GTA3 yardım

+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
Diğer Araçlar ve Soru ve Sorunlarınız Bölümünden GTA3 yardım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 13
  Unsoft
  Üye
  Reklam

  --->: GTA3 yardım

  Reklam  Alıntı turgay5454 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  ben gta 3 de 2. adadayım 3 adaya nereden gecicez?
  Dümdüz git bulursun arkadaşım yolu.
  ForumAlev --->: GTA3 yardım

 2. 14
  berk3
  Yeni Üye
  arkadaşlar gta garage gta cz yada gouranga dan save dosyaları war indirip belgelerdeki gta 3 user files'a atın oyunu açın gta load gamelere bakın secim snrada kendinizi 3 yada2 ci adada bulursunuz :P

  benden bukadar 3. 15
  Ayhan34
  Yeni Üye
  gta3 bitti bende ama dodoyu ucuramıyom şimdiye kadar en fazla 5 saniye uçtu çok uçuramıyorum lütfeeen cevap verin 4. 16
  Ayhan34
  Yeni Üye
  un soft söyleyeyim bak donald love de (haritada D görevi) tekneyle paketleri topladıktan sonraki görev havaalanına gidip ucağı kontrol et sonra 2. adadaki inşaata git asukayı orada bulursun

 5. 17
  sinemacrazy
  Usta Üye
  gta3 bitti bende ama dodoyu ucuramıyom şimdiye kadar en fazla 5 saniye uçtu çok uçuramıyorum lütfeeen cevap verin
  Evet bildiğiniz üzere GTA3'te 3. adada bir uçağımız var, ismi Dodo.
  Çoğu kişi uçağı uçuramamış. Gerçekten zor. Bu topicte o kanatsız kuşu nasıl uçuracağınızı öğreneceksiniz.

  İlk başta Dodo'nun yeri:
  Dodo 3. adadaki Hava alanında uçakların kalkış pistine gittiği yerdeki hangarın önünde duruyor. (Ayrıca bir tanede pistin ortalarında, sol tarafta bir hangarın içinde var.)

  Default kontrollere göre anlatacağım. Şimdi uçağın kontrolleri şöyle W yada "ileri ok" ileriye, S veya "Geri ok" tuşu geriye, A ve S yada "sağ-sol ok tuşları" ile dönüyorsunuz. Numpad'deki 9 tuşu uçağın burnunu kaldırmaya, 6 tuşu ise indirmeye yarıyor.

  Şimdi şunu bilmelisinizki 9 tuşuyla (uçağı kaldırma) kesinlikle uçuramazsınız uçağı. Enteresan ama doğru. Hep 6 tuşunu (aşağı) kullanarak uçacağız. İnerkende 9'u kullanacağız.

  Şimdi uçağa binin ve pistin başına gelin.
  Karşınızda 2. adanın binaları olacak. 2 pist var kalka bileceğiniz. Birincisi uçakların inip kalktığı pist, diğeri ise hemen sağında 1. ve 2. adanın arasındaki denize bakan pist. Uçakların kullandığı daha uzun. Siz karar verin.

  Pistin bağına geldiğinizde 6 tuşuna basılı tutarak ileri hızlanın. Hızlandıkça uçağın arkasının kalktığını göreceksiniz. 6'ya basmaya devam edin. Bir süre sonra uçağın altı yere sürtünecek. İşte bu anda 6'ya basmayı bırakın. Uçağın birden bire gök yüzüne fırladığını göreceksiniz.

  Evet uçağı kaldırdınız ama şimdi havada kalmanız gerek. Uçak fırladıktan sonra hemen 6'ya hızlı aralıklarla basarak burnunu düzeltin. Burda önemli olan uçağın yavaşlamamasını sağlamak. Eğer yavaşlarsa düşersiniz.

  Uçağın burnunu düzelttikten sonra 6 ya biraz daha basarak burnunu biraz aşağı indirin. KESİNLİKLE YUKARI TUŞUNA BASMAYIN. Uçak aşağı inmeye başladıktan sonra birden yine yukarı döndüğünü ve yükseldiğini göreceksiniz. Tekrar burnunu düzeltin. Bu şekilde uçağı uçurabilirsiniz.

  Şimdi sıra dönmede.
  Bilmeniz gereken en önemli şey dönmek için kesinlikle basılı tutmayın. Yavaş yavaş basarak dönün. Döndüğünde yine aşağı inebilir. Sakın panik yapmayın, yeterli hıza çıkınca tekrar yukarı fırlayacaktır.

  İnmek için ise piste yaklaşırken bu sefer yukarı tuşunu dikkatlice kullanarak yavaşlaya yavaşlaya inin ve ta taaa pisttesiniz!.

  Olayın mantığı şu: Uçağın burnunu fazla kaldırıp çok yukarı çıkarmaya çalışmayın, çünkü yavaşlamaya başlıyor ve yavaşladığı zamanda uçamıyor. yukarı çıkmak için aşağı tuşunu kullanarak, uçağın hafif aşağı inmesini sağlayın. Kendisi otomatikman burnunu kaldırıp hızla yükselecektir. Hemen fazla yükselmeden ve hızını yitirmeden burnunu düzeltin. Zaten ısındıktan sonra dönerkende aynı hareketi yapacağını anlayacaksınız.

  Bir süre sonra elinizi klavyeden çeksenizde uçak kendi başına uçacaktır. Sadece yön tuşlarını kullanarak uçuyorsunuz

  Bu şekilde biraz kastıktan sonra alışacak ve uçmanın keyfini çıkaracaksınız.

  Alıntıdır


+ Yorum Gönder
2. Sayfa BirinciBirinci 12
gta 3 tuşları
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi