Dargın Sevgiliye Güzel Sözler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Dargın Sevgiliye Güzel Sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Galus
  Özel Üye

  Cevap: En güzel özür mesajları, sizleri bu mesajlardan sonra af edeceklerdir tavsiye ederim.

  Beni bilirsin karıncayı bile incitmem… Seni de incitmek istemedim aslında, istemeden oldu bu kırgınlık .senden çok özür diliyorum affet beni...

  ♥ özrümü kabul etmen için günlerdir kapındayım seni bekliyorum… Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Tekrar yazıyorum.. Özür dilerim tüm olanlar için? Gerçekten çok üzgünüm?

  ♥ Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin… Birtaneciğim seni çok seviyorum?

  ♥ Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor… Yok nafile uyku tutmuyor… Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda… Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim… Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!
+ Yorum Gönder
dargın sevgiliye güzel sözler,  dargın sevgiliye mesaj,  dargın olan sevgiliye güzel sözler,  dargin sozler,  dargın sevgiliye söylenecek sözler
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi