Dünya kadınlar günü ile ilgili güzel sözler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Dünya kadınlar günü ile ilgili güzel sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Dünya kadınlar günü ile ilgili güzel sözler

 2. 2
  Gizliyara
  Frmacil.com

  Cevap: dünya kadınlar günü ile ilgili güzel sözler

  Dünya emekçi kadınlar günü ile ilgili güzel sözler


  Bugün Dünya emekçi kadınlar günü olan 8 Mart.tümkadınlarımızın kadınlar gününü kutlar özelliklekadına taciz ve şiddet olaylarına hayır diyerek böyle anlamlı bir güne özel kadınlar günü kutlama mesajlarını sizlerle paylaşıyorum.

  Peygamberimizin (Cennet annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım.

  Cumhuriyetimizin odak noktasında yer alan kadınlarımız, modern ve çağdaş günlere gelmemizde önemli görevler başarmışlardır. Kadınlar gününüz kutlu olsun.

  8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya kadınlarına sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek diliyorum.

  Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.

  Cumhuriyet ile kazanılmış çağdaş haklar ve özgürlüklerle birlikte, yaşamın her alanında başarıyla yer almış kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum.

  8 Mart, dünyada kadınların eşitlik, kalkınma ve daha huzurlu yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum

  Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.

  Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

  Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi