Dostluk ifade Eden Sözler

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Dostluk ifade Eden Sözler ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Asya
  Bayan Üye

  Cevap: Dostluk ifade Eden Sözler


  Dost bazen minik bir kuş bazen var olmayan Sevgili, kimi zaman saksıda bir çiçektir, ama asıl dost seni senden çok sevendir.

  Her dostluğun gökyüzünde bir meleği varmış, yeryüzünde biten her dostluk için gökyüzünde bir melek ağlarmış, sana ant olsun ki bizim meleğimiz asla ağlamayacak.

  Bir sürü dostunun içinde elbet düşmanların olacak ama unutma ki, Onca düşmanın içinde belki seni dostun vuracak.

  Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi ağlayıp, kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var ki,o da su an bu mesajımı okuyor.

  Dost dediğin deniz kenarındaki taşlara benzer, önce birer birer toplarsın, sonra yavaş yavaş atmaya baslarsın. Fakat bazılarını atmaya kıyamazsın, sen atmaya kıyamadıklarımdansın.

  Güneşe bağlandı korkuyla önce insan. Sonra ateşe, suya. Ay battı su kurudu gün bitti. Sevgi kardeşlik dostluktu sonsuz olan. Can Dostuma.

  Dostluklara mesken bu yürek Aşklara değil sevgilinin gözlerine değil dostun sözlerine, selamın’a merhabasına muhtaç bu yürek merhaba ey dost bu gece de yürektesin.

  Kilometrelerce uzaklıklara gizlenmiş olsada dostluğumuz aynı gökyüzünü paylaştığımız sürece dostuz.

  Sevginde ölçülü ol ey gönül, sevdiğin düşmanın olur bir gün, düşmanlıkta katı olma ey gönül, düşmanın dostun olur birgün.

  Ruhumdan başka dostum olmadı ve derdimi dinleyen sadece gönlüm vardı.

  Unutmayı bilip sevgiyi bilmeyenler unutur ama sevmeyi bilip de unutmayı bilmeyenler asla unutmaz çünkü onlar sevgiye aşıktırlar. Sevgiye hasretlerdir.

  Deniz derindir durulmaz dostluk ebedidir unutulmaz.
+ Yorum Gönder
günlük konuşmalarımızda kullandığımız sevgi ve dostlukla ilgili cümleler,  dostluğu ifade eden kelimeler,  dostluğu ifade eden sözler,  dostluk ve kardeşikği ifade eden söz kısaa,  günlük yasantimizde kardesligi ifade eden
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi