Okul Ve ödevle ilgili Kompozisyon

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Okul Ve ödevle ilgili Kompozisyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Okul Ve ödevle ilgili Kompozisyon

 2. 2
  Asel
  Özel Üye

  Cevap:
  Okul ve ödevle ilgili kompozisyon örneği


  Ödev yapmanın yararlarını elbetteki biliyoruz birçoğumuz, ancak biz sadece bir hatırlatma yapmak istedik.
  Ödevler, öğrenciler açısından sırf dersi unutmamak veya öğrencinin sözlüsünü verirken bir belge hazırlayabilmek için yapılan uygulamalardır. İlköğretimde boyunca sık sık verilen ödevler, zaman ilerledikçe ciddi oranda azalmaktadır. Günümüz eğitiminde ödevin değeri tam olarak bilinememektir. Aslında ödevlerin öğrencinin eğitimi katkısı çok fazladır. Ödevler öğrencinin başarısında büyük rol oynayıp, öğrenciyi eğitime adapte edebilen en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Ancak günümüzde gelişen teknoloji ve tembelleşen gençlikle birlikte bu uygulamada yok olmaktadır.

  Okul biz ğrencilerin ikinci evidir.arkadaşlarımız kardeşlerimiz,öğretmenlerimiz ise anne ve babalarımızdır.hepimizin geleceği ile ilgli bir hayali vardır.ve bu hayalleri gerçekleştirmek istiyorsak,okumalıyız ve çok çalışmalıyız.bazılarımız ödev yapmaktan ve okula gitmekten sıkılıyor.ama ileride hayatları daha da sıkıcı olabilir.ödev yapmak bizim konuyu daha iyi anlamamıza yardımcı olur ve derse daha hazırlıklı oluruz.ileride iyi bir işe sahip olmak istiyorsak çok çalışmalıyız.ben büyüyünce çizim ve moda ile ilgili bir meslekte olmak istiyorum.

  ALINTI
 3. 3
  Ziyaretçi
  Okulda verilen ödev evde yapıldığı zaman tekrar edilmiş olduğundan akılda daha kalıcı olur.+ Yorum Gönder
okul ile ilgili kompozisyon ödev,  okul ile ilgili kompozisyon,  ödev yapmak ile ilgili kompozisyon,  okulla ilgili kompozisyon,  Ödev ile ilgili şiir ve kompozisyonlar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi