Sevgiliye Komik Mesajlar

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Sevgiliye Komik Mesajlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Sevgiliye Komik Mesajlar

 2. 2
  Asel
  Özel Üye

  Cevap:
  Sevgiliye Komik Mesajlar

  Aşırı Komik Smsler Hazır Mesajlar  --Tanrıdan bir çiçek istedim, o bana bir bahçe verdi. tanrıdan bir ağaç istedim, o bana bir orman verdi. tanrıdan bir istedim senin numaranı verdi.

  --Gecen gün düsündüm de, evet dedim, ben seviyorum, gercekten seviyorum. umarim sen de seviyorsundur. öyle ya, kim sevmez ki dondurmayi. ben bayiliyorum. ya sen?

  --Bu güzellik, bu gülüş, bu zeka, bu akil, hele şu anlam dolu bakan gözlerin büyüsü, allah bütün güzelliklerini bir yerde toplamiş. neyse benden çok bahsettim. senden naber. . .

  --Allah'ım kendim için birşey istiyorsam namerdim, anneme güzel bir gelin ver. amin. . . .

  --Aya baktım seni gördüm. sana baktım ayi gördüm.

  --Hatırlarmısın küçükken seninle camdan dışarı bakardık. sen yüzünü cama dayardın, bense popomu dayardım. yoldan geçenler bizi ikiz zannederdi
  Kaynak: Nokia Cep Forum - Bedava Symbian Temalar Maxi mum Cep Telefonları Cep Melodi http://forum.#Reklam - Mesajı Rapor Edin#.com/hazir-mesa...ost821504.html

  --Hani bir ruzgar eserde dalgalar kumsala vururya, hani masmavi gokyuzunde bembeyaz kanatlarıyla martılar ucarya, iste o martılar senin kafana sicsin

  --Aşk elmayı yemekle başlar. ayvayı yemekle biter. . . .

  --Sevgiyi ne gözlerde ara nede sözlerde ara, aski ne sarilmada ara nede öpmede ara sen sadece su verdigim numarayi ara gerisine karisma 0535. . . .

  --Ay olmak isterdim, geceni aydinlatmak icin. sevgi olmak isterdim, kalbine gire bilmek icin. ku$ olmak isterdim, kanatlanip kafana sicmak icin!!! ;-)

  --Kadinlarin kalbi bir mezar gibidir, giren bir daha geri cikamaz! erkeklerin ise 5***** yildizli hotel gibi, ne giren belli ne cikan!!!!!

  --Ey daglari taslari herseyi yaratan rabbim herseye bir güzellik, ayri bir tat, insanlara akil, mantik, zeka verirken bu mesaja bakan bu salagi niye unuttun

  --Bagirsak kurtlari bagirsakta yasarlar bagirmasak ta


  --yağmur üzerine yağdığı herşeyi güzelleştiriyor. çiçekler, ağaçlar ve topra gibi. benim anlamadığım bu yağmur neden hiç senin üzerine yağmamış.


  vee.. en komiği şahsen olarak denedim mesajı okuyan kişi sizi görmesin ama siz görün çünkü mesajı okurken ve okuduktan sonraki yüz ifadesi görülmeye değer

  --gecelerdir aynı şey yüzünden uyuyamıyorum. benim hakkımda nedüşüneceğin artık umurumda bile değil. belki bunu beklemiyordun ama olan oldu. belki bunu söylemek için çok erken ama bence zamanı geldi.sana şimdiye kadar cesaret edemediğim bişeyi sormak zorundayım. çok düşündüm ve soruyorum.senden çok ciddi cevap bekliyorum. sakın alay etme. sence hamam böcekleri terler mi?
+ Yorum Gönder
sevgiliye komik sorular,  komik sorular sevgiliye,  sevgiliye soru mesajları,  sevgiliye komik soru,  sorulu mesajlar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi