Hangi Kıyafetler Zayıf Gösterir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Hangi Kıyafetler Zayıf Gösterir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Hangi Kıyafetler Zayıf Gösterir

 2. 2
  Hakan Demir
  Özel Üye

  Cevap:
  Hangi kıyafet daha zayıf gösterir?

  - Vücudunuza göre seçin
  "Klasik parçalar" deyince akla pantolonlar gelir. Pantolonlarda en önemli detay kalçalarınızı en iyi şekilde göstermesidir. Bu yüzden vücut tipinize uygun modelleri tercih edin.

  - Klasiklerden şaşmayın
  Bel hizasının biraz aşağısında biten ve belinizi kavrayan klasik modeller en kullanışlı olanlarıdır. Geniş paçalı olanlar çizmelerle iyi uyum sağlar. Kapri pantolonlar bacakları olduğundan daha kısa gösterir. Bacakları tam sarmayan, hafif bol inen ve bileğe kadar uzanan kelepçe paça modelleri tercih edebilirsiniz.

  - Ceplere dikkat edin
  Büyük cep ayrıntıları olan pantolonlardan uzak durun. Büyük kargo cepler, dikkat çekici fermuarlar ve baskılar, kalçayı daha büyük gösterir. Daha sade, klasik modelleri ve koyu renkleri tercih edin.

  - Tam olmalı
  Seçtiğiniz pantolonlar tam vücudunuza göre olmalı; ne sımsıkı sarmalı ne de çok bol görünmeli. Skinny'ler risklidir, eğer vücudunuz müsait değilse asla giymeyin.

  - Yüksek belden şaşmayın
  Çok düşük bel tercih etmeyin. Bu sezon yüksek bel modası geri döndüğüne göre bu modeller ince görünmek için ideal. Göbek ve bel kusurlarını kapatan yüksek bel pantolonlar, bacak boyunu daha uzun gösterir.
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi