolay olmayan bir sorun gibi geliyor değil mi? Favori şarkılarınızı seçin, uyandığınızda evden çıkmadan dinleyin. Arabayla işe gidiyorsanız arabada, veya taşınabilir müzik çalarınızda dinleyin. Öğle tatiline çıktığınızda yine en sevdiğiniz albümü dinleyin. Göreceksiniz sevdiğinizin müzikle birlikte daha pozitif bir ruh haline bürünecek ve işyerindeki stresten çok daha az etkileneceksiniz.

  SİGARA TİRYAKİLERİNE
  Sigarayı bırakmaya mı çalışıyorsunuz? Bu süreçte yürüyüş ve egzersizin öneminden daha önce bahsetmiştik. Egzersiz veya yürüyüşte, kulaklıklarınızdan gelen tempolu bir müzik sizi de havaya sokacak ve limitlerinizi zorlarken aklınıza sigara gelmeyecektir.

  UYKUSUZLUK ÇEKENLERE

  Uykusuzluk çekiyorsanız müzik sizin ilacınız olabilir. Hem şarkı söylemek hem de dinlemek emin olun fayda sağlayacaktır. Kaslarınızı gevşetir ve nefesinizi düzenler. Böylece hem keyifli hem de sağlıklı bir uykuya başlamış olursunu+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi