Cep Telefonlarının Dinlendiği Nasıl Anlaşılır

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Cep Telefonlarının Dinlendiği Nasıl Anlaşılır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Cep Telefonlarının Dinlendiği Nasıl Anlaşılır

 2. 2
  EFSER
  Bayan Üye

  Cevap: Cep Telefonlarının Dinlendiği Nasıl Anlaşılır

  Cep telefonunuzun dinlendiğine dair bir kaç ipuçları

  Adım 1
  Cep telefonunuzu özellikle çok fazla kullanmadığınız zamanlarda normalden daha fazla şarj etmek durumunda kalıyorsanız, bu dinlendiğine dair bir işaret olabilir. Siz farkında olmadan telefonunuz etraftaki konuşmaları mikrofonu vasıtasıyla alıyor ve sonrasında bu bilgileri iletiyor olabilir. Ekstra kullanım telefonunuzun pilinin normalden daha hızlı bitmesine neden olacaktır.

  Adım 2
  Telefonunuzu uzun bir süre kullanmadıktan sonra elinizde tutun. Eğer sıcaklık hissediyorsanız, bu telefonunuzun kullanıldığı anlamına gelir. Muhtemelen bir tele kulak tarafından…

  Adım 3
  Telefonunuzu kullanırken alışılmadık miktarda durağan, tıkırtılı, cızırtılı ve benzeri sesler duyuyorsanız, dinleniyor olabilirsiniz. Ayrıca bundan telefonunuzun ses seviyesi de etkilenmiş olabilir.

  Adım 4
  Telefonunuzu kullanmadığınız sırada telefonunuzdan gelen alışılmadık sesler dinlediğinize dair bir işarettir. Telefonunuz bir alıcı/verici görevi görüyor, etraftaki konuşmaları alıyor olabilir.

  Adım 5
  Telefonunuzla konuşurken güvendiğiniz birine kendinizle ilgili bazı kişisel bilgilerinizi söyleyin. Sonra başkalarının bu bilgiyi öğrendiği ortaya çıkarsa, telefonunuz dinleniyor olabilir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi