Ay Tutulması İnsanları Nasıl Etkiler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Ay Tutulması İnsanları Nasıl Etkiler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Ay Tutulması İnsanları Nasıl Etkiler

 2. 2
  Asel
  Özel Üye

  Cevap:
  Ay Tutulması Insanları Nasıl Etkiler

  Ay Tutulması Burçları Nasıl Etkiler


  Ay tutulmalarının Astrolojide önemi vardır çünkü bu tutulmalar kuzey ve güney düğüm noktalarının yakınlarında gerçekleşir, düğümler astrolojide önemli, kadersel dönemlere, değişimlere, önemli derslere işaret eder.

  Ay, ikizler burcunda tutulacağından ikizler burcunun yöneticisi olan Merkür’ün geri harekette ve karşıt burcunda olan Yay’da ilerliyor olması özellikle İletişim konuları, ticaret, eğitimle ilgili konular, seyahatler, teknoloji ile ilgili işlerde, bilgisayarlar her türlü iletişim araçları ile ilgili konularda gecikmeler, hatalar, yanlışlıklar, bilgi eksikliği, yanlış anlamalar gibi konuları gündeme getirebilir. Bunun yanı sıra din, felsefe, hukuk, ithalat, ihracat, üniversiteler ve akademik konularla ilgili önemli haberler okuyabilir, gelişmeler, yaşayabiliriz. Bu tutulma sonrasında özellikle yeni felsefe akımları ile karşılaşabilir, hayatın deneyimsel, mistik, dinsel yönleri çok daha fazla ön plana çıkabilir.

  Ayın Jüpiter ve Uranüs ile bağlantısı, beklenmedik, sürpriz, ani gelişmelerin işareti olabilir. Olayların önüne geçmek, dağılmasını önlemek zor olabilir, hızlıca yayılabilir. Özellikle bilgi ve teknoloji alanında gerilimler, Özellikle Ay ile Uranüs irtibatı isyanları, özgürlük temalarını, patlamaları, taşkınlıkları, statüko ile mücadeleyi, teknoloji alanında ki gelişmeleri, havacılık ve uçaklarla ilgili gelişmeleri, büyük önemli kazaları işaret ediyor. Yalnız Jüpiter’in Uranüs ile birleşiyor olması olası olayları çok daha abartılarak önümüze geleceğini de işaret ediyor olabilir. Önemli keşifler, icatlar ortaya çıkabilir özellikle Astroloji ve uzay ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir, yeni bilgiler edinilebilir. Yine terör ile ilgili saklı bir çok bilgi açığa çıkabilir, azınlık ve marjinal sayılan kişilerle ilgili gelişmeler yaşanabilir.

  Yine bu tutulma esnasında Neptün’ünde devrede olması özellikle skandal sayılabilecek olayların gündeme gelmesi, bazı haberlerin eve olayların gündeme gelip net olarak anlatılmaması ve saklanması, keyif verici maddeler ile ilgili önemli operasyonların yapılması, su taşkınları ve sel gibi olayların habercisi olabilir. Yine şair ve sanatçılarla ilgili özellikle gizli kalmış, özel hayatlarına ilişkin bir çok haber gündeme gelebilir.

  Plutonun da Ay ile irtibatı sayesinde; özellikle depremler, doğal afetler, atomla ilgili gelişmeler, patlamalar, toplu ölümler, suikast haberlerine bol bol rastlayabiliriz. Özellikle Plutonun değiştirici ve dönüştürücü etkisi ile, bilginin, toprağın, gücün, maddenin el değiştirmeye başladığını, önemli, büyük, köklü kuruluşların krizlerine, önemli kişilerin, büyün yönetici veya siyasetçilerin özellikle ölüm haberleri ile de karşılaşabiliriz. İletişimi bilgi ve teknoloji ile ilgili değişimin ve dönüşümün eşiğindeyiz.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi