Ünlülerin Dövmeleri Ve Anlamları

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Ünlülerin Dövmeleri Ve Anlamları ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Ünlülerin Dövmeleri Ve Anlamları

 2. 2
  Galus
  Özel Üye

  Cevap: Ünlülerin üzerlerine çizdirdikleri dövmeleri hangi anlamı taşımaktadır .bu dövmeler ne manaya çıkar işte cevapları.

  Victoria Beckham'ın ensesindeki dövmesi Tevrat'tan. Düğünlerde sıkça okunur ve bu yazı eşi David Beckham'a adanmıştır. Bu söz musevi ilahisinde de yer alır;"Ben aşkımın, aşkım benim". Sağ bileğindeki roman rakkamları ise 08 Mayıs 1997 demek – kocası David Beckham ile ilk yakınlaştığı gecenin tarihi. Sırtındaki 5 yıldız ise ailesini anlatıyor.

  Scarlett Johansson

  Genç yıldız sol kolunun ön yüzüne güneş, deniz, mavi gökyüzü olan bir dövme yaptırmış. Johansson; "Kişisel bir şey, ona baktığımda beni mutlu ediyor" diye belirtiyor. Tam olarak ne anlattığını kimse bilmiyor.


  Angelina
  Angelina, dövmeyi en çok seven ünlülerin başında geliyor. Şimdilik 13 dövmesi var. Ancak bunlardan sırtındaki dua dövmesi en özeli; bu dövme Kamboçyalı oğlu Maddox'un hediyesi. Sırtındaki aslan dövmesi ise Sompong Kanphai tarafından yapılmış ve yapılırken okunan duadan dolayı şans getiriyor. Kolundaki roman rakamları ile 13 sayısı ise batıl inançlarının olmadığının göstergesi. Sırtındaki dövmelerinin haricinde anlamı büyük ama kendisinin küçük birçok dövmesi var bu yıldızın.

  Drew Barrymore

  Hollywood'un çocuk yaştan beri bağrına bastığı ünlü Drew Barrymore'un sağ bacağında bir haç dövmesi bulunuyor. Bunun yanı sıra vücudunun farklı yerlerinde de dövmeleri var. Kalçasında bir demet çiçek, karnında kelebek, ayağında ay dövmesi ve annesinin adı Jaid ve eski erkek arkadaşının adı James ünlü yıldızın bilinen dövmeleri.

  Rihanna

  Skandalların kızı Rihanna'nın boynundan sağ omuzuna doğru yıldızların olduğu dövmesinin haricinde parmaklarının arasında “Shh” ve “Love” yazan dövmeleri, sol ayakbileğinin arkasında şirin bir kurukafası, kulağının arkasında burcunun sembolü, omzunda roman rakamlarıyla bir arkadaşının doğumgünü ve boynunda hayat ilkesi yazıyor. Elinde, kaburgalarında da dövmeleri olan bu yıldızında 13 dövmesi var.

  Evan Rachel Wood

  Güzel yıldızın sırtında Edgar Allen Poe'nun bir sözü yer alıyor: "Bütün gördüğümüz ve göründüğümüz yalnızca bir düşün içindeki bir düş". Wood'un ayak bileğindeki dövme de Beatles şarkısı 'Lucy In The Sky With Diamonds’ın sözlerini simgeliyor.+ Yorum Gönder
erkek ünlülerin dövmeleri ve anlamları,  ünlülerin dövmeleri ve anlamları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi