Komik Espirili Mesajlar Kısa

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Komik Espirili Mesajlar Kısa ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Komik Espirili Mesajlar Kısa

 2. 2
  Asel
  Özel Üye

  Cevap:
  Komik Espirili Mesajlar Kısa

  Komik Espirili SMS


  …DIŞLERIN TIPKI YILDIZLAR GIBI SARI VE BIRBIRINDEN O DERECE UZAK. ARADA ONLARI FIRÇALASAN?

  …"2006 YILDIZINA GÖRE; PARA: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR, SAĞLIK: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR, IŞ: YILDIZIN GÜLÜMSÜYOR, SEVGI: YILDIZIN GÜLMEKTEN ÖLÜYOR!!! "

  …"FAZLA DÜŞÜNME, BAKMA ÖYLE BÖN BÖN. MESAJ GELDI IŞTE, OKUSANA KARDEŞIM.. SANA BIR DE NASIHAT VEREYIM BARI; NE KADAR AZ DÜŞÜNÜRSEN HAYATTA O KADAR BAŞARILI OLURSUN! "

  …SANA SARILMAYI O KADAR ÇOK SEVIYORUM KI. ÇÜNKÜ O SIRADA YÜZÜNE BAKMAM GEREKMIYOR.

  …SEN LIKÖR GIBI TATLI, TEKILA GIBI ÇARPICI, VISKI GIBI ASIL, KONYAK GIBI SICAK, ŞAMPANYA GIBI ÖZEL, ŞARAP GIBI TUTKULU, MALIBU GIBI EGZOTIK, KOKTEYL GIBI MUHTEŞEMSIN.

  …BIR KÖPEK ILE BIR ERKEK ARASINDA NE FARK VARDIR? -KÖPEK SADECE HALIYI KIRLETIP MAHVEDER, ERKEK ISE TÜM YAŞAMINI MAHVEDER. …ŞU ARABA BENIM OLSUN. 5 MILYAR BORCUM OLSUN. SATINCA ÖDERIM.

  …EY BOYDAN YANA FUKARA KALMIŞ INSAN BIRGÜN ÖLÜP TOPRAK OLACAN, BIR TOHUM FILIZLENECEK OT OLACAN BIR ÖKÜZ SENI YIYECEK VE SIÇTIĞI BOK OLACAN VE HALA AYNI KALACAN..

  …ELLERIYLE BEYAZ VUCUDUMU ELLEDILER DUDAKLARIYLA EMDILER, ATESIYLE YAKTILAR, BILMEM NE ISTEDILER BENIM GIBI SIGARADAN?

  …BU GÜZELLIK, BU ZEKA, BU AKIL, HELE ŞU ANLAM DOLU GÖZLERIN BÜYÜSÜ, ALLAH BÜTÜN GÜZELLIKLERI BIR YERDE TOPLAMIŞ.NEYSE KENDIMDEN ÇOK BAHSETTIM EEE SENDEN NABER?

  …NIYE ÖYLE APTAL APTAL BAKIYORSUN? BENIM BEN, CEP TELEFONUN. ÇANTANDA DURMAK BOĞUCU VE KARANLIKTI. BENI ÇIKARDIĞIN IÇIN TEŞEKKÜR EDERIM!

  …ASK BITKI ISIMLERIYLE BASLAR HAYVAN ISIMLERIYLE BITER!!!

  …SÜRÜNÜN SÜRÜNÜN ANNENIZDE SÜRÜNSÜN BABANIZDA, ÖMÜR BOYU SÜRÜNÜN ARKO KREMLERI...

  …TANRIDAN BIR ÇIÇEK ISTEDIM, O BANA BIR BAHÇE VERDI. TANRIDAN BIR AĞAÇ ISTEDIM, O BANA BIR ORMAN VERDI. TANRIDAN BIR GEYIK ISTEDIM SENIN NUMARANI VERDI.
+ Yorum Gönder
espirili mesajlar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi