Fare evden nasıl çıkarılır

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Fare evden nasıl çıkarılır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Fare evden nasıl çıkarılır





 2. 2
  Suskun Karizma
  Özel Üye





  Cevap: Bir Fare Nasıl Yakalanır

  Bir fareyi nasıl kolay yoldan yakalarsınız? İşte yöntemler

  Evinizde tık tık diye sesler duyuyorsunuz ve evde kız arkadaşınız yoksa kötü bir anlama gelebilir. Evinizde fare var. Eğer bir fare varsa çok daha fazla olması mümkündür. Fareler sizi evden atmadan önce, siz onları kovun. Tabi fareli köyün kavalcısının yaptığı gibi bunu yapamazsınız, bugünkü savaş koşulları çok daha karışık metotları içeriyor siz kediyi çağırıp odadan ayrılırken biz size bunları anlatalım.


  Fare kapanları

  Fare öldürme konusunda o kadar metot arasından insanlar en çok fare kapanını tercih ediyorlar. Kapana fıstık ezmesi veya çikolata sürüyorlar ve çalıştırıyorlar. Tahta kapanlar kadar ün yapmış başka bir kapan yoktur. Peki gerçekten işe yararlar mı? Evet gerçekten işe yararlar. Fare kapanları ucuz,ve maymunların bile kullanabileceği kadar kolaydır,ama fare kapanları farenin kafasını kopararak öldürürler. Bu cani görüntüyü görmek ve kalan parçalarla çocukları korkutmak istemeyeceksiniz. Bazı uhulu kapanlarda farenin vücudu mekanizmaya yapışır ve tek parça halinde kalır ama yinede nasıl öldüğünü görürsünüz, bu da çok insanca bir davranış değildir.

  Kapan kullanarak fare öldürmenin en iyi yöntemi, elektrik yoludur. Elektrikli kapanlarda fareler acı çekmeden ölecek ve aleti kaplayan plastik kaplamadan dolayı güvenli olacaktır. Ve aynı zamanda fare ölüsü pisliği temizlemek zorunda kalmayacak ve onun nasıl öldüğünü görmeyeceksin. Eşyalarınızın kötü kokmaması için elektrikli kapanları kontrol etmelisiniz.


  Zehir

  zehir taneli veya blok şeklinde olabilir. Kediler ve köpeklerde antidot, k vitamini olduğu için zehirli gıdalar kediler ve köpekler için daha az zararlıdır . zehir yiyecek stokunuzun eksilmesine izin vermez ve aynı zamanda farelerin zehirden bir lokma alarak ölmesine neden olur. Hem de çok fazla dağınıklık ve hazırlık olmadan. Sadece onları dağıtın ve bekleyin. Eğer zehrin etkisini gösterecek zamanı beklemeyi kabul ediyorsanız, fare ölüsünü evin her yerinde görmeye katlanabilirim diyorsanız , zehir yöntemini kullanabilirsiniz. Gıda zehirlemesi, köpekler için güvenli olabilir ama evdeki küçük çocuklar için o kadar güvenli olduğunu söyleyemeyiz.








+ Yorum Gönder
fareyi evden atmanın yolları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi