Zamanın yeni adı miss sixty

+ Yorum Gönder
Örgü Dantel ve Takılar Bölümünden Zamanın yeni adı miss sixty ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  3_öz
  Usta Üye
  Reklam

  Zamanın yeni adı miss sixty

  Reklam  Zamanın yeni adı miss sixty

  Forum Alev
  Miss Sixty Modelleri  İtalyan moda grubu Miss Sixty ürünlerine saat de ekliyor. Miss Sixty grubu markalarının aynı zamanda takı koleksiyonunu da dağıtımını yapan Morellato grup ile saat koleksiyonu için de çalışmaya devam ediyor. Grup bu yeni koleksiyonu Eylül ayında belirli butiklerinde ve seçkin takı butiklerinde satışa sunacak.

  Koleksiyon 6 modelden oluşacak. Kırmızı ve mor detayların hakim olacağı çelik saaatlerin bazıları ise Swarovski taşlar ile süslenmiş. Hedef müşteri grubu 20-28 yaş arası bayan olan saatlerin fiyatları ise 100 ile 170 Dolar arasında değişecek.

  Miss Sixty grubundan yapılan açıklamaya göre, pazarlama stratejileri Miss Sixty'yi bir çok kategoride ürünü olan bir 'life style'markası haline getirmek. Bu fikiri sürekli geliştirmek için çalışan grubun hedefindeki diğer ürün grupları arasında ise cep telefonu ve kozmetik gibi kategoriler olduğu açıklandı.
 2. 2
  LoveNess
  Bayan Üye

  --->: zamanın yeni adı miss sixty

  Reklam  İtalyan moda grubu Miss Sixty ürünlerine saat de ekliyor. Miss Sixty grubu markalarının aynı zamanda takı koleksiyonunu da dağıtımını yapan Morellato grup ile saat koleksiyonu için de çalışmaya devam ediyor. Grup bu yeni koleksiyonu Eylül ayında belirli butiklerinde ve seçkin takı butiklerinde satışa sunacak. 3. 3
  Fashion
  Bayan Üye
  miss sixty modelleri

  miss sixty.jpg

  miss sixty2.jpg+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi