Tatil Yerleri-Edremit

+ Yorum Gönder
Tatil Mekanları ve Türkiye Tatil Yerleri Bölümünden Tatil Yerleri-Edremit ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Tatil Yerleri-Edremit

  Reklam  Tatil Yerleri-Edremit

  Forum Alev

  Balıkesir'in şirin bir beldesi Edremit, Türkiye'nin pek çok yeri gibi, ziyaretçilerini hem doğası hem de barındırdığı tarihi güzellikler ile etkiliyor. Ege'nin güleryüzlü insanlarıyla bir araya gelebileceğiniz, parklarla bezenmiş beldede, dinlendirici bir tatil geçirmek hiç de fena bir fikir değil. Dalından koparılıp getirilmiş domatesleri, yörede üretilen zeytinyağıyla birlikte kahvaltıda yedikten sonra, kendinizi denize attığınız, yorulduktan sonra da tarihi eserlere bakarak geçmişe yolculuk ettiğiniz bir gezi, Edremit'teyken hayal değil. Edremit tatil cennetinde ilginizi çekebilecek başlıca eserler ya da bölgeler şunlardır: Antandros Antik Kenti, Kaz Dağı, Kazdağı Milli Parkı, Kurşunlu Cami, Ayazma Kilisesi, Akçay, Altınoluk, Edremit - Güre Kaplıcası, Bostancı - Entur Kaplıcaları, Edremit - Derman Kaplıcası, Pınarbaşı, Şahinderesi, Çağlayan Piknik Yeri, Hanlar, Mıhlı Çay, Güre Gelinçamı Piknik Yeri, Sütüven, Hasanboğuldu, Subaşı, Bent.

  Edremit bölgesi otelleri;
  Akçam Otel : Akçam Otel şehir merkezinde yer almaktadır .
  Akçay Resort : 4 Yıldızlı Akçay Resort Edremit hava alanına 7 km, Akçaya 2 km mesafede yer almaktadır .
  Altıner Otel Deluxe: 3 Yıldızlı Altinel Otel Delıxe İstanbul Atatürk hava alanına 230 km, Assos'a 25 km, Altınoluk 6 km, Edremit hava alanı 25 km mesafede yer alan otelin Özel plajı bulunmaktadır
  Güre Saruhan Termal Otel : Güre Termal Saruhan Otel ve Apart olarak hizmet sunmakta olup, Toplantı ve özel organizasyonlarınız için tercih edebileceğiniz deniz ve termal olanaklarını misafirlerine sunmaktadır .
  Otel Elbis : 4 Yıldızlı standartlara sahip Otel Elbis Deniz kıyısında, özel plaj, Edremit Hava Alanına 35 km, mesafede yer almaktadır .
  Tuşba Otel : 3 yıldızlı standartlara sahip Otel Tuşba Göl kıyısında, özel plaj, Van 11 km, Van Hava Alanına 5 km, mesafede yer almaktadır .
 2. 2
  herbstregen87
  Üye

  --->: Tatil Yerleri-Edremit

  Reklam  edremit süper biryer ve burda verilen oteller harika mekanlar gidecek olanlar düşünmesin bence çok eğlenirler hemen hemen heryaz giderim malasef busene gidemiycem. 3. 3
  CaRaMeLa
  Bayan Üye
  Edremit

+ Yorum Gönder
edremit
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi