Bakımlı Kadın Nasıl Olur

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Bakımlı Kadın Nasıl Olur ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Ecrin
  Bayan Üye

  Cevap: Tepeden tırnağa güzel bir kadın olmak hiç de zor değil. Kendinize ayıracağınız birkaç ekstra dakika ve her kadının bilmesi gereken minik sırlar ile güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.Dışarıdan bakıldığında bakımlı olmak belki bayanlara zor gelebilir, bir yandan saçlar,bir yandan eller,ayaklar,cildimiz,giyimimiz,makyajımız vb...Çok güzel giyinebilirsiniz ama uygun bir makyaj yapmasanız yada sacınızı yapamazsanız,modayı takip edip güzel giyinmenin yada yılın modası makyajları, saçları yapmanızın bir anlamı kalmıyor.

  Bakımlı olmaya karar veriyorsanız bunu bir bütün olarak değerlendirmelisiniz. İllaki modayı takip etmeniz gerekmiyor kendinize bir stil yapıp bu stil içinde kendinizi sürekli geliştirebilirsiniz. Bu size zor geliyorsa size benzeyen, göz önünde olan ünlü simaları takip edebilirsiniz.

  Bir kadının bakımlı olması her şeyden önce kendisi ile barışık olması gerekmektedir. Başkaları için değil de sadece kendisi için sağlığına ve bakımına özen göstermesi ona mutluluğu peşin bir şekilde sunacaktır.+ Yorum Gönder
bakımlı kadın nasıl olur
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi