Gta San Andreas Sprey Boya Görevi

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Gta San Andreas Sprey Boya Görevi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  İlk Yolcu
  Bayan Üye

  Cevap: gta san andreas sprey boya görevi


  B1. Tagging Up Turf
  Zorluk Derecesi: 1/10

  CJ (yani siz), Sweet ve Big Smoke’u, Sweet’in evinin dışında beraber basketbol oynarken buluyorsunuz. Sweet size düşman çetelerin duvar yazılarının üzerine, kendi yazınızı spreyle yazmak gerektiğinizi söyler. Böylece, yeniden Los Santos’ta çetenizin hayat bulduğunu herkese göstermiş olacaklarını anlatır. Sweet, bu görev için sizinle birlikte gelir.

  Sweet'in arabasını alın ve Idlewood’a (kırmızı gölgeli) gidin. Sweet, ilk duvar yazısını spreyleyecek, böylece siz nasıl yapılacağını anlamış olacaksınız.

  Sonra, radara bakın ve iki adet yeşil nokta göreceksiniz. Bu yeşil yerler, düşman çetelerinin duvar yazılarını spreyleyeceğiniz yerler olacak. İlk duvar yazısı, yolun karşısındaki evin önündeki duvarda. İkincisi ise evin arkasında bir dar yolda. Siz, her ikisini de spreyleyin. Spreyledikten sonra, Sweet’in arabasına dönün.

  Şimdi,East Los Santos’taki sarı noktaya gidin. Kırmızı gölgede arabayı park edin Ve sonraki duvar yazısının bulunduğu yere gidin.

  Bir sonraki duvar yazısı, sizin hemen yanınızdaki kırmızı binanın kenarında. Bir sonraki duvarın spreylenmesi biraz zor. Dikkat edin, mor giysili 2 Ballas gangsterisize izin vermeyecek .

  Öncelikle bu iki gangsteri öldürene kadar spreyleyin. Polis gelirse, ondan kaçın. Ballas’ın size ateş atmasına fırsat vermeyin. Her iki elemanı da öldürdükten sonra, artık duvarı da spreyleyin.

  Son olarak, radardaki sarı noktaya gidin ve çitten yukarı tırmanın. Hemen önünüzdeki bir çite daha tırmanın ve binanın çatısına tırmanın. Bu duvar yazısı, binanın çatı katında. Spreyleyin ve Sweet’in arabasına dönün.
  Artık görev tamamlandı. Şimdi, dikkatlice Sweet’i eve bırakın Radardaki sarı noktaya ilerleyin)


  Hediye : 200 $ , Saygınlık +

  Görev bittikten sonra, Polis Hernandez (Officer Hernandez – Düşmanınız olan 2 polisin adamı) arayacak. Size, şehirden ayrılmamanız gerektiğini anlatacak.

  Şu andan itibaren, Los Santos şehrinden ayrılırsanız, 4 yıldız olacak ve peşinize FBI araçlar düşecek. 3. 3
  Ziyaretçi
  ya hangi tuşla boyanıyo 4. 4
  Ziyaretçi
  CTRL ama sağ taraftaki

+ Yorum Gönder
gta san andreas sprey yerleri,  gta san andreas sprey boya görevi,  gta san andreas sprey görevi,  gta san andreas duvar boyama görevi,  gta san andreas sprey boya görevi nasıl yapılır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi