Ankaradan Karadeniz Turları Gezisi Ankara çıkışlı (ERKEN REZERVASYON)

+ Yorum Gönder
Tatil Mekanları ve Türkiye Tatil Yerleri Bölümünden Ankaradan Karadeniz Turları Gezisi Ankara çıkışlı (ERKEN REZERVASYON) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  DideiSehhare
  Yeni Üye
  Reklam

  Ankaradan Karadeniz Turları Gezisi Ankara çıkışlı (ERKEN REZERVASYON)

  Reklam  Ankaradan Karadeniz Turları Gezisi Ankara çıkışlı (ERKEN REZERVASYON)

  Forum Alev
  TAM PANSİYONŞEHİR ŞEHİR KARADENİZ VE YAYLALAR (6 gece 7 gün) (Otobüsle kesin hareketli)
  13–19 Haziran
  20–26 Haziran
  27 Haz–03 Tem

  04–10 Temmuz
  11–17 Temmuz

  18–24 Temmuz
  25–30 Temmuz
  01–07 Ağustos
  08–14 Ağustos
  15–21 Ağustos
  05–11 Eylül
  26 Eylül–02 Ekim


  1.GÜN ANKARA-KASTAMONU-SİNOP:Saat 07.30’da Emekli Sandığı (Güvenpark) önünden hareket. Çankırı üzerinden Kastamonu’ya varış. Kastamonu da; Saat Kulesi,Kastamonu Kalesi, Şeyh Şaban-ı Veli Külliyesi, Nasrullah Camii ve Şadırvanı, Etnografya Müzesi, Liva Paşa konağının gezilmesi. Alabalık tesislerinde balık ızgara keyfi. Alışveriş için yöresel el işleri tanıtım konağını ziyaret edilmesi ve serbest zaman Sinop’a varış. Sinop’ta; Sinop Kalesi, Şehitler Çeşmesi, birçok ünlü kişinin hapis yattığı ve şimdi müzeye dönüştürülen Eski Sinop Cezaevi, Pervane Medresesi, Ulu Cami, Etnografya ve Arkeoloji müzelerinin gezilmesinden sonra otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(TURİST OTEL-Yüzme Havuzlu-SİNOP)
  2.Gün: SAMSUN-FATSA-TERME-ORDU-GİRESUN-TRABZON-AKÇAABAT-SÜRMENE-OF-UZUNGÖL: Sabah kahvaltımızın ardından Samsun Çarşamba-Fatsa-Terme-Ordu üzerinden Giresun’a varış. Giresun Kalesin’den eşsiz manzaranın seyri akabinde Akçaabat’a varış. Öğle yemeğinde meşhur Akçaabat Köftesi. Trabzon’a hareket.13.yy Bizans kilisesi olan Ayasofya Müzesi'ni ve fresklerin gezilmesi. Ardından Ulu Önder Atatürk'ün vasiyetinin bir kısmını yazdığı bilinen Atatürk Köşkü 'nü ziyaret ardından Sürmene’de ünlü Sürmene bıçaklarının nasıl üretildiği hakkında edindiğimiz bilgi ve alışveriş. Yol üzerindeki kiremitli köprüde fotoğraf molası 1300m yükseklikte bulunan Uzungöl'e hareket. Of Çaykara üzerinden Uzungöl’e varış. Uzungöl'e varış. Gezimiz sonrasında Otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(SANDAL OTEL-Denize Sıfır-TRABZON)
  3.Gün: RİZE-FIRTINA VADİSİ-TAR DERESİ-ÇAMLIHEMŞİN-AYDER YAYLASI: Sabah kahvaltımızın ardından Ülkemizin en çok yağmur alan ve çay üretim merkezi olan Rize'ye hareket. Yolumuz üzerindeki Rize Botanik Bahçesi’nde Çaykur'un örnek çay ve kivi bahçelerinin gezilmesi. Akabinde yol üzerinde geleneksel tahta tezgâhlarda dokunan bir Rize Bezi Fabrika Satış Mağazası'nda alışveriş imkânı. Akabinde Fırtına vadisini takiben Ayder Yaylası’na hareket. Fırtına deresi kenarında bulunan bir restoranda öğle yemeği(kurufasulye). Çamlıhemşin’e hareket. Tar Deresi’ne varış. Yörenin en yüksekten akan Göksu (Bulut) şelalesinin görülmesi. Akabinde deniz seviyesinden 1450m yüksekte bulunan Ayder Yaylasına varış. Otelimize hareket. Akşam yemeği sonrası otelde yöresel bir çalgı olan tulum eşliğinde horon.(SİS OTEL AYDER-RİZE)
  4.Gün: ÇAYELİ-FINDIKLI-HOPA-ÇAĞLAYAN KÖYÜ-SARP-BORÇKA-KARAGÖL: Sabah kahvaltımızın ardından Çayeli üzerinden ulaşılan Fındıklı’da Çağlayan Köyünün ziyareti ve Arhavi, Hopa üzerinden hareketle Sarp Sınır Kapısının görülmesi. Buradan Borçka’ya hareket Minibüslerle Karagöl’e hareket. Göl etrafında yürüyüş ve fotoğraf çekimi ve mangal keyfi. Borçka’ya hareket. Borçka’da bekleyen aracımızla otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(PATUNYA OTEL-RİZE)
  5.GÜN: ÇAMLIHEMŞİN-IŞIKLI-HEMŞİN GİTO TOZBAKAN PALOVİT ZİLKALE ŞENYUVA-RİZEDE TEKNE TURU: Sabah kahvaltımızın ardından muhteşem Işıklı-Çamlıhemşin üzerinden Fırtına Vadisi’ne varış. Öğle yemeği. Tozkaban Şelalesi'ni görülmesi akabinde, Sarp yamaçları ile şelaleler Vadisi olarak bilinen Palovit Vadisinin takiben Palovit şelalesinin görülmesi (gidiş-dönüş 1 saatlik yürüyüş) Sarp kaya kütlesi üzerinde kurulu olan ve konumu ile insanı hayretler içerisinde bırakan Zil kale’nin ve akabinde Şen yuva Köprüsünün görülmesi… Hemşin Vadisi manzarasıyla Gito Yaylası'na varış. Doğayla geçirilen zaman sonrasında Rize’de tekne turu Gümüşhane ye hareket… Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(ÇİMENLER OTEL –GÜMÜŞHANE)
  6.Gün: SUMELA MANASTIRI-ZİGANA-GÜMÜŞHANE- KARACA MAĞARASI-ORDU-BOZTEPE-YASON: Sabah kahvaltımzın ardından Gümüşhane’de Göz kamaştırıcı zengin oluşumların bulunduğu Karaca Mağarası'nın ziyaret edilmesi akabinde Zigana ve Hamsiköy manzarası eşliğinde devam eden yolculuğumuz sonrası bir zamanlar ülkemizin en uzun karayolu tüneli olan Zigana tünelini görülmesi. Altındere Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan deniz seviyesinden 1300m yükseklikteki Sümela Manastırı'na(Meryem Ana Manastırı) hareket. 300m orman içerisinden zigzaglar çizen yoldan manastıra varış. Sümela manastırı gezisi akabinde Yöresel Karadeniz yemeklerinin de tadılabileceği öğle yemeği sonrası. Gümüşhane-Torul-Tirebolu-Giresun güzergâhını takiben Ordu’ya varış. Bolaman ve Yason Kilisesinden Boztepe'den Ordu'nun manzarasının seyri Otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. (YALÇIN OTEL 5* -YÜZME HAVUZLU-ORDU)
  7.Gün: SAMSUN-BANDIRMA- AMASYA-ANKARA-ÇORUM: Sabah erken Samsun ilk adım Anıtı, Bandırma Vapuru, Etnografya Müzesi görüldükten sonra Amasya’ya hareket. Amasya’ya varış. Efsanelere konu olan Ferhat ile Şirin Su Kemerleri’nin görülmesi. Amasya Müzesi Hazeranlar Konağı II. Beyazıt Külliyesi’nin gezilmesi. Ankara’ya hareket. Gerekli molalarla Ankara’ya varış.

  ÜCRETE DÂHİL HİZMETLER
  · Klimalı Tvli Lüks otobüs ile ulaşım
  · Programda belirtilen geziler
  · 6 gece YP konaklama
  · 7 Sabah kahvaltısı (Birincisi Ordu Boztepe’de)
  · 6 Öğle yemeği
  · 6 Akşam yemeği
  · Karagöl’e midibüslerle transfer
  · Rize’de tekne turu
  · Rehberlik ve VESTURİZM refakat hizmetleri
  · Seyahat esnasında sıcak soğuk ikramlar
  · Seyahat Güvence Poliçesi
  EKSTRA HİZMETLER
  · Yemeklerde alınacak içecekler
  · Müze-Ören yeri ve Milli park giriş ücretleri
  · Kişisel harcamalar ve Bahşişler
  FİYAT:
  790 TL


  KAMPANYALAR:
  FORUMALEV.NET
  UYELERİMİZE %5 INDIRIM UYGULANIR  BU GEZİMİZ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER
  Rahat bir yürüyüş giysisi, yürüyüş ayakkabısı, koruyucu krem, yedek çorap, yedek çamaşır ve giysi, yağmurluk,küçük sırt çantası, su kabı, gözlük, fotoğraf makinesi ve filmi, Çalabildiğiniz bir enstruman, kamera


  REZERVASYON:
  VESTURİZM TURSAB NO: 4005
  0312 430 44 30
  0545 212 19 15
  0539 314 29 48
  Suat ALTINOK
  Murat KARAKELLE
  www.vesturizm.com.tr

  ankaradan karadeniz turları ankara çıkışlı karadeniz gezisi ankaradan karadeniz turu ankara hareketli karadeniz gezileri ankara deparlı karadeniz turu ankara kalkışlı karadeniz turu ankara karadeniz turu yapan şirketler şirketleri haftalık karadeniz turu 4 günlük 3 günlük 8 günlük karadeniz turlar ves turizm 430 44 30 erken rezervasyon karaden iz gezisi turu karadeniz yayla gezisi ayder gezisi ayter turu sümela manastırı gezisi otelleri ayder otellleri karadeniz otel listesi tranzon uzun göl otelleri ankaradan çıkışlı ankara hareketli deparlı kalkışlı karadeniz yayla turu turları tur gezileri gezisi gezi baştanbaşa karadeniz turu sarp sınır kapısı EKONOMİK UYGUN UCUZ kaliteli ankaradan hareket eden karadeniz yayla ayder sümela manastırı turu turları gezisi gezileri karadeniz turu yapan ankara tur şirketleri firmaları ayder gezisi riza çamlıhemşin uzungöl hopa artvin erzurum çorum samsun amasya sümela gezileri gezisi karadeniz otelleri otel listesi ankaradan karadeniz arası kaç km. ankara seyahat seyehat turizm tur gezi acenteleri acentaları firmaları

 2. 2
  ADVİE
  Bayan Üye

  Cevap: Ankaradan Karadeniz Turları Gezisi Ankara çıkışlı (ERKEN REZERVASYON)

  Reklam  Ankaradan Karadeniz Turları Gezisi Ankara çıkışlı güzel bir tur olmuş ankaradan çıkılmış batı kardenize daha sonra sahil boyunca geze geze göre göre doğu karadenize gidilip gelinilmiş+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi